homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه خرید اکانت گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

پرداخت هزینه خرید اکانت گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

گرامرلی (Grammarly)، بدون شک یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ویرایشی و چک‌کننده برای غلط‌های گرامرلی و املایی متون زبان انگلیسی است. این برنامه به شما کمک می‌کند نوشتار خود را بهبود ببخشید و مطمئن شوید که نوشته‌هایتان بدون اشتباه است. این برنامه دارای دو نسخه رایگان و پریمیوم (Premium) است که برای استفاده از برخی ویژگی‌های پیشرفته لازم است نسخه پرمیوم آن را تهیه کنید. در ادامه شما را با نحوه خرید اکانت گرامرلی پریمیوم آشنا می‌کنیم اما قبل از هر چیز بهتر است با این برنامه بیشتر آشنا شوید.

خرید اکانت یک ماهه گرامرلی - اکانت گرامرلی چیست
خرید نسخه پرمیوم گرامرلی از طریق تهران پیمنت با کارمزد کم

گرامرلی چیست؟

گرامرلی یک دستیار ویرایشی است که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) به شما کمک می‌کند از نوشتار صحیح خود مطمئن شوید. با استفاده از این برنامه می‌توانید از ابزارهای کاربری مختلف از جمله تشخیص علائم ویرایشی، تصحیح خطا، بهبود کلمات و خوانایی پیشرفته بهره‌مند شوید و به این ترتیب، نوشتار خود را از ابعاد مختلف بهبود ببخشید.

برخی بر این باورند که گرامرلی بهترین دوست یک نویسنده است زیرا ویژگی‌های بی‌نظیری مانند چک سرقت ادبی  و دریافت کمک از متخصصان در آن در نظر گرفته شده است. همانطور که مطرح کردیم گرامرلی دارای دو نسخه رایگان و پرمیوم است که از نظر امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می‌دهند تفاوت‌های عمده‌ای با یکدیگر دارند.

گرامرلی رایگان و پریمیوم چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟

اگرچه نسخه رایگان گرامرلی، کاربردی است و به شما کمک می‌کند که بهتر به زبان انگلیسی بنویسید، این نسخه در مقابل، اکانت پرمیوم گرامرلی بسیار ابتدایی است و از بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته برخوردار نیست. به همین دلیل، خرید اکانت گرامرلی پریمیوم می‌تواند انتخابی عالی باشد. در جدول زیر با برخی از تفاوت‌های میان گرامرلی رایگان و پرمیوم آشنا می‌شوید.

ویژگی‌ها و امکانات

            نسخه رایگان

نسخه پرمیوم

بررسی گرامر و غلط‌های املایی

✔

✔

بررسی دستور زبان و ساختار جمله‌ها

✖

✔

تقویت واژگان

✖

✔

بررسی سبک نوشتاری ژانر-محور

✖

✔

بررسی سرقت ادبی

✖

✔

پیشنهاد کلمات مناسب

✖

✔

بررسی علائم نگارشی پیشرفته، گرامر و ساختار

✖

✔

ترکیب Microsoft Word و Outlook

✖

✔

دسترسی به اپلیکیشن موبایلی گرامرلی

✖

✔

همانطور که از محتوای جدول مشخص است، وقتی اکانت پریمیوم گرامرلی را خریداری می‌کنید از ابزارهای ویرایشی پیشرفته بهره‌مند می‌شوید که به شما کمک می‌کند متن‌های انگلیسی صحیح و روانی بنویسید. این برنامه به‌ویژه برای افرادی مفید است که قصد دارند متن‌های انگلیسی بنویسند و به‌طور منظم به‌صورت آنلاین منتشر کنند. علاوه بر این، بینش‌های نوشتاری بیشتر و تعیین اهداف نوشتاری را امکان‌پذیر می‌سازد. با این حال، مهم است که از نحوه استفاده از گرامرلی آگاه باشید تا بتوانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

خرید اکانت گرامرلی برای چه کسانی مفید است؟

خرید اکانت Grammarly یک گزینه فوق‌العاده برای دانشجویانی است که می‌خواهند مقاله‌های انگلیسی خود را بهبود ببخشند و مقاله‌های انگلیسی خود را بهبود ببخشند و از سرقت ادبی اجتناب کنند. این برنامه به دانشجویان کمک می‌کند مقالات خود را اصلاح کنند، منابع را به‌صورت کامل ذکر کنند و لحن مناسبی را برای نوشتار خود انتخاب کنند.

بسیاری از دانشجویان گزارش کرده‌اند که گرامرلی پرمیوم به آن‌ها کمک کرده است نمرات بالاتری را در دانشگاه کسب کنند و در نوشتن اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشند. از سوی دیگر، تولیدکنندگان محتوای انگلیسی نیز مطمئنا می‌توانند از این برنامه استفاده زیادی داشته باشند و بتوانند پیشرفت شغلی بیشتری را تجربه کنند. به‌طور کلی، خرید اکانت گرامرلی پرمیوم برای هر کسی که با نوشتن متون زبان انگلیسی سر و کار دارد ایده خوبی است. مزایای خرید اکانت گرامرلی پریمیوم عبارت‌اند از:

