homeخانهleftخدماتleftآزمون‌های زبانleftثبت نام امتحان آیلتس (IELTS) در خارج از کشور

ثبت نام امتحان آیلتس (IELTS) در خارج از کشور

در امتحان آیلتس مهارت های زبان انگلیسی افراد در شنیدن (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و صحبت کردن (Speaking) سنجیده می شود. نمره امتحان آیلتس می تواند عددی بین ۰ تا ۹ باشد. آزمون مربوط به مهارت های Listening، Reading و Writing در یک روز صورت می پذیرد، اما مهارت Speaking در روز دیگری مورد آزمون قرار می‌گیرد.

امتحان آیلتس در در داخل کشور و در مراکز مختلفی مثل آیلتس تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه عصر دین و دانش و موسسه ایرسافام برگزار می شود، اما در برخی مواقع ممکن است تاریخ های امتحان مراکز ایران و یا نوع امتحان مد نظر شما (اعم از آکادمیک یا جنرال) در آن تاریخ در هیچ کدام از مراکز داخل کشور وجود نداشته باشد. در این صورت راه حل این است که در یکی از مراکز برگزاری امتحان آیلتس در کشوری دیگر مانند کشورهای همسایه ایران امتحان بدهید. اطلاعات تاریخ های کلیه مراکز برگزار کننده آزمون IELTS در سراسر جهان در سایت آیلتس (ielts.org) قرار دارد و شما می توانید مراکز برگزار کننده امتحان را به تفکیک هر کشور مشاهده کنید.

 

ثبت نام امتحان آیلتس (IELTS) در خارج از کشور

 

یکی از کشورهایی که بسیاری از ایرانیان برای آزمون آیلتس به آنجا مراجعه می کنند، کشور ترکیه است. پرداخت مورد نیاز برای آزمون IELTS در ترکیه و تنها نوع idP (my.ieltsessentials.com) آن توسط تهران پیمنت قابل انجام است. پرداخت نوع British Council به وسیله حواله بانکی (Bank Transfer) انجام می شود و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای این نوع پرداخت می توانید با ما تماس بگیرید. پس از ثبت نام در سایت IELTS و انتخاب محل امتحان، به صفحه پرداخت هزینه آزمون می رسید و تا پرداخت خود را انجام ندهید، ثبت نام شما نهایی نخواهد شد. توجه داشته باشید، چنانچه در سایت آیلتس حساب کاربری نداشته باشید، پس از انتخاب محل آزمون نیز می توانید برای خود یک اکانت ایجاد کنید و بعد از آن تا مرحله پرداخت پیش بروید. در ادامه، روش پرداخت هزینه آزمون آیلتس آمده است.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

1.2/5 - (92 امتیاز)

سوالات متداول

پرداخت مورد نیاز برای آزمون IELTS در ترکیه و تنها نوع idP (my.ieltsessentials.com) آن توسط تهران پیمنت قابل انجام است. پرداخت نوع British Council به وسیله حواله بانکی (Bank Transfer) انجام می شود و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای این نوع پرداخت می توانید با ما تماس بگیرید.