homeخانهleftخدماتleftاپلایleftپرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

هر ساله دانشجویان بسیاری دانشگاه های سوئد را جهت ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. تعداد ۵۲ دانشگاه و کالج جهت ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کشور سوئد وجود دارد.
سال تحصیلی دانشگاه های سوئد به دو ترم پاییز و بهار تقسیم می‌شود که ترم پاییز از اواخر ماه آگوست تا اوسط ژانویه و ترم بهار از ژانویه تا انتهای ماه ژوئن است. اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد را می‌توانید از طریق تهران پیمنت بپردازید.

اطلاعات مربوط به هر ترم جهت اقدام برای پذیرش، ارسال مدارک، پرداخت هزینه و دیگر اقدامات و همچنین صفحه چک لیست‌های هر ترم (به منظور راهنمایی جهت اپلای) در سایت دانشگاه های سوئد قرار دارد. شما می‌توانید از وبسایت پذیرش دانشگاه های سوئد و یا سایت تحصیل در سوئد هرگونه اطلاعات بیشتر مربوط به پذیرش تحصیلی در سوئد را به دست آورید.

 

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

 

هزینه ها و روش پرداخت مربوط به اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

تحصیل در کشور سوئد در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای دانشجویان ایرانی و سایر کشورهای غیر اروپایی، مشمول پرداخت شهریه و اپلیکیشن فی به مبلغ ۹۰۰ کرون است. اما برای دوره دکترا، این وضعیت متفاوت است و دوره تحصیلی دکترا (PhD) در کشور سوئد شغل محسوب شده و دانشجو ماهانه از دانشگاه حقوق دریافت می‌کند.

دانشجویان باید به ازای هر ترم یک اپلیکیشن فی بپردازند و فارغ از اینکه چند رشته و Course (واحد) برای اپلای انتخاب کرده باشند یا اینکه در کدام نوبت از اخذ پذیرش آن ترم اقدام می‌کنند، همان ۹۰۰ کرون را می‌پردازند.

روش پرداخت مطمئن و سریع اپلیکیشن فی، پرداخت آنلاین و با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت است، البته امکان پرداخت به روش Bank Transfer (حواله بانکی) هم وجود دارد. مهلت پرداخت اپلیکیشن فی، بستگی به شروع ترم تحصیلی شما دارد و شما می‌توانید ددلاین ها برای هر ترم را در صفحه تاریخ های کلیدی و ددلاین ها مشاهده کنید. همچنین اطلاعات کاملی از مبالغ شهریه و روش پرداخت نیز در اینجا قابل مشاهده است.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)