 • نوشتن شما با حرفه‌ای شدن مداوم بهبود می‌یابد.
 • گزارش تحلیل عملکرد با امتیاز دریافت خواهید کرد.
 • شروع به یادگیری لغات جدید و پیاده‌سازی آن‌ها خواهید کرد.
 • در زمینه مرتبط با نوشته خود، پیشنهادات پیشرفته دریافت خواهید کرد.
 • در ظرف چند ثانیه می‌توانید سرقت ادبی را بررسی کنید.
 • می‌توانید لحن محتوای خود را مشخص کنید.
 • می‌توانید از متخصصان برای بهبود نوشتار خود کمک بگیرید.
خرید لایسنس گرامرلی - خرید اکانت گرامرلی یکساله – خرید اکانت grammarly
خرید نسخه پرمیوم گرامرلی از طریق تهران پیمنت با کارمزد کم

هزینه خرید اکانت گرامرلی پرمیوم چقدر است؟

هزینه اکانت گرامرلی پرمیوم بسته به اینکه بخواهید آن را برای چه مدتی خریداری کنید متفاوت است. محبوب‌ترین طرح نسخه پرمیوم گرامرلی، طرح سالانه است اما می‌توانید این اکانت را به‌صورت ماهیانه یا فصلی نیز تهیه کنید. هزینه خرید اکانت گرامرلی عبارت است از:

 1. ماهیانه: ۳۰ دلار
 2. فصلی: ۶۰ دلار (ماهی ۲۰ دلار)
 3. سالیانه: ۱۴۴ دلار (ماهی ۱۲ دلار)

اکانت گرامرلی بیزینس (Business) نیز برای تیم‌های سه تا ۱۰۰ نفره طراحی شده است که همان امکانات گرامرلی پریمیوم را دارد اما می‌تواند برای استفاده چند نفر از یک اکانت به‌صرفه‌تر باشد. هزینه اکانت گرامرلی بیزینس برای هر نفر ۱۵ دلار است.

نحوه خرید اکانت گرامرلی پریمیوم چگونه است؟

برای خرید اکانت پرمیوم گرامرلی در ابتدا لازم است در وبسایت Grammarly ثبت نام کنید. سپس، مراحل زیر را طی کنید:

 1. به وبسایت تهران پیمنت مراجعه کنید و در این وبسایت یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 2. وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 3. گزینه سایر سفارش‌ها و سپس، ثبت سایر سفارش‌ها را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.
 4. نوع ارز و مبلغ آن را مشخص کنید. لینک ورود را ثبت کنید و سپس، با انتخاب نیاز به ورود به سایت، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. در قسمت توضیحات مشخص کنید که کدام طرح اکانت پرمیوم گرامرلی مد نظر شماست.
 5. قوانین و مقررات سفارش در تهران پیمنت را پذیرفته و بر روی مرحله بعد کلیک کنید.
 6. پرداخت ریالی را انجام دهید و پس از بازبینی و ثبت نهایی سفارش، منتظر انجام سفارش بمانید.

تهران پیمنت، سفارش‌های شما را طی تنها یک تا سه ساعت انجام می‌دهد. با این حال، در هر زمان که بخواهید می‌توانید از طریق قسمت سفارش‌ها در پروفایل کاربری، از وضعیت سفارش خود آگاه شوید.

در پایان، گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium) یک برنامه بسیار کاربردی برای هر کسی است که می‌خواهد متون زبان انگلیسی را به‌صورت حرفه‌ای بنویسد و در این زمینه، مهارت خود را بهبود ببخشد. هزینه اکانت گرامرلی پریمیوم بسته به اینکه بخواهید برای چه مدت آن را خریداری کنید متفاوت است اما به‌صرفه‌ترین گزینه، خرید اکانت گرامرلی یکساله است. برای خرید اکانت گرامرلی پریمیوم می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی تهران پیمنت کمک بگیرید و به این ترتیب، در کمتر از سه ساعت از اکانت گرامرلی Premium برخوردار شوید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

1.1/5 - (87 امتیاز)

سوالات متداول

برای خرید اکانت پرمیوم گرامرلی می‌توانید وارد حساب کاربری خود در وبسایت این برنامه شوید و پس از انتخاب گزینه Premium در پروفایل خود، هزینه آن را پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه این برنامه می‌توانید از تهران پیمنت کمک بگیرید.

این برنامه که برای گرامرلی موبایل قابل‌استفاده است را می‌توانید بسته به سیستم‌عامل گوشی خود از طریق Google Play و App Store دانلود و نصب کنید.

برای اضافه کردن گرامرلی به ورد لازم است به وبسایت گرامرلی مراجعه کرده افزونه Grammarly for Microsoft Office را دانلود و نصب کنید. سپس برنامه ورد را اجرا کنید تا گرامرلی به آن اضافه شود.

هزینه اکانت پریمیوم گرامرلی (Premium Account) بر اساس مدت زمان طرحُ ماهیانه ۳۰ یورو، سه‌ماهه ۶۰ یورو و به صورت سالیانه ۱۴۴ یورو است. هزینه اکانت بیزینس گرامرلی (Business Account) نیز برای هر کاربر تیم ۱۵ دلار به صورت ماهیانه است.

بله، گرامرلی با ارائه خدمات منحصر به‌فردش توانسته اعتماد میلیون‌ها نویسنده، شرکت، سازمان، محقق و دانشجو در سراسر جهان را به این پلتفرم جلب کند و این افراد به صورت روزانه در امور خود از Grammarly استفاده می‌کنند.