homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftخرید شارژ اکانت اسکایپ

خرید شارژ اکانت اسکایپ

اسکایپ (Skype) یک برنامه ارسال فوری پیام و گفتگوی صوتی و تصویری است که به کاربران امکان می‌دهد در هر نقطه از جهان با دسترسی به اینترنت بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برای مثال، تماس تلفنی با دانشگاه در خارج از کشور داشته باشند. اگر بخواهید از همه امکانات اسکایپ استفاده کنید نیاز به شارژ اکانت اسکایپ خواهید داشت.

شارژ اکانت اسکایپ – خرید شارژ اسکایپ در ایران – شارژ اسکایپ ارزان

پرداخت هزینه خرید شارژ اسکایپ در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

شارژ اکانت اسکایپ برای دریافت چه خدماتی لازم است؟

اسکایپ برای افرادی که از تماس اسکایپ به اسکایپ استفاده می‌کنند رایگان است اما اگر بخواهید از ویژگی‌های «پریمیوم» این برنامه و امکانات پیشرفته آن بهره‌مند شوید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. این امکانات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • اشتراک اسکایپ (Skype subscription): این گزینه برای افرادی بسیار مناسب است که تماس‌های زیادی با شماره تلفن‌های خارج از کشور دارند. با پرداخت ماهیانه اشتراک اسکایپ، از امکان تماس به شماره تلفن‌های ثابت و موبایل در سراسر دنیا برخوردار می‌شوید. با خرید شارژ اسکایپ در ایران و استفاده از اشتراک آن می‌توانید تماس‌های متعدد و ارزان‌تری با شماره تلفن‌های خارج از کشور داشته باشید.
  • اعتبار اسکایپ (Skype credit): این گزینه برای افرادی مناسب است که تماس کمتری با خارج از کشور برقرار می‌کنند. اگر تنها می‌خواهید به‌ازای میزان استفاده از اسکایپ، هزینه پرداخت کنید، خرید اعتبار برای شما مناسب‌تر است. از اعتبار اسکایپ می‌توانید برای استفاده از سایر امکانات این برنامه مانند خرید شماره مجازی اسکایپ نیز استفاده کنید.

هزینه شارژ اکانت اسکایپ چقدر است؟

اگر می‌خواهید با استفاده از اسکایپ با شماره تلفن ثابت یا شماره موبایل تماس بگیرید، نیاز به خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ دارید. هزینه خرید اشتراک اسکایپ به سه عامل بستگی دارد که این عوامل عبارت‌اند از:

  • کشور مقصد: هزینه‌ای که برای شارژ اکانت اسکایپ به‌منظور اشتراک این برنامه پرداخت می‌کنید بستگی به این دارد که با چه کشوری می‌خواهید تماس بگیرید.
  • نوع خط تلفن: به‌طورکلی، هزینه تماس با اسکایپ از هر کجا که تماس بگیرید یکسان است و این هزینه بسته به اینکه با چه کشور و خطی می‌خواهید تماس بگیرید، متفاوت می‌شود. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ برای تماس با خط ثابت، برخی از آن‌ها برای تماس با موبایل و برخی از آن‌ها نیز برای تماس با هر دو خط مناسب هستند.
  • مدت‌زمان تماس: در هنگام خرید اشتراک لازم است مدت‌زمانی که می‌خواهید با شماره تلفن یا موبایل خارج از کشور تماس داشته باشید را نیز در نظر بگیرید. برخی از طرح‌های اشتراک اسکایپ امکان تماس نامحدود را به شما می‌دهند و بعضی از آن‌ها امکان تماس در مدت‌زمانی محدود مانند ۸۰۰ دقیقه، ۴۰۰ دقیقه و ۶۰ دقیقه را برای شما فراهم می‌کنند.

برای اینکه با هزینه اشتراک اسکایپ آشنا شوید، در جدول زیر هزینه اشتراک برای تماس با چند کشور رایج را به شما معرفی می‌کنیم.

