homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftخرید اکانت تریدینگ ویو

خرید اکانت تریدینگ ویو

 

تریدینگ ویو (TradingView) یک فضای معاملاتی بسیار قوی است که ویژگی‌های منحصربه‌فرد و ارزشمندی دارد. این برنامه یک شبکه اجتماعی برای معامله‌گران نیز به شمار می‌رود. با استفاده از تریدینگ ویو به تحلیل‌های پایه‌ای و فنی مانند تجزیه‌وتحلیل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و ابزارهای معامله دسترسی دارید و همچنین، می‌توانید به اجتماعی از معامله‌گران همفکر بپیوندید. بااین‌حال، برای دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته این برنامه نیاز به خرید اکانت تریدینگ ویو دارید. در ادامه شما را با مزایا و نحوه خرید اکانت TradingView بیشتر آشنا می‌کنیم.

خرید اکانت TradingView – خرید اکانت تریدینگ ویو یک ماهه – تریدینگ ویو پرمیوم

خرید اکانت تریدینگ ویو با کارمزد کم توسط تهران پیمنت

 

خرید اکانت تریدینگ ویو چه مزایایی دارد؟

تریدینگ ویو یک پلتفرم معاملاتی و شبکه اجتماعی است که هدف آن گردآوری معامله‌گران برای نشان دادن مهارت‌ها، راهبردها و ایده‌های تجاری خود است تا به یکدیگر کمک کنند و با همدیگر تعامل داشته باشند. اگرچه اکانت رایگان این برنامه ویژگی‌های متعددی دارد اما دسترسی به نمودارها، جداول، شاخص‌ها، گروه‌ها و کانال های خبری تریدینگ ویو محدود است و به همین دلیل، اکانت رایگان، عمدتا برای افراد مبتدی مناسب است. بنابراین، اگر در زمینه تجارت، فردی باتجربه هستید، خرید اکانت تریدینگ ویو مزایای بیشتری برای شما دارد.

خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم، قابلیت استفاده از این برنامه را افزایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد که از ویژگی‌های پیشرفته این برنامه بهره‌مند شوید. با خرید اکانت TradingView، محدودیت‌های مختلف در دسترسی به نمودارها مانند نمودار قیمت اتریوم و بیت کوین، طرح‌بندی نمودارها، ذخیره نمودارها، هشدارها و همچنین، محدودیت در دسترسی دائمی به داده‌ها از بین می‌رود. بنابراین، اگر در زمینه‌های معاملاتی بسیار فعال هستید، اکانت پرمیوم TradingView برای شما کاربرد بیشتری دارد.

 

هزینه اکانت تریدینگ ویو چقدر است؟

تریدینگ ویو دارای چهار نسخه و درنتیجه، چهار سطح قیمت‌گذاری است. علاوه بر نسخه Basic که رایگان است، سه نسخه دیگر از این برنامه در دسترس است که شامل نسخه‌های Pro+ ،Pro و Premium می‌شوند. در هر یک از انواع اکانت تریدینگ ویو، طیف وسیعی از ویژگی‌های پیشرفته به شما ارائه می‌شوند. در جدول زیر انواع نسخه‌های تریدینگ ویو و امکانات و قیمت هر یک از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. در بخش بعدی نیز با هر یک ار این ویژگی‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

مقایسه پلن‌ها

Basic

Pro

+Pro

Premium

صورتحساب سالانه

رایگان

12.95 دلار در ماه

24.95 دلار در ماه

49.95 دلار در ماه

صورتحساب ماهانه

رایگان

14.95 دلار در ماه

29.95 دلار در ماه

59.95 دلار در ماه

الگوریتم Pine Script

تعداد نمودارها در هر صفحه

1

2

4

8

بازپخش نمودار (Bar Replay)

روز، ماه، سال

همه

همه

همه

فاصله‌های زمانی سفارشی

×

داده‌های مالی سالانه پیشین در نمودارها

7 سال

20 سال

20 سال

20 سال

داده‌های مالی سه ماه به سه ماه پیشین در نمودارها

8 سال

8 سال

8 سال

8 سال

محدودیت زمانی برای انجام محاسبات

20 ثانیه

40 ثانیه

40 ثانیه

40 ثانیه

خروجی گرفتن از داده‌ها

×

×

اندیکاتورهای نمایه حجم

×

بک‌تست‌گیری (Backtesting)

×

×

×

اعلان‌های وب هوک (Webhook)

