homeخانهleftخدماتleftاسکریلleftپرداخت با اسکریل (Skrill)

Skrill در سال 2001 در کشور انگلستان با برند‌سازی مجدد مانی‌بوکرز (Money Bookers) و با هدف ارائه خدمات با کمترین هزینه ممکن پا به عرصه صنعت پرداخت‌های الکترونیکی گذاشت. اسکریل در حال حاضر امکان پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین به بیش از 50 ارز معتبر را فراهم آورده است و با داشتن بیش از 36 میلیون کاربر در جهان، به عنوان یکی از نام‌های بزرگ این صنعت شناخته می‌شود. شعار اسکریل “انجام پرداخت‌های دیجیتال به صورت آسان، امن و سریع” است.

 

اسکریل چیست؟

 

اسکریل به بیان ساده یک کیف پول آنلاین است که امکان پرداخت هزینه کالا و خدمات در اینترنت را به صورت آسان و سریع و بدون نیاز به ویزاکارت و مستر کارت، برای کاربران فراهم می‌نماید. برای استفاده از اسکریل مشابه سرویس پی پال، تنها به یک آدرس ایمیل نیاز دارید. ایمیلی که نام کاربری شماست و با استفاده از آن امکان دریافت و پرداخت پول خواهید داشت. پس چه صاحب یک کسب و کار اینترنتی باشید یا یک شیفته بازی های آنلاین و یا هر فرد یا شرکتی باشید که بخواهید در اینترنت به سادگی و ارزان پول دریافت یا پرداخت کنید، اسکریل می‌تواند ابزاری کارا و موثر برای انجام پرداخت‌های آنلاین شما یا دریافت پول از کاربرانتان باشد.

 

چرا اسکریل را انتخاب کنیم؟

 

واقعیت این است که در بسیاری از موارد ممکن است شما قدرت انتخاب نداشته باشید و وب‌سایت یا فرد یا شرکت دریافت کننده پول فقط گزینه Skrill را برای پرداخت، در اختیار شما بگذارد. اما اگر گزینه های متنوعی پیش روی شما باشد، در نظر داشته باشید که انتقال وجه در اسکریل در مقایسه با سایر سرویس‌های پرداخت، کم‌ترین کارمزد را دارد.

چگونه می‌توانم با اسکریل، هزینه کالا و خدمات را در اینترنت پرداخت کنم؟ اگر در هنگام خرید کالا یا خدمات از یک وب سایت، لوگوی Skrill را مشاهده نمودید، می‌توانید مطمئن باشید که پرداخت با اسکریل می‌تواند راه حلی برای انجام خرید مورد نظرتان باشد.

 

 ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

 

برای پرداخت با اسکریل، یا باید خودتان Skrill Account داشته باشید و پرداخت را با اکانت خودتان انجام دهید، یا این که انجام پرداخت را به تهران پرداخت بسپارید. اگر می خواهید پرداخت اسکریل شما توسط تهران پرداخت انجام شود، می‌توانید با استفاده از فرم موجود در پایین این صفحه ثبت سفارش کنید.

 

چگونه می توانیم از اسکریل برای انتقال پول به حساب دیگران (یا خودمان) استفاده کنیم؟

 

با اسکریل می‌توانید هر مبلغی را به حساب اسکریل یک فرد، شرکت یا سازمان دیگر منتقل کنید. برای مشاهده فهرست کارمزدهای انتقال وجه در اسکریل، می‌توانید به صفحه Skrill.com/en/fees/ مراجعه کنید.

هرچند با توجه به تحریم های موجود، اسکریل هیچ گونه خدماتی به ایرانیان ارائه نمی‌نماید، با این وجود شما می‌توانید با استفاده از فرم موجود در پایین این صفحه، در تهران پرداخت ثبت سفارش نمایید تا شارژ اکانت اسکریل یا همان انتقال پول به سایر حساب های اسکریل را با استفاده از خدمات تهران پرداخت به سادگی انجام دهید.

انتقال پول در اسکریل تقریبا آنی انجام می‌شود و سرعت انتقال یکی از ویژگی‌های برتر سرویس اسکریل (و البته سرویس های مشابه مثل پی پال و وبمانی) می‌باشد.

کارمزد انتقال پول در اسکریل، برابر با 1.9 درصد و حداکثر می تواند 20 دلار باشد (یعنی هرگز از 20 دلار بیشتر نمی‌شود). اگر در این سرویس دریافت‌کننده‌ی پول باشید هیچ کارمزدی نمی‌پردازید چون هزینه انتقال بر عهده واریز‌کننده است.

اگر شما قصد پرداخت یا انتقال وجه با نوع ارزی (مثل پوند، یورو، دلار کانادا و …) غیر از دلار امریکا (یا هر نوع ارزی که ارز مبدا اکانت اسکریل شما باشد) داشته باشید باید حداکثر 3.99 درصد اضافه بر مبلغ ارسالی جهت تبدیل ارز بپردازید که این کارمزد تغییر نرخ یک استاندارد جهانی است و تحت اختیار اسکریل یا تهران پرداخت نیست.

یک نکته مهم دیگر در مورد Skrill این است که انتقال وجه به هر روشی قابل بازگشت (Refund) به حساب شما بوده و اسکریل جهت انجام ریفاند پول پرداخت شده معادل 0.49 یورو کارمزد دریافت می‌کند.

با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید با استفاده از فرم موجود در این صفحه، برای پرداخت با Skrill با استفاده از خدمات تهران پرداخت استفاده کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)