homeخانهleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftشارژ حساب گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغاتی آنلاین می‌باشد که به وسیله گوگل ایجاد شده تا به کسب و کارهای اینترنتی کمک کند که با قرار دادن تبلیغات روی موتور جستجوی گوگل، مستقیما به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

گوگل ادوردز چیست؟

زمانی که شخصی عبارتی را در گوگل سرچ می‌کند، لیستی از نتایج گوگل به وی نمایش داده می‌شود. تبلیغات گوگل معمولا در قسمت بالا و پایین این نتایج و با علامت “Ad” قرار می‌گیرند.

بنابراین شما از طریق یک حساب گوگل ادوردز و با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و رعایت معیارهای کیفی لازم، می‌توانید تبلیغات خود را به مشتریان مورد نظر نمایش دهید.

شارز اکانت گوگل ادز

 

گوگل ادوردز چه کاربردهایی دارد؟

یکی از مهم‌ترین کاربردهای تبلیغات گوگل ادوردز در مقایسه با تبلیغات تلویزیونی یا چاپ شده این است که امکان ارزیابی دقیق آن وجود دارد. در نتیجه شما با استفاده از معیارهای ارزیابی دقیق ادوردز می‌‌توانید عواملی که باعث کاهش یا افزایش رتبه شما شده‌اند را بیابید و بر اساس این عوامل برای کسب و کار خود برنامه‌ریزی و هدف گذاری کنید.

همچنین گوگل ادوردز امکان تنظیم نمایش یک تبلیغ به مخاطبان خاص را بر اساس عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، دستگاه مورد استفاده مشتریان، کلمات کلیدی مرتبط و … می‌دهد و گزارش‌‌های دقیقی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد.

حال در صورتی که قصد دارید در راستای تبلیغات برند خود کمپین‌های گوگل ادوردز بسازید یا در حال حاضر مدیریت یک حساب گوگل ادوردز را بر عهده دارید، حتما نیاز پیدا می‌کنید که حساب ادوردز خود را شارژ نمایید. ما در وب سایت ادنیک، امکان شارژ حسابهای ادوردز را فراهم آورده ایم که در ادامه روشها و شرایط ارائه این خدمات به شما را توضیح می دهیم.

روش‌های شارژ حساب گوگل ادوردز چیست؟

شارژ اکانت گوگل ادوردز جزو خدمات شرکت ادنیک می‌باشد و شما می‌توانید از طریق سایت ادنیک حساب گوگل ادوردز خود را شارژ نمایید. بنابراین در صورتی که تمایل دارید حساب گوگل ادوردز خود را شارژ کنید، کافیست به آدرسadneek.com مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا سفارش شما انجام شود.

 

شما می‌توانید از طریق دکمه زیر شارژ اکانت گوگل ادوردز خود را در سایت ادنیک ثبت نمایید:

ثبت سفارش شارژ اکانت گوگل ادوردز

شرایط شارژ اکانت گوگل ادوردز توسط ادنیک

جهت شارژ اکانت گوگل ادوردز خود می‌توانید به سایت ادنیک مراجعه نمایید و پس از انتخاب ارز مورد نظر، روی گزینه “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید. به این ترتیب پس از کلیک روی این گزینه و پست سر گذاشتن مراحل ثبت سفارش، اکانت گوگل ادوردز شما شارژ خواهد شد.

لازم به ذکر است که خدمات ایجاد ادوردز در ادنیک به صورت رایگان ارائه می‌شوند و ایجاد و شارژ اکانت در حداکثر 1 ساعت انجام می‌شود.

نرخ شارژ اکانت گوگل ادوردز در صفحه اصلی سایت ادنیک قابل مشاهده می‌باشد و به صورت لحظه‌ای به روز رسانی می‌شود. همچنین شارژ اکانت گوگل ادوردز شما دقیقا معادل نرخی است که در سایت ادنیک مشاهده می‌نمایید و فاقد هرگونه کارمزد اضافی می‌باشد.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)