homeخانهleft پرسش‌های متداول

شما تنها می‌توانید برای اعتراض به نمره بخش Analytical Writing درخواست دهید.

شما تا 90 روز پس از اعلام رسمی نتایج آزمون GRE فرصت دارید که اعتراض خود را نسبت به این نمره اعلام کنید.

هزینه درخواست تجدید نظر نمره آزمون GRE برابر با 60 دلار می‌باشد.

امکان این تغییرات تا 4 روز قبل از آزمون و از طریق سایت ETS وجود دارد.

چنانچه قصد دارید زمان و مکان شرکت در آزمون GRE خود را تغییر دهید، می‌توانید با پرداخت 50 دلار نسبت به انجام تغییرات از طریق حساب کاربری خود در وب‌سایت ETS اقدام نمایید.

جهت تغییر زمان یا مرکز آزمون PTE، می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت PTE مراجعه نمایید و تغییرات مورد نظر برای آزمون خود را اعمال کنید.

امکان تغییر زمان یا مرکز آزمون PTE تا 7 روز پیش از آزمون و با پرداخت 25 درصد هزینه ثبت‌نام وجود دارد. در صورتی که کم‌تر از 7 روز به شروع آزمون شما باقی مانده باشد، برای تغییر زمان و مکان آزمون خود لازم است مجدد به طور کامل هزینه ثبت‌نام را بپردازید.

خیر، در حال حاضر این آزمون در کشورهای آذربایجان، عراق، ترکیه و امارات متحده عربی برگزار می‌شود. شما می‌توانید از طریق صفحه TEST CENTERS وب سایت PTE فهرست این کشورها را مشاهده نمایید.

  • جهت ثبت نام در آزمون PTE، لازم است ابتدا در آدرس http://pearsonpte.com/book اقدام به ایجاد حساب کاربر نمایید. سپس اطلاعات حساب کاربری خود را در فرم زیر ثبت می نمایید تا ثبت نام آزمون PTE در تاریخ و مرکز مورد نظر شما انجام شود.

هزینه آزمون PTE در کشورهای مختلف، متفاوت است. برای مثال، هزینه این آزمون در امارات متحده عربی معادل 1050 درهم امارات و در ترکیه معادل 1200 لیر ترکیه می‌باشد. جهت اطلاعات بیش‌تر به جدول قرار داده شده در صفحه مراجعه فرمایید.

در صورتی که به هر دلیلی بخواهید ثبت نام خود را لغو کنید، تا ۴ روز پیش از تاریخ آزمون فرصت خواهید داشت. پس از لغو آزمون، بازگشت پول (Refund) تحت شرایط زیر انجام می‌شود:

  • نها ۵۰ درصد از هزینه آزمون به شما بازگردانده می‌شود.
  • مبنای هزینه آزمون، مبلغ ثبت نام به صورت Regular deadline است و چنانچه شما به صورت Late ثبت نام کرده باشید، نیمی از هزینه Regular به شما بازگردانده می‌شود.

هزینه ثبت نام آزمون iBT  به طور عادی برای شرکت‌کنندگان در ایران برابر ٢۴۵ دلار و به صورت Late معادل ۲۸۵ دلار می‌باشد.

پاسخ به درخواست تجدید نظر نمره آزمون به طور معمول سه هفته زمان می‌برد و در صورت تغییر نمره، نمره جدید در بخش View Order در اکانت شما،قابل مشاهده خواهد بود.

جهت اعتراض به نمره هر بخش، هزینه‌ای برابر با 80 دلار می‌بایست پرداخت شود. بنابراین چنانچه بخواهید در هر دو مهارت نوشتن و مکالمه اعتراض بدهید، می‌بایست مبلغ 160 دلار بپردازید.

اعتراض به نمره آزمون تافل تنها در دو مهارت Writing و Speaking مورد قبول است.

نتایج آزمون دولینگو (Duolingo) پس از 48 ساعت ارائه می‌شوند. همچنین یک مصاحبه ویدئویی و یک نمونه از Writing شما همراه نمرات توسط Duolingo ارسال می‌گردد.

مدرک آزمون Duolingo به مدت دو سال معتبر است.

هزینه ثبت نام در آزمون دولینگو معادل 49 دلار می‌باشد.

هزینه آزمون PMP به دلار آمریکا می‌باشد. جهت کسب اطلاع و پرداخت آن می توانید به صفحه "هزینه عضویت در انستیتو مدیریت پروژه آمریکا PMI" مراجعه نمایید.