×

×

×

جریان سریع داده‌ها

×

تعداد دستگاه‌‌های متصل به‌ صورت همزمان

1

1

2

5

اعلان‌های ویژه از سوی سرور

1

20

100

400

مدت‌زمان اعلان‌ها

2 ماه

2 ماه

2 ماه

نامحدود

تعداد شاخص‌ها در هر نمودار

3

5

10

25

ذخیره طرح‌بندی نمودارها

1

5

10

نامحدود

قالب‌های شاخص

1

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نمودارهای روزانه مبتنی بر فرمول‌های سفارشی

×

×

واچ‌لیست‌ها

1

نامحدود

نامحدود

نامحدود

منتشر کردن ایده‌های عمومی در شبکه اجتماعی

×

منتشر کردن ایده‌های ویدیویی در شبکه اجتماعی

×

پشتیبانی مشتریان

ندارد

منظم

سریع

در اولویت

 

چرا خرید اکانت تریدینگ ویو ارزش دارد؟

تریدینگ ویو برنامه‌ای مفید برای بسیاری از معامله‌گران است. اگرچه برنامه‌های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند اما برخی از ویژگی‌های تریدینگ ویو به‌ویژه تریدینگ ویو پرمیوم، این برنامه را منحصربه‌فرد می‌کنند. در ادامه چند مورد از از مهم‌ترین دلایل ارزشمند بودن خرید اکانت تریدینگ ویو را به شما معرفی می‌کنیم.

 

نمودارهای چندگانه در یک صفحه

نمودارهای چندگانه در تریدینگ ویو برای داشتن میز کار معامله بسیار ضروری است. هر فرد تریدر یا معامله‌گری که قصد دارد از بیش از دو یا سه نمودار استفاده کند تنها برای بهره‌مندی از این ویژگی نیاز به خرید اکانت تریدینگ ویو دارد. طرح رایگان این برنامه تنها به شما امکان می‌دهد که در هر صفحه از یک نمودار استفاده کنید. این در حالی است که طرح‌های دیگر تا ۸ نمودار در هر صفحه را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

پشتیبانی مشتریان

اگر سوال یا ابهامی در مورد پلتفرم داشته باشید، تریدینگ ویو میز خدمت (Help Desk) را برای شما طراحی کرده است تا از طریق آن، پاسخ بسیاری از سوالات خود را پیدا کنید. با این حال، برخی سوالات مختص به هر کاربر هستند و در این شرایط پشتیبانی مشتریان الزامی است. پشتیبانی فردی در هر پلن TradingView متفاوت است؛ به‌طوری‌که در نسخه Pro منظم، در نسخه +Pro سریع و در نسخه Premium در اولویت است.

 

بازپخش نمودار

قابلیت بازپخش نمودار، امکان بازپخش نمودار از یک تاریخ خاص را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد که در هنگام بازپخش با حرکت موس بر روی نمودار و کلیک بر آن، اطلاعات دقیق‌تری از بازار بدست بیاورید. این ویژگی برای آزمایش استراتژی‌ها و تحلیل از طریق پیشینه قیمت ارزها از جمله قیمت بیت کوین بسیار ضروری است.

اگرچه این ویژگی در نسخه رایگان در دسترس است، تنها به چارچوب‌های زمانی روز، ماه و سال امکان دسترسی را می‌دهد. اگر بخواهید از امکان بازپخش نمودار همراه با نمایش داده‌های روزانه بهره‌مند شوید لازم است نسخه‌های دیگر این اکانت را تهیه کنید. این یک ویژگی فوق‌العاده برای افرادی است که روزانه معامله می‌کنند.

 

دسترسی به جریان سریع‌تر داده‌ها با خرید اکانت تریدینگ ویو

جریان سریع داده یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای دستیابی به نتایج بهتر در خرید و فروش ارز است. مهم است که از قیمت ارزها به‌صورت لحظه‌ای آگاه شوید و این ویژگی‌ای است که در نسخه رایگان تریدینگ ویو در دسترس نیست. با این حال، قیمت ارزها در این برنامه، قیمت‌های رسمی نیستند و خرید داده‌ها از صرافی‌های رسمی در برنامه تریدینیگ ویو تنها برای افرادی امکان‌پذیر است که اکانت پولی آن را داشته باشند.

