پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد (اپلیکیشن فی سوئد)

یکی از مقاصد تحصیل در خارج از کشور که می‌تواند انتخابی غیرقابل‌چشم‌پوشی باشد، سوئد است. دانشگاه‌های سوئد همتراز با بهترین دانشگاه‌های جهان هستند امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند و برنامه‌های تحصیلی متعددی را به زبان انگلیسی ارائه می‌کنند. اگر علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه‌های سوئد هستید، یکی از مراحلی که در فرایند اپلای با آن روبرو می‌شوید، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد است. به همین دلیل، در این مطلب قصد داریم شما را با هزینه و نحوه پرداخت اپلیکیشن فی آشنا کنیم.

اپلیکیشن فی سوئد

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

قبل از اینکه به نحوه پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد بپردازیم، مهم است بدانید که اپلیکیشن فی چیست. هنگامی که دانشگاه خارجی مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کردید و قصد دارید درخواست پذیرش تحصیلی و مدارک مرتبط را برای دانشگاه ارسال کنید، در اغلب موارد لازم است مبلغی را با عنوان اپلیکیشن فی به دانشگاه پرداخت کنید. در این صورت دانشگاه درخواست و مدارک شما را بررسی می‌کند اما اگر مبلغ را پرداخت نکنید، درخواست شما توسط دانشگاه بررسی نمی‌شود.

هزینه اپلیکیشن فی سوئد غیرقابل‌استرداد است و بنابراین، حتی اگر درخواست شما برای اخذ پذیرش تحصیلی رد شود اپلیکیشن فی به شما بازگردانده نمی‌شود. این مبلغ به این دلیل دریافت می‌شود که بررسی درخواست‌های پذیرش تحصیلی کاری زمان‌بر و هزینه‌بر است و با توجه به اینکه دانشگاه‌ها هر سال درخواست‌های زیادی دریافت می‌کنند، برای پوشش هزینه‌های خود مجبور به دریافت اپلیکیشن فی می‌شوند. این امر همچنین به دانشجویان کمک می‌کند که انتخاب دقیق‌تری داشته باشند و تنها برای دانشگاه‌هایی اپلای کنند که واقعا به تحصیل در آن‌ها علاقه‌مندند.

اگرچه در اغلب کشورها هزینه اپلیکیشن فی هر دانشگاه متفاوت است، سوئد از این نظر با کشورهای دیگر تفاوت دارد. اگر قصد پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد را دارید لازم است بدانید همه دانشگاه‌های سوئد، مبلغ اپلیکیشن فی را 900 کرون سوئد یا 80- 90 یورو تعیین کرده‌اند. از میان این دانشگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دانشگاه لوند (Lund University)
 • دانشگاه استکهلم (Stockholm University)
 • دانشگاه اوپسالا (Uppsala University)
 • دانشگاه گوتنبرگ (University of Gothenburg)
 • دانشگاه لینشوپینگ (Linköping University)
 • دانشگاه اومئو (Umeå universitet)
 • دانشگاه کارلستاد (Karlstad University)
 • دانشگاه دالارنا (Dalarna University)
 • دانشگاه مالمو (Malmö University)

از سوی دیگر، لازم است بدانید فارغ از اینکه برای چند برنامه تحصیلی و در کدام نوبت پذیرش درخواست اخذ پذیرش تحصیلی داده‌اید، برای اپلای در هر ترم دانشگاه‌های سوئد، تنها یک بار اپلیکیشن فی پرداخت می‌کنید.

برای اینکه بتوانید در دانشگاه‌های سوئد تحصیل کنید مهم است بدانید که چه زمانی لازم است پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد را انجام دهید. در جدول زیر با زمان‌های مهم فرایند اپلای برای دانشگاه‌های سوئد از جمله ددلاین پرداخت اپلیکیشن فی سوئد در ترم‌های پاییز و بهار آشنا می‌شوید.

-نوبت اول پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشدنوبت دوم پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد
شروع پذیرش ترم پاییز۱۷ اکتبر۱۵ مارس
ددلاین اپلای برای ترم پاییز۱۶ ژانویه۱۷ آوریل
ددلاین پرداخت اپلیکیشن فی برای ترم پاییز۱ فوریه۲ می
شروع ترم پاییزآگوست/ سپتامبرآگوست/ سپتامبر
شروع پذیرش ترم بهار۱ ژوئن۱۵ سپتامبر
ددلاین اپلای برای ترم بهار۱۵ آگوست۱۶ اکتبر
ددلاین پرداخت اپلیکیشن فی برای ترم بهار۱ سپتامبر۱ نوامبر
شروع ترم بهارژانویهژانویه

برای اینکه درخواست پذیرش تحصیلی شما بررسی شود مهم است قبل از به پایان رسیدن ددلاین، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد را انجام دهید. اگر پس از گذشت ددلاین این مبلغ را پرداخت کنید، درخواست شما به‌عنوان درخواست دیرهنگام در نظر گرفته می‌شود و تنها با صلاحدید دانشگاه و وجود ظرفیت خالی قابل بررسی است.

اگرچه پرداخت ارزی در کشورمان با محدودیت مواجه است، شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پیمنت، پرداخت اپلیکیشن فی سوئد را بسیار سریع و آسان انجام دهید. به این منظور لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 1. در وبسایت تهران پیمنت یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 2. وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. بر روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 4. در قسمت «اپلای»، «دانشجویی» و سپس «اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد» را انتخاب کنید و به مرحله بعدی بروید.
 5. اطلاعات سفارش از جمله مبلغ ارز، نام کامل دانشگاه، لینک ورود به سایت، Swedish personal ID number یا آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد کنید.
 6. قوانین و مقررات مربوط به سفارش را بپذیرید و به مرحله بعد بروید.
 7. پرداخت ریالی را انجام دهید تا بتوانید سفارش خود را بازبینی و نهایتا ثبت کنید.
 8. پس از ثبت سفارش، منتظر انجام سفارش خود بمانید.

پرداخت اپلیکیشن فی سوئد

ایجاد حساب کاربری در وبسایت تهران پیمنت بسیار ساده و سریع است. با این حال، تیم پشتیبانی قدرتمند تهران پیمنت نیز در همه مراحل ایجاد حساب کاربری و ثبت و انجام سفارش همراه شما خواهد بود. بنابراین، اگر سوال یا ابهامی در زمینه ثبت نام در وبسایت تهران پیمنت، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد یا سایر خدمات این مجموعه دارید می‌توانید سوالات خود را با تیم پشتیبانی تهران پیمنت در میان بگذارید و پاسخ خود را فورا دریافت کنید.

تهران پیمنت، سفارش پرداخت اپلیکیشن فی سوئد را در کمتر از سه ساعت انجام می‌دهد اما این فرصت نیز برای شما فراهم شده که در هر زمان با مراجعه به بخش سفارش‌ها از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. علاوه بر این، این مجموعه در ازای انجام سفارش‌ها کارمزد کمی را دریافت می‌کند و بنابراین، نه‌تنها به شما در صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کند، بلکه سعی می‌کند هزینه کمتری در طول فرایند اپلای بپردازید.

اپلیکیشن فی سوئد مانند اپلیکیشن فی دانشگاه‌های سایر کشورها غیرقابل‌استرداد است.

ددلاین پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه‌های سوئد در نوبت اول پذیرش مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، 1 سپتامبر و در نوبت دوم، 1 نوامبر است.

ددلاین پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه‌های سوئد در نوبت اول پذیرش مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، 1 فوریه و در نوبت دوم، 2 می است.

4.3 - 5(980کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

کسب اطلاعات بیشتر