homeخانهleftخدماتleftبیت کوینleftنقد کردن بیت کوین (Bitcoin)

 

با وجود این که هیچ کشوری تاکنون بیت کوین را به عنوان پول به رسمیت نشناخته، بیت کوین را از نظر فنی می‌توان سیستم پرداخت جدیدی به وسیله پول دیجیتال دانست که به سرعت در حال رشد است و با استفاده از آن می‌توانید تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید. انتقال پول در این شبکه تنها بین دو نفر، بدون واسطه و بدون هیچ کنترل مرکزی صورت می‌گیرد.

 

روش فروش بیت کوین

اگر شما هم دارای کیف پول بیت کوین هستید و درآمدهای ارزی خود را به بیت کوین دریافت می‌کنید یا به هر ترتیبی موجودی بیت کوین دارید و می‌خواهید این درآمد را نقد کنید و آن را به ریال تبدیل نمایید، می‌توانید با تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه، درخواست خود را ثبت نمایید تا هماهنگی‌های لازم جهت دریافت تعداد بیت کوین مربوطه و واریز معادل ریالی آن به شما صورت پذیرد.

شما هم‌چنین برای تبدیل بیت کوین به ریال توسط تهران‌پرداخت، می بایست با شماره‌های پشتیبانی تهران‌پرداخت تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مربوط به کیف پول بیت کوین تهران‌پرداخت و روش انجام آن، در اختیار شما قرار گیرد.

 

 نقد کردن بیت کوین (Bitcoin)

قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین (حداقل 0.005 بیت کوین) می‌باشید.
 
شما می‌توانید با وارد کردن میزان بیت کوین در صفحه محاسبه‌گر رمز ارزها، مبلغ نهایی را محاسبه کرده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

 

نکاتی پیرامون خرید بیت کوین

  • حداقل حجم خرید بیت کوین برابر با 0.005 بیت کوین می‌باشد.
  • معادل ریالی بیت کوین خریداری شده ظرف مدت حداکثر 3 ساعت به حساب بانکی شما واریز می‌شود.
  • پر کردن این فرم، به منزله قطعی شدن خرید بیت کوین شما به قیمت ذکر شده نیست و برای این کار با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم صورت می پذیرد.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)