homeتهران پیمنتleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)

خرید گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)

نتفلیکس (Netflix) به عنوان یک سرویس تولید کننده خدمات تصویری و پخش فیلم، سریال و انیمیشن طرفداران زیادی دارد؛ به طوری که تا سال ۲۰۲۳ بیش از ۲۳۰ میلیون نفر به عضویت این سایت در آمده‌اند. Netflix در گوشی‌های هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند، لپ تاپ و سایر ابزارهای متصل به اینترنت برای پخش فیلم قابل استفاده است.

بنابراین شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به عنوان حق عضویت ماهانه، در هر زمان و مکانی، با استفاده از دستگاه‌های متعدد به هر تعداد فیلم و سریال که می‌خواهید در این سرویس دسترسی داشته باشید؛ تنها کافی است که وارد اکانت خود در سایت Netflix.com شوید.

همچنین می‌توانید فیلم و سریال‌های محبوب خود را دانلود کنید و بعداً بدون نیاز به اتصال اینترنت به تماشای آن بپردازید.

گیفت کارت نتفلیکس (Netflix) چیست؟

حق عضویت نتفلیکس به صورت ۳ پلن اشتراک که ماهانه بین ۸ تا حدود ۱۶ دلار است، ارائه می‌شود و هزینه دیگری جز این مبلغ از شما دریافت نخواهد شد.
این گیفت‌ها که از سال ۲۰۱۷ مورد استقبال گسترده در بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفتند، تاریخ انقضا ندارند و به صورت نامحدود می‌توانند در دفعات متعدد استفاده شوند.

در همین راستا گیفت کارت نتفلیکس، کارت هدیه‌ای است که امکان پرداخت آسان هزینه عضویت در Netflix و استفاده از خدمات آن را برای کاربران فراهم می‌کند.

خرید گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)

چگونه از گیفت کارت نتفلیکس استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت Netflix خریداری شده، لازم است ابتدا وارد اکانت خود در Netflix شوید و کد دریافتی برای کارت هدیه را redeem کنید.

موجودی گیفت کارت redeem شده شما به عنوان اعتبار در اکانت نتفلیکس اضافه خواهد شد و پس از آن، امکان دسترسی به خدمات این سرویس را پیدا می‌کنید.

گیفت کارت‌های نتفلیکس (Netflix) فاقد تاریخ انقضا است.

نتفلیکس (Netflix) به عنوان یک سرویس تولید کننده خدمات تصویری و پخش فیلم، سریال و انیمیشن طرفداران زیادی دارد. Netflix در گوشی‌های هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند، لپ تاپ و سایر ابزارهای متصل به اینترنت برای پخش فیلم قابل استفاده است. شما می‌توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش، گیفت کارت نتفلیکس مورد نظر خود را از طریق تهران پیمنت خریداری نمایید. پس از ثبت سفارش و افزایش اعتبار در سایت، کد و سریال گیفت کارت به شما ارسال خواهد شد که با استفاده از آن، قادر خواهید بود به میزان اعتبار خود از خدمات Netflix استفاده کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

حق عضویت نتفلیکس به صورت ۳ پلن اشتراک که ماهانه بین ۸ تا حدود ۱۶ دلار است، ارائه می‌شود.

خیر. تا پیش از این تمام کاربران می‌توانستند به مدت ۳۰ روز از اشتراک رایگان نتفلیکس استفاده کنند اما این امکان دیگر وجود ندارد.

برای استفاده از گیفت کارت Netflix خریداری شده، لازم است ابتدا وارد اکانت خود در Netflix شوید و کد دریافتی برای کارت هدیه را redeem کنید.

گیفت کارت نتفلیکس، کارت هدیه‌ای است که امکان پرداخت آسان هزینه عضویت در Netflix و استفاده از خدمات آن را برای کاربران فراهم می‌کند.

نتفلیکس (Netflix) به عنوان یک سرویس تولید کننده خدمات تصویری و پخش فیلم، سریال و انیمیشن طرفداران زیادی دارد.