homeخانهleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftثبت سفارش پرداخت هزینه گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

ثبت سفارش پرداخت هزینه گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

گرامرلی شامل مجموعه‌ای از محصولات کاربردی است که اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را شناسایی می‌نماید و برای اصلاح آن‌ها، گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد. به عنوان نمونه یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط Grammarly، بررسی متون انگلیسی بر اساس ۲۵۰ قاعده دستوری زبان انگلیسی و ارائه اصلاحات مورد نیاز می‌باشد.

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از افزونه آن برای مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس، مایکروسافت آفیس و نرم‌افزار برای ویندوز. جهت دانلود نسخه دلخواه این برنامه، به سایت گرامرلی مراجعه نمایید.

به طور کلی در ابتدا می توان از اکانت گرامرلی به صورت رایگان استفاده کرد که محدودیت‌هایی دارد و در هر زمانی و در صورت تمایل برای بهره‌گیری از امکانات تکمیلی، آن را به grammarly Premium تبدیل نمود.

 

ویژگی‌های بسته‌های Premium

هرچند اکانت رایگان Grammarly امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد، اما امکانات بسته‌های Premium گرامرلی به مراتب گسترده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد. به طور مثال یکی از تفاوت‌های میان نسخه Free و Premium گرامرلی این است که در اکانت رایگان گرامرلی، مقاله شما با بیش از ۱۵۰ نوع قاعده دستوری تصحیح می‌شود؛ در حالی که با خرید یکی از بسته‌های اکانت Premium گرامرلی، مقاله شما با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری بررسی و اگر در چند جای متن شما لغات مشابهی وجود داشته باشد، لغات جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود. هم‌چنین، خرید اکانت گرامرلی این مزیت را دارد که می‌توانید متون را ذخیره کرده و در موارد مورد نیاز به آن مراجعه کنید.

 

ثبت سفارش پرداخت هزینه گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

 

هزینه بسته Premium گرامرلی

در فرآیند خرید بسته‌های پریمیوم گرامرلی، قادر خواهید بود بسته مطلوب خود را از میان ۳ بسته ماهانه، فصلی و سالانه انتخاب کنید. برای مشاهده هزینه بسته‌های premium grammarly به صفحه پشتیبانی سایت گرامرلی مراجعه نمایید.

  • بسته ماهانه، با پرداخت ماهیانه ۲۹.۹۵$
  • بسته فصلی، با پرداخت ماهیانه ۱۹.۹۸$
  • بسته سالانه، با پرداخت ماهیانه ۱۱.۶۶$

با توجه به قیمت بسته‌ها، بسته سالیانه بیش‌ترین میزان تخفیف را شامل می‌شود.

پرداخت هزینه خرید بسته های گرامرلی به صورت تمدید‌شونده (Recurring) است و در تهران پیمنت، تنها از طریق پی‌پال (PayPal) انجام می‌شود.

 

 ثبت سفارش پرداخت هزینه گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

 

کاربرد گرامرلی در فرآیند اپلای

در طول مراحل اپلای، بارها پیش می‌آید که بخواهید متون انگلیسی تهیه کنید. از مکاتبه با استادها گرفته تا تهیه SOP و نگارش مقاله، شما در موقعیتی قرار می‌گیرید که نیاز دارید تا متن انگلیسی تهیه شده را از نظر نگارشی و گرامری ارزیابی کنید و مطمئن شوید که از این نظر کم‌ترین اشتباه را دارید. گرامرلی در این مراحل اپلای می‌تواند مانند یک مشاور به شما کمک کند.

کاربرد مهم دیگر این برنامه، می‌تواند بازبینی نمونه های Writing شما باشد که با این ابزار به سادگی قابل انجام است و به این ترتیب به فرآیند یادگیری و آمادگی شما برای آزمون های تافل iBT و GRE و IELTS کمک می‌نماید. در نتیجه می‌توان گرامرلی را ابزاری مفید برای دوره اپلای دانست.

 

با وجود قابلیت‌های خوب Grammarly، توجه به این نکته مهم است که گرامرلی فقط به صورت یک برنامه کمکی ویرایش می‌تواند به شما کمک کند و اگر در زبان انگلیسی از تسلط کمی برخوردار هستید، گرامرلی و به طور کلی نرم‌افزارهای ویرایش آنلاین، جای یک فرد ماهر و مسلط به زبان انگلیسی را در نگارش، ویرایش و ساختاردهی به متن شما نمی‌گیرد. پس همیشه می‌توانید (و توصیه می کنیم) از کمک دوستان و مشاوران مسلط نیز استفاده کنید.

راهنمای خرید بسته‌های premium grammarly در سایت تهران‌پرداخت

برای ثبت سفارش می‌بایست عضو سایت تهران‌پرداخت باشید، بنابراین اگر تاکنون عضو سایت ما نشده‌اید، برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. . ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش، تکمیل نمایید.
  2. در صفحه بعد، مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت، به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید تا مبلغ مورد‌نظر را واریز نمایید.

 

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

1/5 - (78 امتیاز)