homeخانهleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftخرید شارژ اکانت اسکایپ

خرید شارژ اکانت اسکایپ

 

اسکایپ (Skype) یک برنامه ارسال فوری پیام و گفتگوی صوتی و تصویری است که به کاربران امکان می‌دهد در هر نقطه از جهان با دسترسی به اینترنت بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برای مثال، تماس تلفنی با دانشگاه در خارج از کشور داشته باشند. اگر بخواهید از همه امکانات اسکایپ استفاده کنید نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید که در این میان، خرید شارژ اسکایپ در ایران دستورالعمل‌های خاص خودش را دارد. اگر می‌خواهید با نحوه شارژ اسکایپ به‌ویژه شارژ اسکایپ ارزان آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

شارژ اکانت اسکایپ – خرید شارژ اسکایپ در ایران – شارژ اسکایپ ارزان

پرداخت هزینه خرید شارژ اسکایپ در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

 

شارژ اکانت اسکایپ برای دریافت چه خدماتی لازم است؟

اسکایپ برای افرادی که از تماس اسکایپ به اسکایپ استفاده می‌کنند رایگان است اما اگر بخواهید از ویژگی‌های «پریمیوم» این برنامه و امکانات پیشرفته آن بهره‌مند شوید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. این امکانات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • اشتراک اسکایپ (Skype subscription): این گزینه برای افرادی بسیار مناسب است که تماس‌های زیادی با شماره تلفن‌های خارج از کشور دارند. با پرداخت ماهیانه برای اشتراک اسکایپ، از امکان تماس به شماره تلفن‌های ثابت و موبایل در سراسر دنیا برخوردار می‌شوید. با خرید شارژ اسکایپ در ایران و استفاده از اشتراک آن می‌توانید تماس‌های متعدد و ارزان‌تری با شماره تلفن‌های خارج از کشور داشته باشید.
  • اعتبار اسکایپ (Skype credit): این گزینه برای افرادی مناسب است که تماس کمتری با خارج از کشور برقرار می‌کنند. اگر تنها می‌خواهید به‌ازای میزان استفاده از اسکایپ، هزینه پرداخت کنید، خرید اعتبار اسکایپ برای شما مناسب‌تر است.

می‌توانید با استفاده از انواع مستر کارت برای شارژ اسکایپ ارزان مثل خرید شارژ ۵ دلاری اسکایپ از سایت‌های فروش شارژ اسکایپ اقدام کنید. از اعتبار اسکایپ می‌توانید برای استفاده از سایر امکانات این برنامه مانند خرید شماره مجازی اسکایپ نیز استفاده کنید.

 

هزینه شارژ اکانت اسکایپ چقدر است؟

اگر می‌خواهید با استفاده از اسکایپ با شماره تلفن ثابت یا شماره موبایل تماس بگیرید، نیاز به خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ از سایت فروش شارژ اسکایپ و آگاهی از نحوه شارژ اسکایپ دارید. هزینه خرید اشتراک اسکایپ به سه عامل بستگی دارد که این عوامل عبارت‌اند از:

  • کشور مقصد: هزینه‌ای که برای شارژ اکانت اسکایپ به‌منظور اشتراک این برنامه پرداخت می‌کنید بستگی به این دارد که با چه کشوری می‌خواهید تماس بگیرید.
  • نوع خط تلفن: به‌طورکلی، هزینه تماس با اسکایپ از هر کجا که تماس بگیرید یکسان است و این هزینه بسته به اینکه با چه کشور و خطی می‌خواهید تماس بگیرید، متفاوت می‌شود. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ برای تماس با خط ثابت، برخی از آن‌ها برای تماس با موبایل و برخی از آن‌ها نیز برای تماس با هر دو خط مناسب هستند.
  • مدت‌زمان تماس: در هنگام خرید اشتراک اسکایپ لازم است مدت‌زمانی که می‌خواهید با شماره تلفن یا موبایل خارج از کشور، تماس داشته باشید را نیز در نظر بگیرید. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ امکان تماس نامحدود را به شما می‌دهند و بعضی از آن‌ها امکان تماس در مدت‌زمانی محدود مانند ۸۰۰ دقیقه، ۴۰۰ دقیقه و ۶۰ دقیقه را برای شما فراهم می‌کنند.

