homeخانهleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت مایکروسافت

مایکروسافت، یک شرکت فناوری چند ملیتی است که در آمریکا فعالیت می کند و عمده شهرت آن در بین عموم مردم به واسطه محصولات نرم افزاری نظیر سیستم عامل ویندوز، مجموعه آفیس و مرورگر های وب و محصولات سخت افزاری نظیر xbox و microsoft surface می باشد.

گیفت کارت مایکروسافت چیست ؟

یکی از راه های استفاده از خدمات پولی مایکروسافت، استفاده از گیفت کارت های Microsoft است. این کارت های هدیه را می توان برای خرید دستگاه ها، بازی ها، نرم افزار ها، برنامه ها، فیلم ها و … به کار برد.

این کد دیجیتالی که تحت عنوان کارت هدیه شناخته می شود، برای خرید در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، Windows و Xbox مناسب است. به این صورت که دسترسی به جدیدترین برنامه ها، فیلم ها، بازی ها، و برنامه های تلویزیونی برای Xbox، بهترین بازی ها و برنامه ها برای Windows و Sufrace و همچنین خدمات جانبی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت را امکانپذیر می کند.

تفاوت گیفت کارت های ایکس باکس و مایکروسافت در چیست؟

کاربرد گیفت کارت های مایکروسافت و xbox مشابه هم هستند و هر دو می توانند برای افزایش موجودی در اکانت مایکروسافت مورد استفاده قرار بگیرند.

این گیفت کارت ها تاریخ انقضا ندارد.

گیفت کارت مایکروسافت

 

چگونه از گیفت کارت مایکروسافت استفاده کنیم ؟

برای استفاده از این گیفت کارت ها لازم است تنها وارد اکانتMicrosoft خود شوید و کد را به اصطلاح redeem کنید، پس از آن اعتبار شما آماده استفاده است. در نظر داشته باشید که همانطور که قبلا هم اشاره شد این اعتبار برای دیگر سرویس های هم کاربرد دارد.
با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید با استفاده از فرم زیر، برای پرداخت تهیه گیفت کارت مایکروسافت توسط تهران پرداخت ثبت سفارش نمایید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)