خرید شارژ اکانت اسکایپ

اسکایپ (Skype) یک برنامه ارسال فوری پیام و گفتگوی صوتی و تصویری است که به کاربران امکان می‌دهد در هر نقطه از جهان با دسترسی به اینترنت بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برای مثال، تماس تلفنی با دانشگاه در خارج از کشور داشته باشند. اگر بخواهید از همه امکانات اسکایپ استفاده کنید نیاز به شارژ اکانت اسکایپ خواهید داشت.شارژ اکانت اسکایپ – خرید شارژ اسکایپ در ایران – شارژ اسکایپ ارزان

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

اسکایپ برای افرادی که از تماس اسکایپ به اسکایپ استفاده می‌کنند رایگان است اما اگر بخواهید از ویژگی‌های «پریمیوم» این برنامه و امکانات پیشرفته آن بهره‌مند شوید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. این امکانات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • اشتراک اسکایپ (Skype subscription): این گزینه برای افرادی بسیار مناسب است که تماس‌های زیادی با شماره تلفن‌های خارج از کشور دارند. با پرداخت ماهیانه اشتراک اسکایپ، از امکان تماس به شماره تلفن‌های ثابت و موبایل در سراسر دنیا برخوردار می‌شوید. با خرید شارژ اسکایپ در ایران و استفاده از اشتراک آن می‌توانید تماس‌های متعدد و ارزان‌تری با شماره تلفن‌های خارج از کشور داشته باشید.
  • اعتبار اسکایپ (Skype credit): این گزینه برای افرادی مناسب است که تماس کمتری با خارج از کشور برقرار می‌کنند. اگر تنها می‌خواهید به‌ازای میزان استفاده از اسکایپ، هزینه پرداخت کنید، خرید اعتبار برای شما مناسب‌تر است. از اعتبار اسکایپ می‌توانید برای استفاده از سایر امکانات این برنامه مانند خرید شماره مجازی اسکایپ نیز استفاده کنید.

اگر می‌خواهید با استفاده از اسکایپ با شماره تلفن ثابت یا شماره موبایل تماس بگیرید، نیاز به خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ دارید. هزینه خرید اشتراک اسکایپ به سه عامل بستگی دارد که این عوامل عبارت‌اند از:

  • کشور مقصد: هزینه‌ای که برای شارژ اکانت اسکایپ به‌منظور اشتراک این برنامه پرداخت می‌کنید بستگی به این دارد که با چه کشوری می‌خواهید تماس بگیرید.
  • نوع خط تلفن: به‌طورکلی، هزینه تماس با اسکایپ از هر کجا که تماس بگیرید یکسان است و این هزینه بسته به اینکه با چه کشور و خطی می‌خواهید تماس بگیرید، متفاوت می‌شود. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ برای تماس با خط ثابت، برخی از آن‌ها برای تماس با موبایل و برخی از آن‌ها نیز برای تماس با هر دو خط مناسب هستند.
  • مدت‌زمان تماس: در هنگام خرید اشتراک لازم است مدت‌زمانی که می‌خواهید با شماره تلفن یا موبایل خارج از کشور تماس داشته باشید را نیز در نظر بگیرید. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ امکان تماس نامحدود را به شما می‌دهند و بعضی از آن‌ها امکان تماس در مدت‌زمانی محدود مانند 800 دقیقه، 400 دقیقه و 60 دقیقه را برای شما فراهم می‌کنند. برای اینکه با هزینه اشتراک اسکایپ آشنا شوید، در جدول زیر هزینه اشتراک برای تماس با چند کشور رایج را به شما معرفی می‌کنیم.
کشور مقصدمدت‌ زمان تماسنوع خطهزینه اشتراک ماهیانه
ایالات متحده آمریکانامحدودخط ثابت و موبایل۲.۹۹ دلار
انگلستاننامحدودخط ثابت و موبایل۱۲.۹۹ دلار
هلندنامحدودخط ثابت و موبایل۱۲.۹۹ دلار
آلماننامحدودخط ثابت و موبایل۱۲.۹۹ دلار
کانادانامحدودخط ثابت و موبایل۲.۹۹ دلار
سوئدنامحدودخط ثابت و موبایل۶.۹۹ دلار
ایتالیانامحدودخط ثابت و موبایل۱۲.۹۹ دلار
اسپانیا۴۰۰ دقیقهخط ثابت و موبایل۶.۹۹ دلار
هندوستان۲۵۰۰ دقیقهخط ثابت و موبایل۱۹.۹۹ دلار
امارات۸۰۰ دقیقهخط ثابت و موبایل۷۹.۹۹ دلار
استرالیانامحدودخط ثابت و موبایل۱۹.۹۹ دلار

شارژ اکانت اسکایپ نیز هزینه‌های متفاوتی دارد. در حال حاضر 3 گزینه در این زمینه در دسترس شماست که شامل اعتبار 5 دلاری، 10 دلاری و 25 دلاری می‌شوند. هزینه‌ای که از اعتبار اسکایپ درنتیجه تماس‌های شما کم می‌شود، بسته به کشور و نوع خط تلفنی که می‌خواهید با آن تماس بگیرید متفاوت است. بنابراین، برای شارژ Skype مهم است که به هزینه تماس با کشورها و انواع خط تلفن توجه کنید.شارژ اکانت اسکایپ – خرید شماره مجازی اسکایپ – فروش شارژ اسکایپ

خرید شارژ اسکایپ با استفاده از کارت‌های بانکی کشورمان امکان‌پذیر نیست و برای انجام آن لازم است راه‌حل‌های دیگری را در نظر بگیریم. بنابراین، اگر نیاز به شارژ اسکایپ خود دارید و نمی‌دانید برای انجام آن چه روش‌هایی وجود دارد مهم است که از نحوه شارژ اسکایپ آگاه باشید و سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه را از میان آن‌ها انتخاب کنید. برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید از خدمات تهران پیمنت استفاده کنید. تهران پیمنت امکان انواع پرداخت ارزی را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما فراهم کرده است. توجه کنید سفارش‌های شارژ اکانت اسکایپ فقط در صورتی که درگاه پرداختی پی پال داشته باشند طی ۱ الی ۳ ساعت بررسی شده و در صورت کامل بودن اطلاعات، انجام خواهند شد.

در پایان، اسکایپ یک ابزار فوق‌العاده برای برقراری ارتباط با اعضای خانواده، دوستان و همکاران است. اگر بخواهید از خدمات پیشرفته‌تر این برنامه استفاده کنید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پیمنت، به‌راحتی و به‌سرعت، برای خرید شارژ Skype اقدام کنید. اگر می‌خواهید در زمینه نحوه شارژ اسکایپ اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما سوالاتتان را در قسمت نظرات از ما بپرسید. در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

با شارژ اکانت اسکایپ و انتخاب یکی از گزینه‌های خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ، می‌توانید با شماره تلفن‌های ثابت یا موبایل سایر کشورها با کمترین هزینه تماس بگیرید.

با استفاده از خدمات تهران پیمنت برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید کمترین کارمزد را پرداخت کنید و همچنین در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از 3 ساعت، شارژ اکانت خود را انجام دهید.

4.78 - 5(954کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

همین حالا ثبت‌نام کنید