×
سریع، مطمئن و آگاهانه
Purchase Bitcoin

نقد کردن بیت کوین (Bitcoin)

نویسنده : نیلوفر میثاقی

بیت کوین یک فناوری در زمینه خدمات کیف پول اینترنتی و پرداخت آنلاین غیرمتمرکز است. شما با استفاده از خدمات تهران‌پرداخت می‌توانید بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل نمایید.

با وجود این که هیچ کشوری تاکنون بیت کوین را به عنوان پول به رسمیت نشناخته است، می‌توان آن را از نظر فنی سیستم پرداخت جدیدی به وسیله پول دیجیتال دانست که با استفاده از آن می‌توانید تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید. انتقال پول در این شبکه تنها بین دو نفر، بدون واسطه و بدون هیچ کنترل مرکزی صورت می‌گیرد.

روش فروش بیت کوین

اگر شما نیز دارای کیف پول بیت کوین هستید و درآمدهای ارزی خود را به بیت کوین دریافت می‌کنید یا به هر ترتیبی موجودی بیت کوین دارید و می‌خواهید این درآمد را نقد کنید و آن را به ریال تبدیل نمایید، می‌توانید با تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه، درخواست خود را ثبت نمایید تا هماهنگی‌های لازم جهت دریافت تعداد بیت کوین مربوطه و واریز معادل ریالی آن به شما صورت پذیرد.


هم‌چنین برای تبدیل بیت کوین به ریال توسط تهران‌پرداخت، لازم است با شماره‌های پشتیبانی تهران‌پرداخت تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مربوط به کیف پول بیت کوین تهران‌پرداخت و روش انجام آن، در اختیار شما قرار گیرد.

Purchase Bitcoin

قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین (حداقل 0.005 بیت کوین)
2,613,316,050

شما می می توانید با وارد کردن میزان بیت کوین، مقدار دلاری و هم‌چنین مقدار ریالی که در نظر گرفته‌اید، از طریق محاسبه گر زیر مبلغ نهایی را محاسبه کرده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

مقدار بیت کوین
معادل دلاری
معادل ریالی
نرخ خرید بیت کوین شما
225,150

نکاتی پیرامون خرید بیت کوین

  • حداقل حجم خرید بیت کوین برابر با 0.005 بیت کوین می‌باشد.
  • معادل ریالی بیت کوین خریداری شده ظرف مدت حداکثر 3 ساعت به حساب بانکی شما واریز می‌شود.
  • تکمیل فرم ثبت سفارش موجود در انتهای این صفحه، به منزله قطعی شدن خرید بیت کوین شما به قیمت ذکر شده نیست؛ بلکه برای این کار با شما تماس گرفته خواهد شد تا هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش