پرداخت هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE

آزمون GRE یکی از مهمترین آزمون‌های بین‌المللی است و نمره این آزمون معیار استانداری برای سنجش دانش زبان انگلیسی متقاضیان مقاطع تحصیلات تکمیلی، هنگام اپلای به شمار می‌رود. هنگام اپلای و ارسال مدارک مورد نیاز، ارائه نمره آزمون GRE شانس شما را برای اپلای بیشتر می‌کند. هرچه در این آزمون نمره بالاتری کسب کنید، شانس شما نیز برای اخذ پذیرش تحصیلی بیشتر خواهد شد.زمان اپلای برای دانشگاه، باید ریپورت نمره جی آر ای را به طور رسمی برای آن دانشگاه‌ ارسال کنید. ارسال رسمی نمره آزمون GRE توسط موسسه ETS صورت می‌گیرد. جهت اطلاع از جزئیات ریپورت نمره آزمون GRE، هزینه گزارش نمره آزمون و نحوه پرداخت هزینه ریپورت نمره آزمون GRE با ما همراه باشید.پرداخت هزینه گزارش نمره آزمون GRE

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

هزینه گزارش نمره آزمون GRE برای چهار دانشگاه رایگان است. در واقع با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون GRE می‌توانید تا ۴ دانشگاه را برای ارسال رایگان نمرات خود انتخاب کنید. چنانچه قصد داشته باشید بیشتر از ۴ دانشگاه را برای ریپورت نمره جی آر ای معرفی کنید، باید هزینه آن‌ها را پرداخت کنید. در روز آزمون و پس از امتحان، باید ۴ دانشگاه موردنظرتان را برای ریپورت رایگان نمرات جی آر ای، مشخص کنید. در صورتی‌که در همان روز آزمون بخواهید علاوه بر این چهار دانشگاه، نمره خود را به دانشگاه‌های دیگری نیز ارسال کنید، هزینه گزارش نمره آزمون GRE به ازای هر دانشگاه اضافه، مبلغ ۳5 دلار خواهد بود. همچنین اگر بعد از روز برگزاری آزمون تصمیم بگیرید دانشگاهی را برای ریپورت نمره جی آر ای تعیین کنید، باید به ازای هر دانشگاهی که اضافه می‌کنید، مبلغ ۳5 دلار بپردازید.

برای گزارش نمره آزمون GRE به صورت آنلاین، باید به کردیت کارت‌ها دسترسی داشته باشید. چنانچه مستر کارت، ویزا کارت یا پی پال داشته باشید، می‌توانید به راحتی هزینه گزارش نمره آزمون GRE خود را پرداخت کنید. اگر به کارت‌های اعتباری بین‌المللی دسترسی ندارید، می‌توانید از خدمات مراکز پرداخت واسطه مانند تهران پیمنت استفاده کنید. پرداخت هزینه ریپورت نمره جی آر ای در تهران پیمنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین میزان کارمزد انجام می‌شود. جهت پرداخت هزینه گزارش نمره آزمون GRE روی لینک داده شده کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید. در پنل کاربری سفارش پرداخت هزینه ریپورت نمره جی آر ای را ثبت کنید تا سفارش شما را سه ساعته انجام دهیم.