خرید اکانت تریدینگ ویو با تتر – خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم – نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

خرید اکانت تریدینگ ویو در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

 

داده‌های مالی پیشین

ویژگی دیگر تریدینگ ویو که نمی‌توان آن را نادیده گرفت، پیشینه داده‌های مالی به‌صورت کوتاه‌مدت و بلندمدت است. این داده‌ها به‌صورت سه ماه به سه ماه و سالانه در دسترس هستند که اکانت رایگان تنها به داده‌های سه ماه به سه ماه هشت سال گذشته و داده‌های سالانه هفت سال گذشته دسترسی دارد. در مقابل، اکانت‌های پولی به داده‌های سالانه ۲۰ سال گذشته دسترسی دارند.

 

فاصله‌های زمانی سفارشی

تریدینگ ویو دارای یک سری چارچوب‌های زمانی پیش‌فرض به‌صورت روزانه، ماهانه و سالانه و در فواصل زمانی کوتاه‌تر (میان روز) است. همه کاربران نسخه رایگان تریدینگ ویو به به فاصله‌های زمانی پیش‌فرض دسترسی دارند اما کاربران نسخه‌های پولی می‌توانند چارچوب‌های زمانی را به دلخواه خود سفارشی‌سازی کنند.

 

بهره‌مندی از انواع اعلان‌ها در انواع اکانت تریدینگ ویو

یکی دیگر از مزایای خرید اکانت TradingView، دسترسی به اعلان‌های مختلف است. این اعلان‌ها در مورد قیمت، اندیکاتور، استراتژی و طراحی سفارشی هستند. افرادی که از نسخه‌های پولی تریدینگ ویو استفاده می‌کنند، به تعداد بیشتری از اعلان‌های فعال دسترسی دارند.   علاوه بر این، اکانت پرمیوم نه‌تنها ۴۰۰ اعلان فعال را دریافت می‌کند، بلکه مدت‌زمان دریافت اعلان‌ها برای این اکانت نیز نامحدود است.

 

اندیکاتورها

تریدینگ ویو بیش از ۱۰۰ اندیکاتور رایگان را ارائه می‌دهد که اندیکاتور نمایه حجم تنها برای افرادی در دسترس است که نسخه پولی را تهیه کرده باشند. از سوی دیگر، هر چقدر نسخه پولی‌ای که تهیه کرده باشید پیشرفته‌تر باشد، تعداد اندیکاتورهای موجود در نمودارها افزایش می‌یابد؛ به‌طوری‌که تعداد اندیکاتورها برای نسخه Pro پنج تا، برای نسخه Pro+ ده‌تا و برای نسخه Premium بیست و پنج‌تا است.

 

ذخیره صفحه نمودارها

صفحه نمودار یکی از ویژگی‌های پرکاربرد تریدینگ ویو است که به شما اجازه می‌دهد تنظیماتی که برای صفحه نمودارها انجام داده‌اید را ذخیره کنید. در این صورت، هر وقت بخواهید دوباره می‌توانید به نمودارها دسترسی داشته باشید. بسته به اینکه چه نسخه‌ای از تریدینگ ویو را داشته باشید، تعداد صفحه‌هایی که می‌توانید ذخیره کنید متفاوت است؛ به‌طوری‌که تعداد صفحه‌های قابل‌ذخیره برای نسخه رایگان یک، برای نسخه Pro پنج، برای نسخه Pro+ ده و برای نسخه Premium نامحدود است.

 

شبکه اجتماعی

پلتفرم اجتماعی تریدینگ ویو به شما اجازه می‌دهد که آمار معاملات ماهانه خود را با افرادی به اشتراک بگذارید که از بازارهای مالی به‌خوبی مطلع هستند و به‌صورت سازنده‌ای به شما در دستیابی به موفقیت کمک می‌کنند. با این حال، برای نسخه رایگان تریدینگ ویو استفاده از شبکه اجتماعی همراه با تبلیغات است. علاوه بر این، تنها افرادی که از نسخه‌های پولی استفاده می‌کنند می‌توانند در شبکه اجتماعی این برنامه ایده‌های خود را به‌صورت عمومی منتشر کنند. بنابراین، خرید اکانت تریدینگ ویو به شما امکان می‌دهد تعاملات موثرتری با افراد همفکر خود داشته باشید.

 

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو چگونه است؟

همانطور که مطرح شد برای اینکه بتوانید از ویژگی‌های پیشرفته تریدینگ ویو استفاده کنید، نیاز به خرید اکانت TradingView دارید. پس از اینکه نسخه مناسب این برنامه را انتخاب کردید، یکی از مسائلی که مطرح می‌شود نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو است. اگرچه، به دلیل محدودیت‌های موجود، پرداخت ارزی برای بسیاری از ایرانیان با محدودیت مواجه شده است اما خوشبختانه، روش‌های زیادی برای خرید اکانت تریدینگ ویو یک ماهه و یک‌ ساله وجود دارد. در ادامه با آموزش خرید اکانت تریدینگ ویو آشنا می‌شوید.