هزینه‌های آزمون CFA در سال 2018 عبارتند از: Early Registration Fee تا تاریخ 27 سپتامبر 2017 هزینه آزمون برای شما معادل 650 دلار آمریکا خواهد بود. Standard Registration Fee از تاریخ 27 سپتامبر 2017 تا 12 فوریه 2018، هزینه آزمون برای شما معادل 950 دلار آمریکا خواهد بود. Late Registration Fee از 14 فوریه 2018 تا 14 مارس 2018، هزینه آزمون برای شما معادل 1380 دلار آمریکا می‌باشد.

مبلغ Program Enrollment Fee مربوط به آن دسته از شرکت کنندگانی است که برای نخستین بار و قبل از ثبت نام سطح ۱ پرداخت انجام می‌دهند و شبیه به حق ثبت نام در CFA Program می باشد و تکرار نخواهد شد که برای آزمون ۲۰۱۶ این مبلغ برابر ۴۵۰$ می باشد.

هزینه های خود آزمون، برای مرحله یک و دو 865 دلار و برای مرحله سه 1,505 دلار است اما این آزمون دارای هزینه های جانبی دیگری نظیر Application for ECFMG و Extension of Eligibility Period و … است که فهرست کامل آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

در صورتی که بخواهید تاریخ امتحان خود را تغییر (Reschedule) دهید، 100 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

در صورت کنسل کردن امتحان GMAT، تنها 80 دلار آن برگشت داده می شود و اگر متقاضی کمتر از هفت روز قبل از امتحان، اقدام به کنسل کردن نماید هیچ پولی برای وی Refund (برگشت پول) نمی شود.

هزینه شرکت در این آزمون 250 دلار می‌باشد.

جهت شرکت در آزمون IMAT ابتدا باید در وب‌سایت universitaly حساب کاربری ایجاد کرده و سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود از طریق صفحه مخصوص ثبت نام آزمون IMAT اقدام به ثبت‌‌ نام نمایید.

در حال‌حاضر هزینه برگزاری آزمون IMAT برابر با 130 یورو، 164 دلار آمریکا و یا 114 پوند انگلیس می‌باشد. این‌که این مبلغ تقریباً مساوی، به چه نوع ارزی محاسبه شود، به کشور محل برگزاری آزمون شما بستگی دارد و بر این اساس به طور خودکار توسط سایت مشخص شده و به شما نمایش داده می‌شود. از این رو پیش از تکمیل فرم ثبت سفارش، تا مرحله پرداخت پیش بروید و از این‌که با کدام واحد ارزی، پرداخت را انجام می دهید اطمینان حاصل فرمایید.

لیست تمامی هزینه های واریزی برای هر مرحله و آزمون برای امتحانات ACCA Qualification در صفحه Fees And Charges قابل مشاهده است.

هزینه عضویت در ACCA برابر 79 پوند انگلیس است.

پرداخت مورد نیاز برای آزمون IELTS در ترکیه و تنها نوع idP (my.ieltsessentials.com) آن توسط تهران پرداخت قابل انجام است. پرداخت نوع British Council به وسیله حواله بانکی (Bank Transfer) انجام می شود و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای این نوع پرداخت می توانید با ما تماس بگیرید.

بله، روش پرداخت در uni-assist دانشگاه های آلمان را اصطلاحا پرداخت آفلاین می گویند. برای انجام این پرداخت شما می توانید یک ویزا کارت به میزان مبلغی که می خواهید در سایت یونی اسیست پرداخت کنید، خریداری نمایید و سپس اطلاعات کارت را بر روی فرمی که دانشگاه در اختیار شما گذاشته بنویسید و فرم را برای دانشگاه ارسال کنید و بدین ترتیب پرداخت خود را به انجام برسانید. جهت راهنمایی بیشتر می توانید صفحه "راهنمای پرداخت آفلاین با مستر کارت و ویزا کارت" را مطالعه نمایید و اطلاعات تکمیلی در مورد uni-assist را در صفحه "پرداخت هزینهuni-assist " می توانید مطالعه کنید.

این هزینه برابر 1400 دلار کاناداست

در کنسلی بلیط، بازگشت پول (Refund) ممکن است تا 6 هفته به طول بیانجامد

سایت CheapOair برای کنسل کردن بلیط، هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند که به طور متوسط 150 دلار می‌باشد. رقم دقیق این هزینه بعد از تماس با مسئولین CheapOair مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کمتر از 150 دلار باشد. در صورتی که کمتر باشد، ما به التفاوت این مبلغ به حساب شما بازگردانده و در صورت بیشتر شدن هزینه می‌بایست مجددا افزایش اعتبار دهید. این هزینه برای تغییر زمان پرواز به صورت علی‌الحساب 200 دلار می‌باشد.

بله، شرکت تهران پرداخت در صورتی که رزرو هتل به صورت Pay Later باشد، یعنی هزینه اقامت بعدا پرداخت شود، رزرو را برای شما انجام می دهد. اما در صورتی که هتل مورد نظر شما، کل هزینه اقامت را هنگام رزرو دریافت کند، در این صورت جهت رزرو شما می توانید از طریق صفحه "خرید ویزا کارت"، اقدام به خرید کارت نمایید و خودتان پرداخت را انجام دهید. اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه "رزرو هتل های خارجی" مطالعه نمایید.

شما می توانید با یک جستجوی مختصر در اینترنت، نظرات کاربران را در مورد خدمات ما مطالعه نمایید و اطمینان لازم را به دست آورید. ما همچنین "نظرات کاربران" در وب سایت خود و همچنین وب سایت applyabroad.org را بدون کم و کاست در صفحه "نظرات کاربران" قرار داده ایم. شما همچنین می توانید جهت حصول اطمینان به دفتر مرکزی تهران پرداخت که آدرس آن در صفحه "ارتباط با ما" موجود است مراجعه نمایید و پرداخت خود را حضوری انجام دهید.

تهران پرداخت هفت روز هفته و در تمام ایام سال مطابق با جدول زمانی زیر، فعال و آماده خدمت رسانی به شما در زمینه پرداخت های آنلاین ارزی می‌باشد: [wptb id=4318]

این فیلدها اختیاری است و طبعاً می توانید این فیلدها را پر نکنید و آن ها را خالی بگذارید. فقط در صورتی که فکر می کنید لازم است، می توانید توضیحات بیشتری را برای رسیدن به صفحه پرداخت، یا یک فایل راهنما یا هر فایل دیگری که به انجام سفارش شما کمک می کند، برای ما ارسال کنید.

قبل از ثبت سفارش، شما می بایست ابتدا به صفحه پرداخت با ویزا کارت/مستر کارت و یا پی پال در وب سایت مورد نظر خود رسیده باشید و همه مراحل را تا رسیدن به صفحه پرداخت طی کرده باشید. در صورتی که در پرداختی نیاز به نام کاربری و رمز عبور باشد با نوشتن آن در فرم سفارش و روش رسیدن به صفحه پرداخت، ما را تا صفحه پرداخت راهنمایی می کنید. جهت ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت لازم است که عضو سایت شوید، بنابراین ابتدا ثبت نام نمایید و پس از ورود به حساب کاربری خود از منوی ثبت سفارش، فرم مربوط به سفارش خود را انتخاب نمایید. چنانچه فرم مرتبط با سفارش خود را نیافتید، فرم "ثبت سایر سفارش ها" را انتخاب کنید. پس از ورود، فرم ثبت سفارش را که در انتهای صفحه مورد نظر قرار دارد تکمیل نمایید. در صفحه بعد هزینه آن را واریز می کنید. بدین ترتیب سفارش شما ثبت می شود. سپس ما مطابق جدول زمانی سایت، پرداخت شما را انجام داده و رسید واریز یا تاییدیه پرداخت را در حساب کاربری تان قرار می دهیم.

چنانچه عنوان سفارش خود را در منوی ثبت سفارش نیافتید، فرم "ثبت سایر سفارش ها" را که با رنگ قرمز مشخص شده است انتخاب نمایید. در این فرم امکان وارد کردن تمامی اطلاعات مورد نیاز وجود دارد.

بله، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل مشابه با دیگر پرداخت های آنلاین در سایت های خارجی توسط تهران پرداخت قابل انجام است. اما توصیه ما در خرید بلیط هواپیما این است که به دلیل به وجود آمدن مشکلاتی نظیر کنسل شدن بدون دلیل پرواز، درخواست اطلاعات کارت توسط فروشنده هنگام سوار شدن به هواپیما و مسائل دیگر، تنها از سایت هایی که نامشان در فرم "خرید بلیط پروازهای خارجی" فهرست شده است اقدام به خرید بلیط با ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت نمایید.

در صورتی که برای انتقال پول مشخصات حساب بانکی مثل SWIFT CODE و IBAN در اختیار دارید، روش پرداخت شما حواله بانکی و به صورت آفلاین می‌باشد که جزو خدمات تهران پرداخت محسوب نمی‌شود؛ اما شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره در این زمینه با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید .