homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و نمایشگاه ها و همایش های بین المللی

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و نمایشگاه ها و همایش های بین المللی

همه ساله کنفرانس ها و همایش های بین المللی متعددی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، اقتصادی و تخصصی در اقصی نقاط جهان برگزار می شود. ایرانیان نیز برای شرکت در این رخدادها به کشورهای مختلف سفر می‌کنند و یا مقاله های علمی و پژوهشی خود را جهت دریافت پذیرش به این کنفرانس ها ارسال می کنند. هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی را می‌توانید از طریق تهران پیمنت پرداخت کنید.

در مواردی که پدیدآورندگان مقاله های علمی، مقاله های خود را به یک کنفرانس ارائه می کنند، مشابه با ژورنال های خارجی، موسسه برگزار کننده یک کنفرانس بین المللی نیز پس از دریافت یک نسخه از چکیده یا Abstract مقاله علمی، در مدت زمانی مشخص آن مقاله را مورد بررسی قرار می دهد و تصمیم خود را که یا همان Accept مقاله و یا رد Reject آن مقاله باشد به اطلاع نویسنده یا نویسندگان مقاله یا همان Author/Authors می رسانند.

کنفرانس های خارجی و نمایشگاه های بین المللی معمولاً هزینه‌هایی را جهت ثبت نام یا به اصطلاح Registration Fee جهت شرکت افراد در آن رویداد دریافت می‌کنند. در مورد بعضی از نمایشگاه‌ها یا همایش‌ها نیز لازم است بلیط (Ticket) تهیه شود.

اگر یک کنفرانس از نوع علمی و پژوهشی باشد، موسسه برگزار کننده هزینه‌ای را تحت عنوان Conference Fee یا Abstract Acceptance Fee از پدیدآورنده مقاله علمی جهت ارائه مقاله علمی در پوستر کنفرانس و آوردن متن کامل یا Full Text مقاله در کتابچه گزارش مقالات کنفرانس دریافت می‌کند.

مبلغ این هزینه‌ها می تواند از ۱۰ دلار تا بالاتر از ۱۰۰۰ دلار (یا سایر ارزهای بین‌المللی مثل پوند انگلیس یا یورو) متغیر باشد و در مواردی شامل هزینه‌های اقامت (هتل) و پذیرایی نیز می‌شود.

تعدادی از وب سایت‌های مرتبط با کنفرانس ها و نمایشگاه های خارجی که ما بیشترین پرداخت‌ها را در آن‌ها داشته‌ایم در ادامه آمده است:

theiier.org (International Institute of Engineers & Researchers)

conferences.elsevier.com (Elsevier Conferences)

nscj.co.uk (International Symposium on Energy Challenges and Mechanics)

asme.org (The American Society of Mechanical Engineers)

iafor.org (The International Academic Forum)

wcpcg.org (World Conference on Psychology, Counselling and Guidance)

iieng.org/ (International Institute of Engineers)

siam.org (Society for Industrial and Applied Mathematics)

icafs.org (International Conference on Advances in Food Sciences)

europeansociology.org (Conference of the European Sociological Association)

 

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و نمایشگاه ها و همایش های بین المللی

 

برای پرداخت هزینه های مرتبط با کنفرانس های بین المللی و نمایشگاه ها یا همایش های خارجی با استفاده از خدمات تهران پیمنت، لازم است ابتدا روش پرداخت این هزینه ها را تشخیص دهید که ممکن است هر یک از روش‌های زیر باشد:

وقتی که پرداخت هزینه کنفرانس با پی پال (PayPal) قابل انجام باشد

عمدتاً پرداخت های مربوط به کنفرانس ها و نمایشگاه ها تنها از طریق PayPal ممکن است. در این شرایط پس از مطالعه دستورالعمل و پر کردن صفحه پرداخت PayPal می‌توانید اقدام به ثبت سفارش کنید تا پرداخت هزینه های کنفرانس در مدت حداکثر ۳ ساعت انجام شود.این صفحه در منوی ثبت سفارش سایت در زیرمنوی “پرداخت PayPal” نیز در دسترس شما است.

 

هنگامی که بتوان هزینه کنفرانس از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) پرداخت کرد

اگر پس از انجام مراحل پرداخت هزینه های کنفرانس یا همایش به صفحه ای رسیدید که در آن، نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته شد، می‌توانید به این نتیجه برسید که این پرداخت از نوع پرداخت‌هایی است که با ویزا کارت یا مستر کارت قابل انجام است.

در این حالت جهت پرداخت هزینه نمایشگاه یا همایش با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از ملاحظه صفحه ثبت سایر سفارش ها می‌توانید اقدام به ثبت سفارش کنید تا پرداخت هزینه کنفرانس یا نمایشگاه مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر ۳ ساعت) انجام شود.

صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی “ثبت سفارش” سایت در بالای صفحه، زیرمنوی “ثبت سایر سفارش ها” نیز در دسترس شما است.

 

هنگامی که مطمئن نیستید روش هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی کدام است

اگر پس از مطالعه کامل صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش ها باز هم نتوانستید تشخیص دهید که پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی چگونه انجام می‌شود، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ما و یا ارسال ایمیل به [email protected] در این زمینه مشاوره لازم را از تهران پیمنت دریافت کنید.

 

 

همه ساله کنفرانس ها و همایش های بین المللی متعددی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، اقتصادی و تخصصی در اقصی نقاط جهان برگزار می شود. ایرانیان نیز برای شرکت در این رخدادها به کشورهای مختلف سفر می‌کنند و یا مقاله های علمی و پژوهشی خود را جهت دریافت پذیرش به این کنفرانس ها ارسال می کنند. هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی را می‌توانید از طریق تهران پیمنت پرداخت کنید. این پرداخت کمتر از ۳ ساعت طول می‌کشد.

 

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

مبلغ این هزینه‌ها می تواند از ۱۰ دلار تا بالاتر از ۱۰۰۰ دلار (یا سایر ارزهای بین‌المللی مثل پوند انگلیس یا یورو) متغیر باشد و در مواردی شامل هزینه‌های اقامت (هتل) و پذیرایی نیز می‌شود.

  1. وقتی که پرداخت هزینه کنفرانس با پی پال (PayPal) قابل انجام باشد
  2. هنگامی که بتوان هزینه کنفرانس از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) پرداخت کرد

برای پرداخت هزینه های مرتبط با کنفرانس های بین المللی و نمایشگاه ها یا همایش های خارجی با استفاده از خدمات تهران پیمنت، لازم است ابتدا روش پرداخت این هزینه ها را تشخیص دهید