برای اینکه با هزینه اشتراک اسکایپ تا حدودی آشنا شوید، در جدول زیر هزینه اشتراک اسکایپ برای تماس با چند کشور رایج را به شما معرفی می‌کنیم.

کشور مقصد

مدت‌ زمان تماس

نوع خط

هزینه اشتراک ماهیانه

ایالات متحده آمریکا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

2.99 دلار

انگلستان

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

هلند

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

آلمان

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

کانادا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

2.99 دلار

سوئد

نامحدود

خط ثابت و موبایل

6.99 دلار

ایتالیا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

اسپانیا

400 دقیقه

خط ثابت و موبایل

6.99 دلار

هندوستان

2500 دقیقه

خط ثابت و موبایل

19.99 دلار

امارات

800 دقیقه

خط ثابت و موبایل

79.99 دلار

استرالیا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

19.99 دلار

شارژ اکانت اسکایپ برای افزایش اعتبار اسکایپ نیز هزینه‌های متفاوتی دارد. در حال حاضر، سه گزینه در این زمینه در دسترس شماست که شامل اعتبار ۵ دلاری، ۱۰ دلاری و ۲۵ دلاری می‌شوند. هزینه‌ای که از اعتبار اسکایپ درنتیجه تماس‌های شما کم می‌شود، بسته به کشور و نوع خط تلفنی که می‌خواهید با آن تماس بگیرید متفاوت است. بنابراین، در هنگام خرید شارژ اسکایپ از طریق کردیت کارت مجازی رایگان یا هر روش دیگر مهم است که به هزینه تماس با کشورها و انواع خط تلفن توجه کنید.

علاوه بر این، خرید شارژ ۱ دلاری اسکایپ امکان‌پذیر نیست و اگر می‌خواهید کمترین هزینه را برای شارژ اکانت اسکایپ پرداخت کنید خرید شارژ ۵ دلاری اسکایپ بهترین گزینه برای شماست. همانطور که مطرح شد از اعتبار اسکایپ می‌توانید برای خرید شماره مجازی اسکایپ نیز استفاده کنید.

 

شارژ اکانت اسکایپ – خرید شماره مجازی اسکایپ – فروش شارژ اسکایپ

خرید شارژ اکانت اسکایپ در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

 

نحوه شارژ اکانت اسکایپ به چه شکل است؟

خرید شارژ اسکایپ با استفاده از کارت‌های بانکی کشورمان امکان‌پذیر نیست و برای انجام آن لازم است راه‌حل‌های دیگری را در نظر بگیریم. بنابراین، اگر نیاز به شارژ اسکایپ خود دارید و نمی‌دانید برای انجام آن چه روش‌هایی وجود دارد مهم است که از طریقه شارژ اسکایپ آگاه باشید و سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه را از میان آن‌ها انتخاب کنید. برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

  • استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی: برای اینکه بتوانید اکانت اسکایپ خود را شارژ کنید می‌توانید از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزاکارت و مسترکارت استفاده کنید. گیفت کارت اسکایپ نیز یکی دیگر از راه‌حل‌ها برای شارژ اسکایپ است. برای مثال، می‌توانید با خرید گیفت کارت گوگل پلی، اسکایپ خود را از طریق گوگل پلی که از امکان فروش شارژ اسکایپ برخوردار است شارژ کنید.
  • استفاده از خدمات تهران پیمنت: تهران پیمنت امکان انواع پرداخت ارزی را با کمترین کارمزد و همچنین، در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این نحوه شارژ اسکایپ می‌توانید در کمتر از سه ساعت، موفق به شارژ اسکایپ ارزان شوید و خیلی سریع شارژ اکانت اسکایپ خود را انجام دهید.

بنابراین، اگر قصد خرید شارژ اسکایپ در ایران ازجمله خرید شارژ ۵ دلاری اسکایپ را دارید، خدمات تهران پیمنت می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. همانطور که مطرح شد خرید شارژ ۱ دلاری اسکایپ امکان‌پذیر نیست و کمترین مبلغ برای شارژ اکانت اسکایپ، پنج دلار است.

