خرید از سایت مگوش (Magoosh)

Magoosh مگوش که در سال 2009 در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند.

مگوش با 2 میلیون ساعت ویدئوی آموزشی و 100 میلیون سوال و پاسخ تمرینی، میان متقاضیان اپلای محبوب شده است و دانش‌آموزانی از 185 کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند.

Magoosh پکیج‌های آموزشی آزمون‌های مشهوری مثل GRE ،GMAT ،TOEFL IELTS را در کنار سایر آزمون‌ها شامل SAT، ACT، LSAT، MCAT و Praxis را ارائه می‌کند و می‌توانید هم از طریق سایت مگوش و هم به وسیله Magoosh app در android ،iOS و Mac از خدمات آن استفاده کنید. همانطور که در صفحه اصلی سایت magoosh توضیح داده شده، لغت مگوش به معنی فرد خردمند در فارسی قدیم است که احتمالاً این نام به دلیل ایرانی الاصل بودن یکی از بنیانگذاران آن انتخاب شده است.

مگوش ادعا می‌کند قیمت پیکیج آموزشی آن %75 ارزان‌تر از محصولات مشابه است و این پکیج شامل خدماتی مثل پیش‌بینی نمره آزمون است که در آن، از طریق ارزیابی عملکرد کاربر در آزمون‌های آزمایشی و مقایسه نمره او با نمرات آزمون‌دهندگان اخیر، در روزهای نزدیک آزمون با دقت قابل قبولی نمره شما را پیش‌بینی می‌کند. یکی از مزایای مگوش این است که اگر تا 7 روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود. محصولات magoosh برای افرادی که ترجیح می‌دهند خود به تنهایی برای آزمون آماده شوند یا از طریق تماشای ویدئو، یادگیری بهتری دارند و هم‌چنین دسته‌ای از افراد که به دلیل زمان کم، می‌خواهند در هر فرصتی تمرینات را در دسترس داشته باشند، بیش‌ترین کاربرد را دارد.خرید از سایت مگوش (Magoosh)

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

Magoosh مگوش که در سال 2009 در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند.

مهم‌ترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE ،TOEFL IELTS و GMAT است که در ادامه هر یک از این موارد به تفصیل تشریح شده است:

مگوش GRE

مگوش GRE، شامل 200 مبحث آموزشی، 1000 سوال، 3 نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما است. میانگین نمره دانش‌آموزان مگوش در هر بخش آزمون، 6 نمره بالاتر از سایر شرکت‌کنندگان آزمون GRE است و اگر از نمره آزمون قبلی خود 5 نمره پیشرفت نکنید، هزینه پرداخت شده به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود. هم‌چنین می‌توانید تا 7 روز با استفاده از نسخه آزمایشی به بیش از 20 مبحث و نمونه سوال دسترسی پیدا کنید. مگوش برای آزمون GRE، دو بسته 6 ماهه و 1 ماهه را برای داوطلبین شرکت در آزمون GRE ارائه کرده است. خدمات هر دو بسته یکسان است و تنها تفاوت آن‌ها در این است که بسته 1 ماهه مناسب افرادی است که دیرتر از زمان مقرر شروع به مطالعه برای آزمون کرده‌اند. این بسته‌ها مباحث ریاضی، Verbal و Analytical Writing Argument که به آن AWA می گویند، آزمون GRE را پوشش می‌دهند و اگرچه مگوش به طور مستقیم Writing شما را تصحیح نمی‌کند، اما از طریق ویدئو‌های آموزشی و پرسش سوالات خود از طریق ایمیل قادر خواهید بود بر استراتژی کلی آن مسلط شوید. برای مشاهده جزئیات خدمات و خرید بسته‌های پریمیوم جی آر ای مگوش، می‌توانید به صفحه Magoosh GRE Premium مراجعه کنید. شما هم‌چنین می‌توانید به طور جداگانه فقط در برنامه آموزشی AWA+Verbal یا برنامه ریاضی شرکت کنید که هر دو 6 ماهه هستند.برای خرید مگوش Verbal به صفحه Purchase GRE Verbal و برای خرید بسته آموزشی ریاضی می‌توانید به صفحه Purchase GRE Math مراجعه کنید.

