homeخانهleftخدماتleftآزمون‌های بین المللیleftپرداخت هزینه آزمون GMAT

پرداخت هزینه آزمون GMAT

آزمون GMAT (Graduate Management Admission Test) یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی می باشد و امروزه به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای سنجش توانایی های زبان انگلیسی متقاضیان شرکت در دوره های کسب و کار نظیر MBA شناخته شده است و کمتر دانشگاهی است که جی مت را به عنوان یکی از شروط بررسی پرونده متقاضیان اعلام نکند. همچنین تعداد زیادی از دانشگاه هایی که دروس Business را در دوره های دکترای رشته های مالی و حسابداری جزء دروس اصلی خود محسوب می کنند، نمره جی مت را شرط پذیرش افراد می‌دانند.

این آزمون در ایران برگزار نمی شود و متقاضیان بایستی برای شرکت در این آزمون به کشور دیگری سفر نمایند. کشورهای امارات، قطر، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و ترکیه بدلیل نزدیکی به ایران، گزینه های مناسبی برای انتخاب ایرانیان می باشد. کشورهای دیگری نیز قابل انتخاب می باشند که می توانید از سایت GMAT آن ها را پیدا کنید.

جهت ثبت نام در این آزمون می توانید از طریق صفحه ثبت نام، در سایت GMAT یک اکانت بسازید، وارد اکانت خود شوید و Profile خود را کامل کنید. در مرحله بعد می توانید محل آزمون، روز آزمون و ساعت را انتخاب کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون GMAT

 

هزینه های آزمون GMAT

  • هزینه ی امتحان GMAT، مبلغ ۲۵۰ دلار آمریکا می باشد. در صورت کنسل کردن امتحان، تنها ۸۰ دلار آن برگشت داده می شود و اگر متقاضی کمتر از هفت روز قبل از امتحان، اقدام به کنسل کردن نماید هیچ پولی برای وی Refund (برگشت پول) نمی شود.
  • در صورتی که بخواهید تاریخ امتحان خود را تغییر (Reschedule) دهید، ۱۰۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت.
  • در صورتی که بخواهید Report نمره خود را به دانشگاه های دیگری غیر از دانشگاهی که هنگام ثبت نام مشخص کرده اید، بفرستید، به ازای هر ریپورت بایستی ۳۵ دلار پرداخت کنید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

1.2/5 - (151 امتیاز)

سوالات متداول

در صورتی که بخواهید تاریخ امتحان خود را تغییر (Reschedule) دهید، ۱۰۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

در صورت کنسل کردن امتحان GMAT، تنها ۸۰ دلار آن برگشت داده می شود و اگر متقاضی کمتر از هفت روز قبل از امتحان، اقدام به کنسل کردن نماید هیچ پولی برای وی Refund (برگشت پول) نمی شود.

هزینه شرکت در این آزمون ۲۵۰ دلار می‌باشد.