کشور مقصد

مدت‌ زمان تماس

نوع خط

هزینه اشتراک ماهیانه

ایالات متحده آمریکا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

2.99 دلار

انگلستان

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

هلند

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

آلمان

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

کانادا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

2.99 دلار

سوئد

نامحدود

خط ثابت و موبایل

6.99 دلار

ایتالیا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

12.99 دلار

اسپانیا

400 دقیقه

خط ثابت و موبایل

6.99 دلار

هندوستان

2500 دقیقه

خط ثابت و موبایل

19.99 دلار

امارات

800 دقیقه

خط ثابت و موبایل

79.99 دلار

استرالیا

نامحدود

خط ثابت و موبایل

19.99 دلار

شارژ اکانت اسکایپ نیز هزینه‌های متفاوتی دارد. در حال حاضر سه گزینه در این زمینه در دسترس شماست که شامل اعتبار ۵ دلاری، ۱۰ دلاری و ۲۵ دلاری می‌شوند. هزینه‌ای که از اعتبار اسکایپ درنتیجه تماس‌های شما کم می‌شود، بسته به کشور و نوع خط تلفنی که می‌خواهید با آن تماس بگیرید متفاوت است. بنابراین، برای شارژ Skype مهم است که به هزینه تماس با کشورها و انواع خط تلفن توجه کنید.

شارژ اکانت اسکایپ – خرید شماره مجازی اسکایپ – فروش شارژ اسکایپ

خرید شارژ اکانت اسکایپ در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

نحوه شارژ اکانت اسکایپ به چه شکل است؟

خرید شارژ اسکایپ با استفاده از کارت‌های بانکی کشورمان امکان‌پذیر نیست و برای انجام آن لازم است راه‌حل‌های دیگری را در نظر بگیریم. بنابراین، اگر نیاز به شارژ اسکایپ خود دارید و نمی‌دانید برای انجام آن چه روش‌هایی وجود دارد مهم است که از نحوه شارژ اسکایپ آگاه باشید و سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه را از میان آن‌ها انتخاب کنید. برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید از خدمات تهران پیمنت استفاده کنید. تهران پیمنت امکان انواع پرداخت ارزی را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این روش می‌توانید در کمتر از سه ساعت، موفق به شارژ اسکایپ شوید.

در پایان، اسکایپ یک ابزار فوق‌العاده برای برقراری ارتباط با اعضای خانواده، دوستان و همکاران است. اگر بخواهید از خدمات پیشرفته‌تر این برنامه استفاده کنید، نیاز به شارژ اکانت اسکایپ دارید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پیمنت، به‌راحتی و به‌سرعت، برای خرید شارژ Skype اقدام کنید. اگر می‌خواهید در زمینه نحوه شارژ اسکایپ اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما سوالاتتان را در قسمت نظرات از ما بپرسید. در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (2 امتیاز)

سوالات متداول

اسکایپ یک برنامه رایگان است که با آن می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای تماس اسکایپ به اسکایپ داشته باشید اما اگر می‌خواهید با شماره تلفن‌های ثابت یا موبایل سایر کشورها از طریق اسکایپ تماس بگیرید باید اکانت اسکایپ را شارژ کنید.

با شارژ اکانت اسکایپ و انتخاب یکی از گزینه‌های خرید اشتراک یا اعتبار اسکایپ، می‌توانید با شماره تلفن‌های ثابت یا موبایل سایر کشورها با کمترین هزینه تماس بگیرید.

اگر می‌خواهید اشتراک اسکایپ بخرید، هزینه آن بسته به اینکه برای چه مدت و برای تماس با چه کشور و چه خط تلفنی می‌خواهید اشتراک تهیه کنید، متفاوت است. هزینه خرید اعتبار اسکایپ نیز شامل گزینه‌های ۵، ۱۰ و ۲۵ دلاری می‌شود.

با استفاده از خدمات تهران پیمنت برای شارژ اکانت اسکایپ می‌توانید کمترین کارمزد را پرداخت کنید و همچنین در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از سه ساعت، شارژ اکانت خود را انجام دهید.