  • مراجعه به صرافی: برای خرید اکانت تریدینگ ویو می‌توانید به صرافی مراجعه کنید تا صرافی، پرداخت ارزی را برای شما انجام دهد اما استفاده از این روش به دلیل نیاز به مراجعه حضوری می‌تواند وقت‌گیر باشد.
  • استفاده از روش‌های پرداخت بین‌المللی: اگرچه استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند انواع مستر کارت برای خرید اکانت تریدینگ ویو می‌تواند بسیار راحت و سریع باشد اما با توجه به محدودیت‌ها، بسیاری از ایرانیان نمی‌توانند از این کارت‌ها برای خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم استفاده کنند.
  • استفاده از خدمات تهران پیمنت: چه بخواهید خرید اکانت تریدینگ ویو یک ماهه و چه بخواهید خرید اکانت یک‌ ساله آن را انتخاب کنید، می‌توانید سفارش خود را به‌صورت آنلاین در تهران پیمنت ثبت کنید تا این مجموعه، پرداخت شما را در کمتر از سه ساعت و همچنین، با کارمزد کم انجام دهد. در این صورت، با استفاده از این نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو نه‌تنها در وقت، بلکه در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.
  • خرید اکانت تریدینگ ویو با برخی از رمز ارزها: تریدینگ ویو امکان خرید اکانت را با استفاده از تتر (USDT)، بیت کوین (BTC)، اتریوم (BTC)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE)، یو اس دی کوین (USDC)، بیت کوین کش (BCH)  و دای (DAI) فراهم کرده است. استفاده از این روش، تنها برای خرید اکانت یک ساله تریدینگ ویو فراهم است و همچنین، این روش، یک راهکار زمان‌بر به شمار می‌رود. بنابراین، اگر قصد خرید اکانت تریدینگ ویو یک ماهه را دارید یا به دنبال راهی ساده و سریع برای خرید اکانت پرمیوم TradingView هستید، استفاده از خدمات تهران پیمنت برای شما مناسب‌تر است.

در پایان، تریدینگ ویو یک پلتفرم معاملاتی عالی برای سرمایه‌گذاران تازه‌کار و معامله‌گران فعال است. خرید اکانت تریدینگ ویو یک انتخاب مفید و حتی ضروری برای معامله‌گران جدی یا افرادی است که تنها می‌خواهند تجربه کاربری بهتری از این برنامه داشته باشند. اگر قصد خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم یا سایر نسخه‌های آن را دارید، به‌جای خرید اکانت تریدینگ ویو با تتر یا استفاده از پرداخت با پی پال می‌توانید با دریافت خدمات تهران پیمنت در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد، این کار را انجام دهید و به‌راحتی و به‌سرعت از ویژگی‌های پیشرفته اکانت تریدینگ ویو بهره‌مند شوید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

4.8/5 - (5 امتیاز)

سوالات متداول

خرید اکانت تریدینگ ویو محدودیت‌های متعدد اکانت رایگان این برنامه را در زمینه تعداد نمودارها، اندیکاتورها و دسترسی به کانال‌های خبری از بین می‌برد و استفاده حرفه‌ای از تریدینگ ویو را امکان‌پذیر می‌کند.

با استفاده از خدمات تهران پیمنت برای خرید اکانت TradingView می‌توانید در کمتر از سه ساعت و با کارمزد کم، اکانت پرمیوم این برنامه را خریداری کرده و در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

برای خرید اکانت تریدینگ ویو می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند تتر، پرداخت با کارت اعتباری بین‌المللی و همچنین خدمات تهران پیمنت استفاده کنید.

اکانت Basic: رایگان
اکانت Pro ماهانه: ۱۴.۹۵
اکانت +Pro ماهانه: ۲۹.۹۵
اکانت Premium ماهانه: ۵۹.۹۵

بستگی دارد از چه ابزارهایی بخواهید استفاده کنید. استفاده از ابزارهای مبتدی بدون محدودیت زمانی رایگان است اما اگر قصد کار با ابزارها و استفاده از امکانات پیشرفته این برنامه را دارید، نیاز به خرید اکانت پرمیوم تریدینگ ویو خواهید داشت.