هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

همانطور که در صفحه پرداخت هزینه لاج(Lodge) استرالیا به این موضوع اشاره کرده ایم، مهاجرت به استرالیا با استفاده از Application های متفاوتی امکان پذیر است. در این بین آن دسته از متقاضیانی که از طریق ویزای کاری قصد مهاجرت به استرالیا را دارند و دارای مدرک مهندسی نیز هستند لازم است مدارک اخذ شده خود را جهت اثبات شایستگی به تایید یک موسسه ارزیابی که از نظر دولت استرالیا معتبر شناخته می شود، برسانند. بر این مبنا دولت استرالیا صرفا با ارسال مدارک و سوابق کاری، صلاحیت مهندسان را تایید نمی‌کند و این ارزیابی برای مهندسین، توسط موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (Engineers Australia) که به اختصار EA خوانده می شود انجام می‌گردد و وظیفه آن صدور گواهی تصدیق صلاحیت در رشته های مهندسی برای دریافت کنندگان ویزای اقامت استرالیاست.

هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

انجمن مهندسین استرالیا خدمات خود را در قالب عضویت و ارزشیابی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد که برای هر یک هزینه‌های جداگانه‌ای در نظر گرفته است. این دو هزینه وابسته به یکدیگر نیستند و شما بدون پرداخت حق عضویت (Membership) و تنها با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه ارزشیابی، می توانید جهت تکمیل مدارک مهاجرتی خود اقدام کنید. در واقع پرداخت هزینه عضویت تنها در صورتی مورد نیاز است که قصد داشته باشید از مزایای عضویت (که آنها را در صفحه Benefits of membership مشاهده می‌کنید) بهره مند شوید. مبالغ مربوط به هزینه ارزشیابی را می توانید در صفحه Assessment fees و هزینه عضویت را در صفحه Membership Fee مشاهده نمایید.

انجمن مهندسین استرالیا جهت انجام ارزشیابی در وب سایت خود، بخشی به عنوان Migration Skills Assessment یا MSA دارد که از طریق آن می‌توانید مدارک لازم جهت انجام ارزشیابی از جمله مدارک اثبات هویتی، CV یا رزومه کاری، مدارک زبان به طور اخص IELTS را بارگذاری و فرایند Assessment خود را آغاز کنید. خط مشی این موسسه در فرایند ارزشیابی مدارک مهندسی صادر شده از کشور های گوناگون، متفاوت است بدین ترتیب که مهندسین ایرانی لازم است جهت انجام ارزشیابی مدارک خود در این موسسه نسبت به ایجاد CDR اقدام کنند.

CDR یا Competency Demonstration Report، شامل کلیه سوابق کاری و مهارت های شماست که در طول مدت کار حرفه ای خود پشت سر گذاشته اید. CDR بایست شامل حداقل ۳ نمونه کار مهم و قابل توجه شما در طول تحصیل یا کار باشد به طوری که کاملا صریح و شفاف توانمندی و نقاط قوتتان را برای موسسه EA به اثبات برساند. CDR نیز پس از تکمیل در همان بخش MSA بارگذاری می‌شود.

در بخش MSA چهار گزینه پیش روی شماست که عبارتند از Personal،Application ، Education و Report که شما بسته به نوع ویزای خود بایست یکی از سه گزینه اول را انتخاب و نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام کنید. همچنین گزینه آخر مربوط به بارگذاری CDR شماست که پیش‌تر در مورد آن صحبت شد.

4.7 - 5(1002کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

بیشتر بخوانید