homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftخرید از سایت مگوش (Magoosh)

خرید از سایت مگوش (Magoosh)

Magoosh مگوش که در سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند. مگوش با ۲ میلیون ساعت ویدئوی آموزشی و ۱۰۰ میلیون سوال و پاسخ تمرینی، میان متقاضیان اپلای محبوب شده است و دانش‌آموزانی از ۱۸۵ کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند.

Magoosh پیکیج‌های آموزشی آزمون‌های مشهوری مثل GRE، GMAT، TOEFL IELTS را در کنار سایر آزمون ها شامل SAT، ACT، LSAT، MCAT و Praxis را ارائه می‌کند و می‌توانید هم از طریق سایت مگوش و هم به وسیله Magoosh app در android ،iOS و Mac از خدمات آن استفاده کنید.

همانطور که در صفحه اصلی سایت magoosh توضیح داده شده، لغت مگوش به معنی فرد خردمند در فارسی قدیم است که احتمالاً این نام به دلیل ایرانی الاصل بودن یکی از بنیانگذاران آن انتخاب شده است.

مگوش ادعا می‌کند قیمت پیکیج آموزشی آن ۷۵% ارزان‌تر از محصولات مشابه است و این پکیج شامل خدماتی مثل پیش‌بینی نمره آزمون است که در آن، از طریق ارزیابی عملکرد کاربر در آزمون‌های آزمایشی و مقایسه نمره او با نمرات آزمون‌دهندگان اخیر، در روزهای نزدیک آزمون با دقت قابل قبولی نمره شما را پیش‌بینی می‌کند.

یکی از مزایای مگوش این است که اگر تا ۷ روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود.

محصولات magoosh برای افرادی که ترجیح می‌دهند خود به تنهایی برای آزمون آماده شوند یا از طریق تماشای ویدئو، یادگیری بهتری دارند و هم‌چنین دسته‌ای از افراد که به دلیل زمان کم، می‌خواهند در هر فرصتی تمرینات را در دسترس داشته باشند، بیش‌ترین کاربرد را دارد.

 

خرید از سایت مگوش (Magoosh)

 

مگوش چه محصولاتی ارائه ‌می‌کند؟

مهم‌ترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE، TOEFL IELTS و GMAT است که در ادامه هر یک از این موارد به تفصیل تشریح شده است:

مگوش GRE

مگوش GRE، شامل ۲۰۰ مبحث آموزشی، ۱۰۰۰ سوال، ۳ نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما است.

میانگین نمره دانش‌آموزان مگوش در هر بخش آزمون، ۶ نمره بالاتر از سایر شرکت‌کنندگان آزمون GRE است و اگر از نمره آزمون قبلی خود ۵ نمره پیشرفت نکنید، هزینه پرداخت شده به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود.

هم‌چنین می‌توانید تا ۷ روز با استفاده از نسخه آزمایشی به بیش از ۲۰ مبحث و نمونه سوال دسترسی پیدا کنید. مگوش برای آزمون GRE، دو بسته ۶ ماهه و ۱ ماهه را برای داوطلبین شرکت در آزمون GRE ارائه کرده است.

خدمات هردو بسته یکسان است و تنها تفاوت آن‌ها در این است که بسته ۱ ماهه مناسب افرادی است که دیرتر از زمان مقرر شروع به مطالعه برای آزمون کرده‌اند.

این بسته‌ها مباحث ریاضی، Verbal و Analytical Writing Argument که به آن AWA می گویند، آزمون GRE را پوشش می‌دهند و اگرچه مگوش به طور مستقیم Writing شما را تصحیح نمی‌کند، اما از طریق ویدئو‌های آموزشی و پرسش سوالات خود از طریق ایمیل قادر خواهید بود بر استراتژی کلی آن مسلط شوید.

برای مشاهده جزئیات خدمات و خرید بسته‌های پریمیوم جی آر ای مگوش، می‌توانید به صفحه Magoosh GRE Premium مراجعه کنید. شما هم‌چنین می‌توانید به طور جداگانه فقط در برنامه آموزشی AWA+Verbal یا برنامه ریاضی شرکت کنید که هر دو ۶ ماهه هستند.

برای خرید مگوش Verbal به صفحه Purchase GRE Verbal و برای خرید بسته آموزشی ریاضی می‌توانید به صفحه Purchase GRE Math مراجعه نمایید.

 

مگوش TOEFL

مگوش تافل شامل ۱۰۰ ویدئوی آموزشی، ۳۳۰ ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی کاملا آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا ۴ نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید.

ولی ما مطالعه منابع اصلی تافل را نیز همراه مگوش به شما توصیه می‌کنیم و می‌توانید ویدئوهای کامل آن را در صفحه مگوش تافل تهران پیمنت مشاهده کنید.

مگوش برای آزمون تافل، سه بسته پریمیوم با مدت زمان ۱ هفته، ۱ ماه و ۶ ماه ارائه کرده است که در ادامه درباره خدمات آن‌ها توضیح می‌دهیم:

  1. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی ۶ ماهه بیش از ۱۰۰ ویدئوی آموزشی و ۵۰۰ سوال تمرینی را به اضافه ویدئوی توضیحی برای هر سوال و برنامه مطالعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد و در صورتی که از خرید خود به هر دلیلی ناراضی باشید تا ۷ روز هزینه پرداخت شده به شما بازگردانده (Refund) می‌شود.
  2. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی ۱ ماهه تمام امکانات بسته ۶ ماهه را با دسترسی ۱ ماه به شما عرضه می‌کند و دارای Refund نیز است. این بسته برای اکثر داوطلبین توصیه می‌شود.
  3. مگوش تافل پریمیوم با دسترسی ۱ هفته‌ای تمام امکانات بسته اصلی را بدون ضمانت پیشرفت نمره به شما ارائه می‌نماید. ریفاند در این بسته وجود ندارد.

برای مشاهده و خرید خدمات بسته‌ها می‌توانید به صفحه TOEF Magoosh plans مراجعه کنید.

 

مگوش IELTS

مگوش آیلتس با بیش از ۹۰ ویدئوی آموزشی و ۲۰۰ سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل، سه بسته بسته پریمیوم ۶ ماهه، ۱ ماهه و ۱ هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند.

تنها تفاوت بسته‌های پریمیوم Magoosh IELTS در مدت زمان دسترسی به آن‌ها است؛ ولی بسته ۱ هفته‌ای ضمانت پیشرفت نمره و امکان ریفاند ندارد. برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌های آیلتس مگوش می‌توانید به صفحه Magoosh IELTS Plans مراجعه کنید.

 

مگوش GMAT

مگوش GMAT شامل ۲۵۰ مبحث آموزشی، ۸۰۰ سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا ۵۰ نمره نسبت به نمره آمون قبلی خود پیشرفت کنید.

میانگین نمرات دانش‌آموزان جی مت مگوش، ۹۰ نمره از میانگین کلی شرکت‌کنندگان آزمون GMAT بالاتر است و مگوش برای آزمون جی مت سه بسته MATH+IR، پریمیوم و جلسات خصوصی ویدئویی را ارائه کرده است که برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌ها می‌توانید به صفحه GMAT Magoosh Tutoring مراجعه نمایید.

 

هزینه بسته‌های مگوش چقدر است؟

جدول هزینه های سه بسته تافل، جی آر ای و آیلتس به شرح جدول زیر است:

GRE

TOEFL

IELTS

Package

-

39 USD

19 USD

1 Week

-

49 USD

29 USD

1 Month

-


89 USD

49 USD

6 Months

129 USD

-

-

1 Month Premium

149 USD

-

-

6 Month Premium

روش‌های پرداخت هزینه بسته‌های مگوش چیست؟

برای مشاهده بسته‌های Magoosh، وارد سایت شوید و آزمون مورد نظر را انتخاب کنید، سپس بسته‌های مربوط به هر آزمون را مشاهده کنید. شما از دو روش زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید:

  1. ثبت سفارش در سایت تهران پیمنت: در صورت تمایل برای ثبت‌نام و پرداخت یا انجام پرداخت‌های سایت Magoosh توسط تهران‌پرداخت، پس از انتخاب بسته مورد نظر، ایمیل و رمز عبور خود را در فرم انتهای این صفحه وارد کنید؛ هم‌چنین مبلغ بسته و نام کامل بسته مورد نظر و لینک رسیدن به صفحه را ذکر کنید.
  2. خرید مسترکارت: در صورت تمایل می‌توانید پرداخت خود را به طور مستقیم با خرید مسترکارت دریافت شده از تهران پیمنت در سایت Magoosh انجام دهید.
  3. از آنجا که پرداخت در مگوش توسط تهران پیمنت فقط با PayPal انجام می‌شود و پی پال ایران را تحریم کرده است، نباید هیچ ردی از ایران (مثلا پسوند IR در آدرس ایمیل) در پروفایل شما وجود داشته باشد.

 

 

Magoosh مگوش که در سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند. مگوش با ۲ میلیون ساعت ویدئوی آموزشی و ۱۰۰ میلیون سوال و پاسخ تمرینی، میان متقاضیان اپلای محبوب شده است و دانش‌آموزانی از ۱۸۵ کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند. مهم‌ترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE، TOEFL IELTS و GMAT است. از آنجایی که پرداخت هزینه از طریق ویزا کارت و مستر کارت و پی پال است شما از طریق وبسایت تهران پیمنت می‌توانید با خیال راحت هزینه را در سریع‌ترین زمان ممکن (کمتر از ۳ ساعت) پرداخت کنید.

 

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

Rate this service

سوالات متداول

یکی از مزایای مگوش این است که اگر تا ۷ روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود.

مگوش ادعا می‌کند قیمت پیکیج آموزشی آن ۷۵% ارزان‌تر از محصولات مشابه است و این پکیج شامل خدماتی مثل پیش‌بینی نمره آزمون است که در آن، از طریق ارزیابی عملکرد کاربر در آزمون‌های آزمایشی و مقایسه نمره او با نمرات آزمون‌دهندگان اخیر، در روزهای نزدیک آزمون با دقت قابل قبولی نمره شما را پیش‌بینی می‌کند.

Magoosh مگوش که در سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون‌های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند.

یکی از مزایای مگوش این است که اگر تا ۷ روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود.

Magoosh پیکیج‌های آموزشی آزمون‌های مشهوری مثل GRE، GMAT، TOEFL IELTS را در کنار سایر آزمون ها شامل SAT، ACT، LSAT، MCAT و Praxis را ارائه می‌کند.