homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در IEEE

پرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در IEEE

IEEE (آی تریپل ای) موسسه مهندسان برق و الکترونیک (Institute of Electrical and Electronics Engineers) است که هدف آن پیشبرد فناوری در حوزه های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر است. موسسه IEEE با داشتن بیش از ۴۳۰ هزار عضو در ۱۶۰ کشور جهان، بزرگترین انجمن مهندسان برق و کامپیوتر محسوب می شود.

IEEE برای اعضای خود مزایایی را در نظر می‌گیرد که برخی از این مزایا عبارتند از: ارتباط با دیگر اعضای IEEE در سراسر دنیا، اطلاع از اخبار علمی، استفاده از ایمیل مجازی IEEE با آدرس [email protected]، تخفیف ویژه در ثبت مقالات در کنفرانس های IEEE، شرکت در کنفرانس‌های IEEE در داخل و خارج از کشور، دسترسی به کتابخانه IEEE و برخی مزایای دیگر که اعضا متناسب با نوع عضویت خود، از این مزایا بهره مند خواهند شد.

هزینه‌های عضویت در IEEE

دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه‌ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است. لیست هزینه حق عضویت ها را در سایت IEEE می توانید مشاهده کنید.

هزینه یکساله عضویت دانشجویی ۲۷ دلار است و در صورتی که بخواهید مقالاتی را که به واسطه عضویت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد به صورت چاپی نیز دریافت کنید، این هزینه ۴۱.۹۵ دلار خواهد بود.

برای دریافت مقالات چاپی، هنگام ثبت نام، در قسمت Membership Media Option، دکمه edit را کلیک کنید و در ردیف Spectrum IEEE تیک مربوط به دریافت مقالات به صورت چاپی (Print) را نیز انتخاب کنید.

عضویت حرفه ای دو نوع الکترونیکی و غیر الکترونیکی دارد. در حالت الکترونیکی، اعضا به صورت الکترونیکی مقالات و مجلات IEEE را دریافت می کنند و حق عضویت آن ۸۹ دلار است و در حالت غیرالکترونیکی اعضا از طریق پست می توانند مجلات را دریافت کنند و حق عضویت آن ۱۶۰ دلار است.

هنگام پر کردن فرم عضویت دانشجویی، شما باید تاریخ احتمالی فارغ‌التحصیلی خود را وارد کنید و تا پایان تاریخی که به عنوان فارغ‌التحصیلی وارد کرده‌اید، می‌توانید عضویت دانشجویی را هر سال تمدید کنید و حداکثر شش سال می‌توانید عضویت دانشجویی داشته باشید و بعد از آن باید به عنوان عضو حرفه‌ای (Member) اقدام به تمدید کنید.

پرداخت هزینه عضویت/تمدید عضویت در IEEE

چگونگی عضویت در IEEE

جهت عضویت در IEEE ابتدا باید به بخش عضویت سایت IEEE مراجعه و نسبت به عضویت در IEEE اقدام کنید. هنگام عضویت، دو گزینه پیش رو دارید:

  1. عضویت به عنوان دانشجو (Join as a student)
  2. عضویت به عنوان فردی حرفه‌ای (Join as a professional)

بعد از انتخاب یکی از این دو گزینه روی Create Account کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید. در صفحه اول مشخصات فردی و ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه Create account and continue کلیک کنید.

در صفحه دوم اطلاعات تکمیلی را در بخش‌های مختلف وارد می‌کنید. در همین مرحله یکی از اطلاعاتی که از شما خواسته می‌شود، اطلاعات کارت اعتباری جهت پرداخت هزینه عضویت است (جزئیات پرداخت با تهران پیمنت در ادامه ذکر شده است). بعد از پرداخت، عضویت شما تکمیل خواهد شد و شما ایمیلی مبنی بر تائید عضویت خود از IEEE دریافت خواهید کرد.

الزامی در عملیات پرداخت در همان زمان ثبت‌نام نیست و شما می‌توانید کلیه اطلاعات خود را وارد کنید و در زمان دیگری عملیات پرداخت را انجام دهید، اما در نظر داشته باشید که تا زمانی که حق عضویت را پرداخت نکنید، عضویت شما کامل نیست و صرفا یک نام کاربری در این سایت دارید.

همچنین تمدید عضویت نیز به صورت یکساله است اما هنگامی که تنها برای اولین بار عضو می‌شوید می‌توانید شش ماهه نیز عضو این مجموعه شوید.

بعد از اتمام دوره عضویت، در صورت تمایل می‌توانید نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنید. جهت این کار می‌توانید از طریق لینک تمدید ثبت نام، نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنید و پس از وارد شدن به این صفحه روی دکمه Renew کلیک کرده و ادامه مراحل را انجام دهید.

IEEE (آی تریپل ای) موسسه مهندسان برق و الکترونیک (Institute of Electrical and Electronics Engineers) است که هدف آن پیشبرد فناوری در حوزه های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر است. موسسه IEEE با داشتن بیش از ۴۳۰ هزار عضو در ۱۶۰ کشور جهان، بزرگترین انجمن مهندسان برق و کامپیوتر محسوب می شود. دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه‌ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است. لیست هزینه حق عضویت ها را در سایت IEEE می توانید مشاهده کنید. از آنجایی که پرداخت هزینه از طریق ویزا کارت و مستر کارت و پی پال است شما از طریق وبسایت تهران پیمنت می‌توانید با خیال راحت هزینه را در سریع‌ترین زمان ممکن (کمتر از ۳ ساعت) پرداخت کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

عضویت حرفه ای دو نوع الکترونیکی و غیر الکترونیکی دارد. در حالت الکترونیکی، اعضا به صورت الکترونیکی مقالات و مجلات IEEE را دریافت می کنند و حق عضویت آن ۸۹ دلار است و در حالت غیرالکترونیکی اعضا از طریق پست می توانند مجلات را دریافت کنند و حق عضویت آن ۱۶۰ دلار است.

دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه‌ای (Professional) در این موسسه وجود دارد.

عضویت به عنوان دانشجو (Join as a student)

عضویت به عنوان فردی حرفه‌ای (Join as a professional)

دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه‌ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است.

IEEE (آی تریپل ای) موسسه مهندسان برق و الکترونیک (Institute of Electrical and Electronics Engineers) است که هدف آن پیشبرد فناوری در حوزه های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر است.