مگوش TOEFL

مگوش تافل شامل 100 ویدئوی آموزشی، 330 ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی کاملا آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا 4 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید.ولی ما مطالعه منابع اصلی تافل را نیز همراه مگوش به شما توصیه می‌کنیم و می‌توانید ویدئوهای کامل آن را در صفحه مگوش تافل تهران پیمنت مشاهده کنید.مگوش برای آزمون تافل، سه بسته پریمیوم با مدت زمان 1 هفته، 1 ماه و 6 ماه ارائه کرده است که در ادامه درباره خدمات آن‌ها توضیح می‌دهیم:

  1. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 6 ماهه بیش از 100 ویدئوی آموزشی و 500 سوال تمرینی را به اضافه ویدئوی توضیحی برای هر سوال و برنامه مطالعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد و در صورتی که از خرید خود به هر دلیلی ناراضی باشید تا 7 روز هزینه پرداخت شده به شما بازگردانده (Refund) می‌شود.
  2. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 ماهه تمام امکانات بسته 6 ماهه را با دسترسی 1 ماه به شما عرضه می‌کند و دارای Refund نیز است. این بسته برای اکثر داوطلبین توصیه می‌شود.
  3. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 هفته‌ای تمام امکانات بسته اصلی را بدون ضمانت پیشرفت نمره به شما ارائه می‌نماید. ریفاند در این بسته وجود ندارد. برای مشاهده و خرید خدمات بسته‌ها می‌توانید به صفحه TOEF Magoosh plans مراجعه کنید.

مگوش IELTS

مگوش آیلتس با بیش از 90 ویدئوی آموزشی و 200 سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل، سه بسته بسته پریمیوم 6 ماهه، 1 ماهه و 1 هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند. تنها تفاوت بسته‌های پریمیوم Magoosh IELTS در مدت زمان دسترسی به آن‌ها است؛ ولی بسته 1 هفته‌ای ضمانت پیشرفت نمره و امکان ریفاند ندارد. برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌های آیلتس مگوش می‌توانید به صفحه Magoosh IELTS Plans مراجعه کنید.

مگوش GMAT

مگوش GMAT شامل 250 مبحث آموزشی، 800 سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا 50 نمره نسبت به نمره آمون قبلی خود پیشرفت کنید. میانگین نمرات دانش‌آموزان جی مت مگوش، 90 نمره از میانگین کلی شرکت‌کنندگان آزمون GMAT بالاتر است و مگوش برای آزمون جی مت سه بسته MATH+IR، پریمیوم و جلسات خصوصی ویدئویی را ارائه کرده است که برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌ها می‌توانید به سایت GMAT مراجعه کنید.

جدول هزینه های سه بسته تافل، جی آر ای و آیلتس به شرح جدول زیر است:

GRETOEFLIELTSPackage
-۳۹ USD۱۹ USD۱ Week
-۴۹ USD۲۹ USD۱ Month
-۸۹ USD۴۹ USD۶ Months
۱۲۹ USD--۱ Month Premium
۱۴۹ USD--۶ Month Premium

برای مشاهده بسته‌های Magoosh، وارد سایت شوید و آزمون مورد نظر را انتخاب کنید، سپس بسته‌های مربوط به هر آزمون را مشاهده کنید. شما از روش زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید:

ثبت سفارش در سایت تهران پیمنت: در صورت تمایل برای ثبت‌نام و پرداخت یا انجام پرداخت‌های سایت Magoosh توسط تهران‌ پیمنت، پس از انتخاب بسته مورد نظر، وارد پنل کاربری خود شوید و سفارش خرید از سایت مگوش را نهایی کنید.

Magoosh مگوش که در سال 2009 در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند. مگوش با 2 میلیون ساعت ویدئوی آموزشی و 100 میلیون سوال و پاسخ تمرینی، میان متقاضیان اپلای محبوب شده است و دانش‌آموزانی از 185 کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند. مهم‌ترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE، TOEFL IELTS و GMAT است. از آنجایی که پرداخت هزینه از طریق ویزا کارت و مستر کارت و پی پال است شما از طریق وبسایت تهران پیمنت می‌توانید با خیال راحت هزینه را در سریع‌ترین زمان ممکن (کمتر از 3 ساعت) پرداخت کنید.

یکی از مزایای مگوش این است که اگر تا 7 روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود.

مگوش ادعا می‌کند قیمت پیکیج آموزشی آن 75% ارزان‌تر از محصولات مشابه است و این پکیج شامل خدماتی مثل پیش‌بینی نمره آزمون است که در آن، از طریق ارزیابی عملکرد کاربر در آزمون‌های آزمایشی و مقایسه نمره او با نمرات آزمون‌دهندگان اخیر، در روزهای نزدیک آزمون با دقت قابل قبولی نمره شما را پیش‌بینی می‌کند.

5 - 5(597کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

کسب اطلاعات بیشتر