homeخانهleftخدماتleftGREleftتغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون GRE

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون GRE

پس از “ثبت نام آزمون GRE” ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید، امکان این تغییرات تا ۴ روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وب سایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون GRE برابر ۵٠ دلار می‌باشد و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد.

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون GRE

 

نکاتی پیرامون تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون GRE

  • چنانچه قصد تغییر تاریخ و یا مکان آزمون خود را دارید تا چهار روز پیش از آزمون قادر به انجام این کار خواهید بود و پس از آن دیگر این امکان وجود ندارد و حتی امکان لغو آزمون و Refund (بازگشت پول) آن نیز وجود نخواهد داشت.
  • فاصله بین دو آزمون متوالی GRE نمی تواند کمتر از ۲۱ روز باشد و همچنین هر داوطلب ۵ بار در طول سال اجازه شرکت در امتحان جی آر ای را دارد.
  • تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد. جهت آگاهی از مراکز و تاریخ‌های باز و همچنین دریافت اطلاعات از طریق SMS یا ایمیل در صورت باز شدن وقت‌های جدید، می‌توانید از طریق صفحه “رزرو ثبت نام آزمون GRE (تاریخ های جدید)” کسب اطلاع کنید.
  • در صورتی که تمایل دارید با خرید ویزاکارت خود شخصا هزینه تغییر زمان و مرکز آزمون جی آر ای بپردازید می‌توانید جهت کسب اطلاع از فرایند انجام آن، صفحه “راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE General” را مشاهده کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

امکان این تغییرات تا ۴ روز قبل از آزمون و از طریق سایت ETS وجود دارد.

چنانچه قصد دارید زمان و مکان شرکت در آزمون GRE خود را تغییر دهید، می‌توانید با پرداخت ۵۰ دلار نسبت به انجام تغییرات از طریق حساب کاربری خود در وب‌سایت ETS اقدام نمایید.