homeتهران پیمنتleft سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

تهران‌پرداخت خود را در رابطه با حفظ حریم خصوصی کاربران خود و همین‌طور امنیت اطلاعات آن‌ها مسئول می‌داند. مشابه همه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین، تهران‌پرداخت نیز برای ارائه خدمات به کاربران خود، نیازمند به دریافت اطلاعاتی ازآن‌ها می‌باشد که این اطلاعات در طول فرآیند ثبت‌نام، ثبت سفارش و همین‌طور ارسال اطلاعات در مرکز پیام، در وب‌سایت‌TehranPayment ثبت می‌شود.

با توجه به مسئولیتی که در رابطه با اطلاعات کاربران و حفظ حریم شخصی ایشان بر عهده تهران‌پرداخت می‌باشد، تلاش TehranPayment بر این است که کم‌ترین اطلاعات ممکن را در طول مراحل ارائه خدمات از کاربران دریافت کند.

کاربران می‌توانند در ناحیه کاربری و مرکز پیام در وب‌سایت‌ TehranPayment تمامی اطلاعاتی را که در اختیار تهران پیمنت قرار داده اند را مشاهده نمایند و بدین ترتیب اطلاع یابند که چه اطلاعاتی را ثبت کرده اند. همچنین، تهران‌پرداخت به جز این اطلاعات و اطلاعاتی که مربوط به امنیت سایت می‌شود، اطلاعات دیگری را از کاربران ذخیره نمی‌کند.

در این راستا، در وب‌سایت تهران‌پرداخت از هیچ‌گونه Cookie استفاده نمی‌شود؛ بنابراین امکان شناسایی لوکیشن کاربران از طریق سایت TehranPayment وجود ندارد.

تهران‌پرداخت ممکن است برای اطلاع رسانی درباره اخبار و خدمات خود و همینطور اطلاع رسانی در رابطه با سفارش‌ها یا پیام های کاربران یا درخواست های اطلاع رسانی آن ها، برایشان ایمیل یا پیامک (SMS) ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند، می‌توانند دریافت ایمیل‌ها را هر زمان که بخواهند، لغو (Unsuscribe) نمایند.

تهران‌پرداخت هویت شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

با توجه به این که اطلاعات ثبت شده توسط کاربران، در حساب کاربری آن‌ها در سایت TehranPayment نیز در دسترسشان می‌باشد، مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند و باید از امنیت آن اطمینان حاصل نمایند.

در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با حریم شخصی کاربران، می توانید مراتب را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایید یا با استفاده از شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید:

۴۰۸۸۴۵۰۹ ۰۲۱     ۴۰۸۸۴۵۵۷ ۰۲۱     ۴۰۸۸۴۵۲۱ ۰۲۱
۴۰۸۸۴۵۲۹ ۰۲۱     ۴۰۸۸۴۳۰۷ ۰۲۱      ۴۰۸۸۴۵۷۲ ۰۲۱

شما هم‌چنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در این رابطه به آدرس دفتر مرکزی و امور مشتریان تهران پیمنت مراجعه نمایید:
تهران،خیابان کارگر شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد، کوچه چهارم، پلاک ۴۰، طبقه سوم.

تهران‌پرداخت خود را مسئول می‌داند تا نهایت تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود به کار بندد تا تجربه‌ای امن و مطمئن را در ارائه خدمات برای کاربران خود ایجاد نماید.

1.3/5 - (343 امتیاز)