homeخانهleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت گوگل پلی

Google play این مجموعه کامل از نرم افزارهای متنوع در حال حاضر بر روی نسخه وب و گوشی های همراه در سراسر جهان در دسترس است. بسیاری از خدمات این مجموعه رایگان نیستند و برای استفاده از آن ها باید مبلغ مورد نظر از طرق مختلف پرداخت شود تا سرویس درخواستی دریافت گردد. یکی از راحت ترین روش ها، خرید گیفت کارت گوگل پلی می باشد.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی نیز مانند سایر گیفت کارت ها، کارت هدیه ای است که بصورت مجازی برای شارژ اکانت جیمیل و گوگل پلی مورد استفاده قرار می گیرد.
این گیفت ها که از سال 2017 مورد استقبال گسترده در بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفتند، تاریخ انقضا ندارند و به صورت نامحدود می توانند در دفعات متعدد استفاده شوند.
گیفت کارت های google play با توجه به منطقه ای که پرداخت از آنجا صورت می گیرد، ارزهای مختلف را شامل می شود.

چگونه از گیفت کارت Google play استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت ابتدا باید آی پی خود را بر طبق کشور گیفت کارت خریداری شده و آی پی کشور اکانت تغییر دهید. در نظر داشته باشید در صورتی که آی پی شما با کشور گیفت کارت همخوانی نداشته باشد، کارت به اصطلاح redeem نخواهد شد و کد گیفت کارت بلااستفاده می شود.
سپس وارد اکانت خود شده و از بخش redeem نسبت به شارژ اکانت (کیف پول) خود با استفاده از وارد کردن کد مورد نظر اقدام می کنید. در صورت خرید گیفت کارت دلاری، آی پی شما باید حتما ایالت متحده باشد تا مشکلی برای پرداخت پیش نیاید و کد باطل نشود.این مورد شامل بقیه ارزها نیز می شود.

با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید با استفاده از فرم زیر، برای پرداخت تهیه گیفت کارت google play توسط تهران پرداخت ثبت سفارش نمایید.

گیفت کارت گوگل پلی

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)