homeخانهleftخدماتleftوبمانیleftنقد کردن دلار وبمانی (Webmoney)

 

وبمانی چیست؟

وب مانی یک سیستم جهانی برای پرداخت آنلاین و خدمات کیف پول اینترنتی می‌باشد که در سال 1998 بوجود آمده است. با بیش از 34 میلیون کاربر در سراسر جهان، عملاً این سیستم یکی از معتبرترین و بزرگترین ها در نوع خود می باشد.
به دلیل فعالیت وبمانی براساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی که توسط سرویس هایی مثل پی پال و اسکریل که ایرانیان را تحریم کرده اند توسط وبمانی اجرا نمی شود. در نتیجه وب مانی ابزار مناسبی برای ایرانیان می باشد تا در بازار‌های بین‌المللی فعالیت نمایند.

 

 نقد کردن دلار وبمانی (Webmoney)

روش فروش دلار وبمانی

در صورتی که در حساب وبمانی خود مبلغی داشته باشید یا به حساب وبمانی شما ارز آنلاین واریز شده باشد، با استفاده از خدمات تهران پرداخت، می توانید معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود در ایران دریافت نمایید.
برای تبدیل وبمانی به ریال توسط تهران‌پرداخت، با شماره‌های پشتیبانی تهران‌پرداخت تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مربوط به کیف پول وبمانی تهران‌پرداخت و روش انجام آن، در اختیار شما قرار گیرد.

وبمانی جهت حصول امنیت تراکنش‌ها، این امکان را قرار داده است که برای هر انتقال وجه، یک کد امنیتی توسط فرستنده قرار داده شود که گیرنده می‌بایست جهت تکمیل انتقال و ورود وجه به کیف پول خود، آن را وارد نماید. به این ترتیب فرستنده اطمینان حاصل می‌نماید که فقط، شخصی که این کد را دارد قادر به تکمیل فرآیند است. شما نیز لازم است در زمان پرداخت، این کد را در زمان پرداخت ست کنید و در فرم وارد کنید.

 

قیمت خرید دلار وبمانی

نرخ خرید دلار وبمانی توسط تهران پرداخت با ضریب 0.99 درصد نسبت به نرخ دلار سایت می باشد. برای مثال اگر قصد دارید 100 دلار وبمانی به فروش برسانید، 102 دلار (100*1.02) از شما خریداری خواهد شد.

تهران پرداخت فقط دلار وبمانی خریداری می نماید و امکان نقد کردن درآمدها به سایر انواع ارزهای وبمانی به این روش وجود ندارد.

 

نکات پیرامون نقد کردن دلار وبمانی:

  • حداقل حجم خرید دلار وبمانی در هر تراکنش برابر با 100 دلار می‌باشد.
  • معادل ریالی دلار وبمانی خریداری شده ظرف مدت حداکثر 5 ساعت به حساب بانکی شما واریز می شود.

در صورت تمایل به فروش دلار وبمانی و نقد کردن درآمد ارزی خود، می توانید فرم موجود در این صفحه را تکمیل نمایید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)