homeتهران پیمنتleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت اسپاتیفای (Spotify)

خرید گیفت کارت اسپاتیفای (Spotify)

اسپاتیفای (Spotify) در سال ۲۰۰۶ در کشور سوئد شروع به کار کرد و پس از گذشت دو سال توانست مجموعه ای بالغ بر ۵۰ میلیون قطعه موسیقی را در دسترس کاربرانی از سراسر دنیا قرار دهد.

در حال حاضر کاربران اسپاتیفای می توانند از طریق نسخه وب و یا موبایل از این سرویس جهانی موسیقی بهره ببرند.

گیفت کارت اسپاتیفای چه کاربردی دارد؟

اسپاتیفای دو نوع سرویس ارائه می دهد که یک نوع آن freemium بوده و بصورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد ولی برای استفاده از نوع دیگر آن که premium می باشد، باید مبلغی به عنوان حق عضویت پرداخت شود. تفاوت این دو نوع سرویس در خدماتی هست که ارائه می دهند. در استفاده رایگان کاربران می توانند موسیقی ها را تنها بصورت آنلاین گوش کنند ولی در نسخه premium امکان پخش موسیقی بصورت آفلاین، ذخیره موسیقی ها و ایجاد پلی لیست و بطور کلی استفاده نامحدود از امکانات فراهم شده است.

گیفت کارت اسپاتیفای همانطور که از نامش پیداست کارت هدیه ای است، که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا به شیوه ای آسان پرداخت خود را در سایت مذکور انجام داده و از خدمات پریمیوم آن بهره ببرند.

خرید گیفت کارت اسپاتیفای (Spotify)

چگونه از گیفت کارت اسپاتیفای استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت خریداری شده لازم است وارد اکانت خود در اسپاتیفای شده و کد دریافتی را به اصطلاح redeem کرده و اکانت خود را به premium ارتقا دهید.

در نظر داشته باشید که گیفت کارت های خریداری شده فقط در همان کشورهای مربوط به خود قابل استفاده هستند.به طورمثال برای استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای دلاری باید اکانت شما از طریق آی پی ایالت متحده ثبت شده باشد و وارد کردن کد نیز از طریق همان آی پی انجام شود.

گیفت کارت های اسپاتیفای تاریخ انقضا ندارند.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

گیفت کارت‌های اسپاتیفای تاریخ انقضا ندارند.