homeخانهleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)

نتفلیکس (Netflix) به عنوان یک سرویس تولید کننده خدمات تصویری و پخش فیلم، سریال و انیمیشن طرفداران زیادی دارد؛ به طوری که تا آوریل 2019، بیش از 148 میلیون نفر به عضویت این سایت در آمده‌اند.

Netflix در گوشی‌های هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند، لپ تاپ و سایر ابزارهای متصل به اینترنت برای پخش فیلم قابل استفاده می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به عنوان حق عضویت ماهانه، در هر زمان و مکانی، با استفاده از دستگاه‌های متعدد به هر تعداد فیلم و سریال که می‌خواهید در این سرویس دسترسی داشته باشید؛ تنها کافی است که وارد اکانت خود در سایت Netflix.com شوید.

همچنین می‌توانید فیلم و سریال‌های محبوب خود را با استفاده از اپلیکیشن اندروید، iOS و ویندوز 10 دانلود کنید و بعداً بدون نیاز به اتصال اینترنت به تماشای آن بپردازید.

گیفت کارت نتفلیکس (Netflix) چیست؟

شما مجاز هستید به مدت 30 روز به طور رایگان در نتفلیکس اکانت داشته باشید تا خدمات ارائه شده توسط این سرویس را مشاهده کنید؛ ولی پس از این بازه زمانی، لازم است مبلغی را به عنوان حق عضویت برای دسترسی به خدمات این سایت بپردازید. حق عضویت نتفلیکس به صورت 3 پلن اشتراک که ماهانه بین 8.99 تا حدود 12 دلار است، ارائه می‌شود و هزینه دیگری جز این مبلغ از شما دریافت نخواهد شد.
این گیفت ها که از سال 2017 مورد استقبال گسترده در بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفتند، تاریخ انقضا ندارند و به صورت نامحدود می توانند در دفعات متعدد استفاده شوند.

در همین راستا گیفت کارت نتفلیکس، کارت هدیه‌ای است که امکان پرداخت آسان هزینه عضویت در Netflix و استفاده از خدمات آن را برای کاربران فراهم می‌کند.

چگونه از گیفت کارت نتفلیکس استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت Netflix خریداری شده، لازم است ابتدا وارد اکانت خود در Netflix شوید و کد دریافتی برای کارت هدیه را redeem کنید.

موجودی گیفت کارت redeem شده شما به عنوان اعتبار در اکانت نتفلیکس اضافه خواهد شد و پس از آن، امکان دسترسی به خدمات این سرویس را پیدا می‌کنید.

گیفت کارت‌های نتفلیکس (Netflix) فاقد تاریخ انقضا می‌باشند.

در صورت تمایل به خرید گیفت کارت گوگل پلی و یا خرید گیفت کارت اپل می‌توانید به صفحات مربوط به آن مراجعه فرمایید.

گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)

 

چگونه کارت هدیه Netflix خریداری کنیم؟

شما می‌توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش موجود در انتهای این صفحه، گیفت کارت نتفلیکس مورد نظر خود را از طریق تهران پرداخت خریداری نمایید. جهت خریداری این کارت هدیه، ابتدا لازم است میزان اعتبار مورد نظر و یکی از واحدهای ارزی دلار آمریکا، دلار کانادا، پوند و یورو را در فرم ثبت سفارش انتخاب و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

پس از ثبت سفارش و افزایش اعتبار در سایت، کد و سریال گیفت کارت به شما ارسال خواهد شد که با استفاده از آن، قادر خواهید بود به میزان اعتبار خود از خدمات Netflix استفاده نمایید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)