در پایان، اسکایپ یک ابزار فوق‌العاده برای برقراری ارتباط با اعضای خانواده، دوستان و همکاران است. اگر بخواهید از خدمات پیشرفته‌تر این برنامه استفاده کنید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. می‌توانید با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت یا خدمات تهران پیمنت، به‌راحتی و به‌سرعت، برای خرید شارژ اسکایپ در ایران اقدام کنید. اگر می‌خواهید در زمینه نحوه شارژ اسکایپ اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما سوالاتتان را در قسمت نظرات از ما بپرسید. ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

 

اسکایپ یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های ارتباطی در جهان محسوب می‌شود که دارای امکانات و ویژگی‌های بی‌نظیری است. اگرچه این برنامه امکان تماس اسکایپ به اسکایپ رایگان را برای شما فراهم کرده است اما برای برخورداری از ویژگی‌های پیشرفته آن، شارژ اکانت اسکایپ و پرداخت مبلغی به‌منظور خرید شارژ اسکایپ ضروری است. برای مثال، اگر می‌خواهید با یک شماره تلفن ثابت یا موبایل در خارج از کشور تماس بگیرید و درعین‌حال، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید بسته به نیاز خود اشتراک یا اعتبار اسکایپ را تهیه کنید.

در مدت برخورداری از اشتراک اسکایپ می‌توانید با کشور مورد نظر خود تماس ارزان‌تری داشته باشید. اگر تماس زیادی با خارج از کشور دارید این بهترین گزینه برای شماست. مبلغ اشتراک این برنامه بسته به اینکه می‌خواهید با چه کشور و خط تلفنی تماس بگیرید متفاوت است. مدت‌زمانی که می‌توانید با استفاده از آن تماس داشته باشید نیز متفاوت است.

در مقابل، اگر می‌خواهید چند تماس محدود با کشور خارجی داشته باشید و معمولا تماس زیادی با شماره‌های خارج از کشور ندارید، خرید اعتبار اسکایپ برای شما مناسب است که بسته به نیاز خود می‌توانید خرید شارژ ۵ دلاری اسکایپ، ۱۰ دلاری یا ۲۵ دلاری آن را انتخاب کنید. خرید شارژ ۱ دلاری اسکایپ در میان گزینه‌ها وجود ندارد. از اعتبار اسکایپ می‌توانید از سایر خدمات این برنامه مانند خرید شماره مجازی اسکایپ نیز استفاده کنید.

در ارتباط با نحوه شارژ اسکایپ لازم است بدانید که برای خرید شارژ اسکایپ در ایران می‌توانید از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند انواع مستر کارت، ویزا کارت یا حتی کردیت کارت مجازی رایگان استفاده کنید یا می‌توانید با استفاده از خدمات فروش شارژ اسکایپ تهران پیمنت، مبلغ کمی را به‌عنوان کارمزد پرداخت کنید و به‌سرعت و در کمتر از سه ساعت، اکانت اسکایپ خود را شارژ کنید. بنابراین، این روش می‌تواند یک روش مناسب برای شارژ اسکایپ ارزان محسوب شود. خرید شارژ اسکایپ برای هر کسی که تماس بین‌المللی زیادی دارد می‌تواند یک امکان فوق‌العاده باشد و به افراد کمک کند که تماس‌های آسان‌تر، باکیفیت‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تری را تجربه کنند.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (2 امتیاز)

سوالات متداول

اسکایپ یک برنامه رایگان است که با آن می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای تماس اسکایپ به اسکایپ داشته باشید اما اگر می‌خواهید با شماره تلفن‌های ثابت یا موبایل سایر کشورها از طریق اسکایپ تماس بگیرید باید اکانت اسکایپ را شارژ کنید.

با شارژ اکانت اسکایپ و انتخاب یکی از گزینه‌های خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ، می‌توانید با شماره تلفن‌های ثابت یا موبایل سایر کشورها با کمترین هزینه تماس بگیرید.

اگر می‌خواهید اشتراک اسکایپ بخرید، هزینه آن بسته به اینکه برای چه مدت و برای تماس با چه کشور و چه خط تلفنی می‌خواهید اشتراک تهیه کنید، متفاوت است. هزینه خرید اعتبار اسکایپ نیز شامل گزینه‌های ۵، ۱۰ و ۲۵ دلاری می‌شود.

برای خرید شارژ اسکایپ می‌توانید از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند مسترکارت و ویزاکارت یا از خدمات تهران پیمنت در زمینه پرداخت ارزی استفاده کنید.

با استفاده از خدمات تهران پیمنت برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید کمترین کارمزد را پرداخت کنید و همچنین در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از سه ساعت، شارژ اکانت خود را انجام دهید.