homeخانهleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftخرید از سایت مگوش (Magoosh)

Magoosh که در سال 2009 در کالیفرنیا تاسیس شد به آزمون‌دهندگان کمک می‌کند نمره مناسبی را در آزمون ­­های مورد نیاز برای دریافت پذیرش (Admission) و زبان کسب کنند. مگوش با 2 میلیون ساعت ویدئوی آموزشی و 100 میلیون سوال و پاسخ تمرینی، میان متقاضیان اپلای محبوب شده است و دانش‌آموزانی از 185 کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند.

Magoosh پیکیج‌های آموزشی آزمون‌های مشهوری مثل GRE، GMAT، TOEFL IELTS را در کنار سایر آزمون ها شامل SAT، ACT، LSAT، MCAT و Praxis را ارائه می‌کند و می‌توانید هم از طریق سایت مگوش و هم بوسیله Magoosh app در android ،ios و Mac از خدمات آن استفاده نمایید.

همانطور که در صفحه اصلی سایت magoosh توضیح داده شده است، لغت مگوش به معنی فرد خردمند در فارسی قدیم می‌باشد که احتمالاً این نام به دلیل ایرانی الاصل بودن یکی از بنیانگذاران آن انتخاب شده است.

مگوش ادعا می‌کند قیمت پیکیج آموزشی آن 75% ارزان‌تر از محصولات مشابه است و این پکیج شامل خدماتی مثل پیش‌بینی نمره آزمون می‌باشد که در آن، از طریق ارزیابی عملکرد کاربر در آزمون‌های آزمایشی و مقایسه نمره او با نمرات آزمون‌دهندگان اخیر، در روزهای نزدیک آزمون با دقت قابل قبولی نمره شما را پیش‌بینی می کند.

یکی از مزایای مگوش اینست که اگر تا 7 روز پس از خرید، به هر دلیلی از بسته آموزشی خود ناراضی باشید، هزینه‌ آن به شما برگردانده (Refund) می‌شود. محصولات magoosh برای افرادی که ترجیح می‌دهند خود به تنهایی برای آزمون آماده شوند یا از طریق تماشای ویدئو، یادگیری بهتری دارند و هم‌چنین دسته‌ای از افراد که به دلیل زمان کم، می‌خواهند در هر فرصتی تمرینات را در دسترس داشته باشند، بیش‌ترین کاربرد را دارد.

خرید از سایت مگوش

 

مگوش چه محصولاتی ارائه ‌می‌کند؟

مهمترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE، TOEFL IELTS و GMAT است که در ادامه هر یک از این موارد به تفصیل تشریح شده است:

 • مگوش GRE
  مگوش GRE، شامل 200 مبحث آموزشی، 1000 سوال، 3 نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما می‌باشد. میانگین نمره دانش‌آموزان مگوش در هر بخش آزمون، 6 نمره بالاتر از سایر شرکت‌کنندگان آزمون GRE است و اگر از نمره آزمون قبلی خود 5 نمره پیشرفت نکنید، هزینه پرداخت شده به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود. هم‌چنین می‌توانید تا 7 روز با استفاده از نسخه آزمایشی به بیش از 20 مبحث و نمونه سوال دسترسی پیدا کنید. مگوش برای آزمون GRE، دو بسته 6 ماهه و 1 ماهه را برای داوطلبین شرکت در آزمون GRE ارائه کرده است. خدمات هردو بسته یکسان می‌باشد و تنها تفاوت آن‌ها در اینست که بسته 1 ماهه مناسب افرادی است که دیرتر از زمان مقرر شروع به مطالعه برای آزمون کرده‌اند.این بسته‌ها مباحث ریاضی، Verbal و Analytical Writing Argument که به آن AWA می گویند، آزمون GRE را پوشش می‌دهند و اگرچه مگوش به طور مستقیم Writing شما را تصحیح نمی‌کند، اما از طریق ویدئو‌های آموزشی و پرسش سوالات خود از طریق ایمیل قادر خواهید بود بر استراتژی کلی آن مسلط شوید. برای مشاهده جزئیات خدمات و خرید بسته‌های پریمیوم جی آر ای مگوش، می‌توانید به صفحه Magoosh GRE Premium مراجعه نمایید.شما هم‌چنین می‌توانید به طور جداگانه فقط در برنامه آموزشی AWA+Verbal یا برنامه ریاضی شرکت کنید که هردو 6 ماهه هستند. برای خرید مگوش Verbal به صفحه Purchase GRE Verbal و برای خرید بسته آموزشی ریاضی می‌توانید به صفحه Purchase GRE Math مراجعه نمایید.
 • مگوش TOEFL
  مگوش تافل شامل 100 ویدئوی آموزشی، 330 ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی کاملا آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا 4 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید؛ ولی ما مطالعه منابع اصلی تافل را نیز همراه مگوش به شما توصیه می‌کنیم و می‌توانید ویدئوهای کامل آن را در صفحه مگوش تافل تهران‌پرداخت مشاهده نمایید.
  مگوش برای آزمون تافل، سه بسته پریمیوم با مدت زمان 1 هفته، 1 ماه و 6 ماه ارائه کرده است که در ادامه درباره خدمات آن‌ها توضیح می‌دهیم.

  • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 6 ماهه بیش از 100 ویدئوی آموزشی و 500 سوال تمرینی را به اضافه ویدئوی توضیحی برای هر سوال و برنامه مطالعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد و در صورتی که از خرید خود به هر دلیلی ناراضی باشید تا 7 روز هزینه پرداخت شده به شما بازگردانده (Refund) می‌شود.
  • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 ماهه تمام امکانات بسته 6 ماهه را با دسترسی 1 ماه به شما عرضه می‌کند و دارای Refund نیز می‌باشد. این بسته برای اکثر داوطلبین توصیه می‌شود.
  • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 هفته‌ای تمام امکانات بسته اصلی را بدون ضمانت پیشرفت نمره به شما ارائه می‌نماید. ریفاند در این بسته وجود ندارد.

  برای مشاهده و خرید خدمات بسته‌ها می‌توانید به صفحه TOEF Magoosh plans مراجعه نمایید.

 • مگوش IELTS
  مگوش آیلتس با بیش از 90 ویدئوی آموزشی و 200 سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل ،سه بسته بسته پریمیوم 6 ماهه، 1 ماهه و 1 هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند.
  تنها تفاوت بسته‌های پریمیوم Magoosh IELTS در مدت زمان دسترسی به آن‌ها می‌باشد؛ ولی بسته 1 هفته‌ای ضمانت پیشرفت نمره و امکان ریفاند ندارد. برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌های آیلتس مگوش می‌توانید به صفحه Magoosh IELTS Plans مراجعه نمایید.
 • مگوش GMAT
  مگوش GMAT شامل 250 مبحث آموزشی، 800 سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا 50 نمره نسبت به نمره آمون قبلی خود پیشرفت کنید. میانگین نمرات دانش‌آموزان جی مت مگوش، 90 نمره از میانگین کلی شرکت‌کنندگان آزمون GMAT بالاتر است و مگوش برای آزمون جی مت سه بسته MATH+IR، پریمیوم و جلسات خصوصی ویدئویی را ارائه کرده است که برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌ها می‌توانید به صفحه GMAT Magoosh Tutoring مراجعه نمایید.

هزینه بسته‌های مگوش چقدر است؟

جدول هزینه های سه بسته تافل، جی آر ای و آیلتس به شرح جدول زیر است:

GRE

TOEFL

IELTS

Package

-

39 USD

19 USD

1 Week

-

49 USD

29 USD

1 Month

-


89 USD

49 USD

6 Months

129 USD

-

-

1 Month Premium

149 USD

-

-

6 Month Premium

روش‌های پرداخت هزینه بسته‌های مگوش چیست؟

برای مشاهده بسته‌های Magoosh، وارد سایت شوید و آزمون مورد نظر را انتخاب کنید، سپس بسته‌های مربوط به هر آزمون را مشاهده نمایید. شما از دو روش زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید:

 • 1. ثبت سفارش در سایت تهران پرداختدر صورت تمایل برای ثبت‌نام و پرداخت یا انجام پرداخت‌های سایت Magoosh توسط تهران‌پرداخت، پس از انتخاب بسته مورد نظر، ایمیل و رمز عبور خود را در فرم انتهای این صفحه وارد نمایید؛ هم‌چنین مبلغ بسته و نام کامل بسته مورد نظر و لینک رسیدن به صفحه را ذکر کنید.
 • 2.خرید مسترکارتدر صورت تمایل می توانید پرداخت خود را به طور مستقیم با خرید مسترکارت دریافت شده از تهران‌پرداخت در سایت Magoosh انجام دهید.

  از آنجا که پرداخت در مگوش توسط تهران پرداخت فقط با PayPal انجام می شود و پی پال ایران را تحریم نموده است، نباید هیچ ردی از ایران (مثلا پسوند IR در آدرس ایمیل) در پروفایل شما وجود داشته باشد.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)