homeخانهleftخدماتleftتافل iBTleftتغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

پس از ثبت‌نام آزمون تافل iBT، ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا ۴ روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وبسایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر ۶۰ دلار بوده و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/ مسترکارت انجام می‌شود.

پس از “ثبت نام آزمون تافل iBT” ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا ۴ روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وبسایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید.

هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر ۶٠ دلار است و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید برای انجام پرداخت خود به راهنمای انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

 

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

 

نکاتی پیرامون تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

  • چنانچه قصد تغییر تاریخ و یا مکان آزمون خود را دارید تا چهار روز پیش از آزمون قادر به انجام این کار خواهید بود و پس از آن دیگر این امکان وجود ندارد و حتی امکان لغو آزمون و Refund (بازگشت پول) آن نیز وجود نخواهد داشت.
  • تعداد دفعات تغییر زمان و مرکز آزمون iBT محدودیتی ندارد، اما تاریخ جدید انتخابی نمی‌تواند کمتر از ۱۲ روز نسبت به تاریخ اولیه باشد.
  • تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد. جهت آگاهی از مراکز و تاریخ‌های باز و همچنین دریافت اطلاعات از طریق SMS یا ایمیل در صورت باز شدن وقت‌های جدید، می‌توانید از طریق صفحه “رزرو ثبت نام آزمون iBT” کسب اطلاع کنید.
  • چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام و مراحل Reschedule آزمون تافل خود را دارید می‌توانید صفحه “راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون تافل iBT” را مشاهده کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

4.7/5 - (4 امتیاز)

سوالات متداول

تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد.

هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر ۶٠ دلار است

پس از ثبت‌نام آزمون تافل iBT، ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا ۴ روز قبل از آزمون وجود دارد.