homeتهران پیمنتleftخدماتleftانواع گیفت کارتleftخرید گیفت کارت ایکس باکس

خرید گیفت کارت ایکس باکس

ایکس باکس ابتدا در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و مورد استقبال بسیار در سراسر جهان قرار گرفت، به طوری که پس از رونمایی از کنسول Xbox360 در سال ۲۰۰۵ موفق شد در طول ۹ سال ۸۴ میلیون دستگاه را به فروش برساند. گیفت کارت ایکس باکس نیز که جزء محصولات جانبی کنسول ایکس باکس به حساب می‌آید، این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند با استفاده از موجودی کارت هدیه خود از خدمات متنوع این برند پرطرفدار بهره ببرند. با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید برای تهیه گیفت کارت Xbox توسط تهران پیمنت ثبت سفارش دهید.

گیفت کارت ایکس باکس کجا کاربرد دارد؟

گیفت کارت Xbox، کارت هدیه‌ای است که می‌توان از آن برای دسترسی به فروشگاه Xbox که برای کنسول های Xbox360 است، استفاده کرد.

همچنین این محصول امکان خرید در فروشگاه آنلاین مایکروسافت و Windows را نیز فراهم می‌کند. با این کارت هدیه دانلود جدیدترین بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها، فیلم‌ها،موسیقی‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و… در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

چگونه از گیفت کارت Xbox استفاده کنیم ؟

برای استفاده از این گیفت کارت ها لازم است وارد اکانت Microsoft خود شوید و کد ۲۵ رقمی را به اصطلاح redeem کنید، پس از آن اعتبار شما آماده استفاده در فروشگاه آنلاین Xbox است. در نظر داشته باشید که همانطور که قبلا هم اشاره شد این اعتبار برای دیگر سرویس‌های مایکروسافت هم قابل استفاده است.

خرید گیفت کارت ایکس باکس

انواع مختلف گیفت کارت Xbox کدام هستند؟

گیفت کارت های ایکس باکس در انواع متفاوتی با امکانات متنوعی عرضه می شود. یکی مواردی که بیشترین درخواست کننده را دارد و امکان خریداری آن از طریق تهران پیمنت فراهم شده است گیفت کارت هایی با مبالغ مختلف هستند که تاریخ انقضا ندارند و تا سقف مبلغ خریداری شده قابل استفاده هستند.

مورد دیگر گیفت کارت های Live Gold است که دارای محدودیت زمانی مطابق با آنچه در روی کارت ثبت شده است، هستند. این نوع گیفت کارت در واقع نسخه پولی ایکس باکس لایو به حساب می‌آید.

گیفت کارت های Live Gold امکاناتی نظیر بازی آنلاین با دوستان و کاربرانی از سراسر دنیا، دسترسی سریع به محتوای بازی‌ها، پیدا کردن سریع‌تر کسانی که قصد بازی آنلاین دارند و همچین خرید و معامله با گلد را فراهم می‌کند.

ایکس باکس ابتدا در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و مورد استقبال بسیار در سراسر جهان قرار گرفت، به طوری که پس از رونمایی از کنسول Xbox360 در سال ۲۰۰۵ موفق شد در طول ۹ سال ۸۴ میلیون دستگاه را به فروش برساند. گیفت کارت ایکس باکس نیز که جزء محصولات جانبی کنسول ایکس باکس به حساب می‌آید، این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند با استفاده از موجودی کارت هدیه خود از خدمات متنوع این برند پرطرفدار بهره ببرند. شما می‌توانید برای تهیه گیفت کارت Xbox توسط تهران پیمنت ثبت سفارش دهید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

برای استفاده از این گیفت کارت ها لازم است وارد اکانت Microsoft خود شوید و کد ۲۵ رقمی را به اصطلاح redeem کنید، پس از آن اعتبار شما آماده استفاده در فروشگاه آنلاین Xbox است.

گیفت کارت Xbox، کارت هدیه‌ای است که می‌توان از آن برای دسترسی به فروشگاه Xbox که برای کنسول های Xbox360 است، استفاده کرد.