homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در PMI

پرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در PMI

انستیتو مدیریت پروژه آمریکا (Project Management Institute) که به اختصار PMI خوانده می‌شود، یک موسسه غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۶۹ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا بنا نهاده شد و معتبرترین گواهینامه‌ها را در زمینه مدیریت پروژه و در سطح بین المللی صادر می‌کند. عضویت در PMI مراحل خاص خود را دارد. شما از طریق تهران پیمنت می‌توانید پرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در PMI را انجام دهید.

عمده فعالیت‌های این موسسه شامل برگزاری کنفرانس‌ها، انتشار مقالات، تبیین استاندارد‌ها و صدور مدارک در زمینه مدیریت پروژه است.

 

 عضویت در PMI

 

هزینه و نحوه عضویت در PMI

برای استفاده از هرگونه خدمات موسسه PMI لازم است ابتدا یک حساب کاربری در وب سایت موسسه ایجاد و هزینه عضویت ۱۳۹ دلاری آن را پرداخت کنید. بدین منظور، برای ثبت نام ابتدا وارد سایت PMI شوید و از صفحه مربوط به عضویت، دکمه join now را در انتهای صفحه انتخاب کنید.

در صفحه بعد لازم است نوع عضویت خود را انتخاب کنید. به هنگام ثبت نام با دو نوع عضویت مواجه می‌شوید: دانشجویی (Student) و فردی (Individual).

عضویت دانشجویی، مختص کسانی است که به صورت تمام وقت در دانشگاه‌های آمریکا و در مقطع لیسانس به بالا تحصیل می‌کنند، بنابراین داوطلبانی که از ایران اقدام به عضویت در این موسسه می‌کنند، نوع عضویت شان Individual محسوب شده و جهت عضویت مبلغ ۱۳۹ دلار باید بپردازند.

چنانچه می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از دو نوع عضویت در انستیتو PMI به دست آورید، اینجا را کلیک کنید.

پرداخت ۱۳۹ دلاری شما شامل ۱۲۹ دلار برای عضویت و ۱۰ دلار جهت Application Fee (هزینه درخواست عضویت) می‌گردد. همچنین پس از پرداخت، آخرین نسخه PDF از کتاب PMI BOOK Guide که معتبرترین استاندارد جهانی مدیریت پروژه است، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورتی که قبلا عضو PMI بوده‌اید و اکنون مایلید که آن را به مدت یکسال دیگر تمدید کنید، می‌توانید با پرداخت ۱۲۹ دلار عضویت خود را Renew کنید.

اگر شما برای ۵ سال متوالی دارای گواهی نامه آزمونPMP با سطح good standing بوده و بازنشسته شده‌اید، مشمول تخفیف می‌شوید و هزینه تمدید عضویت شما سالانه ۶۵ دلار خواهد بود.

بخش دیگر پرداخت هزینه در سایت PMI، مربوط به آزمون‌ها و تمدید اعتبار نامه‌ها (Credentials) است که مبالغ آن با توجه به وضعیت عضویت و نوع آزمون متفاوت است.

با توجه به این تفاوت هزینه‌ها، شما می‌توانید مبالغ مورد نظر را از راهنمای PMI و در بخش مربوط به application & payment این راهنما ملاحظه کنید.

نکته مهم:

ثبت پروفایل به معنای عضویت در PMI نیست و لازم است پس از ورود به حساب کاربری بر روی گزینه Join PMI Today کلیک کرده و مراحل را تا تکمیل پرداخت، دنبال کنید.

مدت اعتبار عضویت در انستیتو مدیریت پروژه آمریکا، یکساله است.

 

 

انستیتو مدیریت پروژه آمریکا (Project Management Institute) که به اختصار PMI خوانده می‌شود، یک موسسه غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۶۹ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا بنا نهاده شد و معتبرترین گواهینامه‌ها را در زمینه مدیریت پروژه و در سطح بین المللی صادر می‌کند. عضویت در PMI مراحل خاص خود را دارد. شما از طریق تهران پیمنت می‌توانید پرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در PMI را انجام دهید. برای پرداخت هزینه عضویت/ تمدید عضویت در PMI از طریق تهران پیمنت لازم است اطلاعات لازم در فرم‌های پنل کاربری را تکمیل کرده و  پس از ثبت سفارش، هزینه آزمون در کمتر از ۳ ساعت انجام می‌شود و دیگر لازم نیست نگران از دست دادن زمان باشید.

 

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

1.1/5 - (75 امتیاز)

سوالات متداول

عمده فعالیت‌های این موسسه شامل برگزاری کنفرانس‌ها، انتشار مقالات، تبیین استاندارد‌ها و صدور مدارک در زمینه مدیریت پروژه است.

مدت اعتبار عضویت در انستیتو مدیریت پروژه آمریکا، یکساله است.

اگر شما برای ۵ سال متوالی دارای گواهی نامه آزمونPMP با سطح good standing بوده و بازنشسته شده‌اید، مشمول تخفیف می‌شوید و هزینه تمدید عضویت شما سالانه ۶۵ دلار خواهد بود.

برای استفاده از هرگونه خدمات موسسه PMI لازم است ابتدا یک حساب کاربری در وب سایت موسسه ایجاد و هزینه عضویت ۱۳۹ دلاری آن را پرداخت کنید.

انستیتو مدیریت پروژه آمریکا (Project Management Institute) که به اختصار PMI خوانده می‌شود، یک موسسه غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۶۹ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا بنا نهاده شد و معتبرترین گواهینامه‌ها را در زمینه مدیریت پروژه و در سطح بین المللی صادر می‌کند