  • موسسه ETS گزارش نمره شما را به طور خودکار به چهار دانشگاه انتخابی در جلسه امتحان، ارسال می‌کند. چنانچه کمتر از چهار دانشگاه مثلا دو دانشگاه انتخاب کرده باشید، برای ارسال گزارش نمره به دانشگاه دیگری بعد از آزمون، لازم است مبلغ ۳5 دلار هزینه بپردازید.
  • نمره آزمون شما در بخش‌های Verbal و Quantitative بلافاصله پس از آزمون به شما نشان داده می‌شود و نمره Analytical Writing پس از 10 تا 15 روز اعلام می‌شود.
  • طبق اعلام موسسه ETS، حدود 10 تا 15 روز از زمان شرکت در آزمون، تا اعلام نتایج آزمون به دانشگاه مورد نظرتان طول می‌کشد.
  • تعداد آزمون‌ها در هزینه گزارش نمره شما تاثیری ندارد، یعنی چنانچه بیش از یکبار در آزمون GRE شرکت کرده باشید و بخواهید تمامی سوابق نمرات خود را به دانشگاهی خاص ریپورت کنید، به ازای هر دانشگاه همان 35 دلار را پرداخت می‌کنید.
  • پس از شرکت در آزمون و مشاهده نمرات بخش‌های Verbal و Quantitative می‌توانید درباره ارسال ریپورت نمره جی آر ای به دانشگاه‌های مدنظرتان تصمیم بگیرید. چنانچه از آزمون خود راضی نباشید می‌توانید جهت عدم ارسال ریپورت نمره جی آر ای درخواست دهید. ضمن اینکه می‌توانید جهت ریپورت نمره جی آر ای برای همه آزمون‌های GRE تا ۵ سال گذشته درخواست خود را ثبت کنید یا این‌که تنها نتیجه آخرین آزمون GRE خود را برای ارسال گزارش انتخاب کنید.
  • برخی از دانشگاه‌ها از متقاضیان درخواست می‌کنند تا نمرات همه آزمون‌های GRE که تا به حال شرکت کرده‌اند را گزارش کنند. بنابر این موضوع، پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال درخواست پذیرش (اپلای) برای اپلیکیشن‌های مدنظرتان، الزامات مربوط به ارائه مدارک لازم جهت شرکت در برنامه تحصیلی را به خوبی مطالعه کنید.
  • برای ریپورت رایگان ۴ دانشگاه در روز امتحان، مشخصات دانشگاه‌ها را باید به صورت آنلاین وارد کنید؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید مشخصات دانشگاه‌ها را در روز آزمون همراه خود دارید.

وبسایت ETS سه راه برای ریپورت نمره جی آر ای به دانشگاه‌ها معرفی می‌کند: آنلاین، از طریق پست و از طریق فکس. نکته مهم هنگام ریپورت نمره آزمون GRE این است که پس از ارسال درخواست، نمی‌توانید درخواست خود را لغو کرده یا آن را تغییر دهید. ضمن اینکه استرداد هزینه گزارش نمره آزمون GRE امکان‌پذیر نیست. ریپورت نمره آزمون جی آر ای به صورت آنلاین از طریق سیستمی با نام ETS Data Manager برای موسسات ارسال می‌شود که توسط موسسه برگزار کننده آزمون (ETS) در اختیار دانشگاه‌ها قرار گرفته است. در صورتی که درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید، پردازش درخواست‌ها برای گزارش نمره آزمون GRE تقریباً 5 روز کاری و در صورت ارسال آن از طریق پست یا فکس 10 روز طول می‌کشد. سیستم ETS Data Manager هر هفته دو بار گزارش نمرات آزمون GRE و هر روز گزارش نمرات آزمون تافل را اعلام می‌کند. سیستم ETS Data Manager اطلاعاتی از قبیل ریپورت نمره آزمون GRE، عکس رنگی شما و پاسختان به بخش تحلیل نوشتاری (Analytical Writing) را در اختیار دانشگاه‌هایی که تعیین کرده‌اید می‌گذارد.

برای گزارش نمره آزمون GRE به دانشگاه‌های مختلف از طریق وبسایت ETS، تا زمانی فرصت دارید که مدرک آزمون GRE شما اعتبار داشته باشد. اعتبار مدرک آزمون جی آر ای ۵ سال است. بنابراین برای گزارش نمره آزمون GRE حدود پنج سال فرصت دارید.پرداخت هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE

نتیجه آزمون GRE بین ۱۰ تا ۱۵ روز پس از آزمون در حساب کاربری شما در وبسایت ETS قابل مشاهده است. با اعلام نمره آزمون جی آر ای توسط ایمیل به شرکت کنندگان، این نمره به دانشگاه‌هایی که تعیین کرده‌اید نیز ارسال می‌شود. بنابراین ریپورت نمره جی آر ای به دانشگاه‌ها حدود ۲ هفته طول می‌کشد.

5 - 5(1259کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

همین حالا ثبت‌نام کنید