پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین

دانشگاه پلی تکنیک تورین یک دانشگاه دولتی در شهر تورین ایتالیا است که در سال 1859 تاسیس شده است. اگر می‌خواهید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید مهم است که از زمان اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین و همچنین، هزینه اپلیکیشن فی این دانشگاه آگاه باشید تا قبل از ددلاین دانشگاه، پروسه اپلای را شروع کنید. نحوه پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین هم از موارد مهم دیگری است که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد.اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

تحصیل در یک دانشگاه خارج از کشور می‌تواند تجربه‌ای باشد که تنها یک بار در زندگی اتفاق بیفتد. بااین‌حال، این تصمیم می‌تواند بسیار هزینه‌بر باشد. فرایند اپلای برای یک دانشگاه خارجی شامل هزینه‌ای به نام اپلیکیشن فی (Application Fee) نیز می‌شود که در برخی موارد، افراد از آن آگاه نیستند. میزان این هزینه بسته به دانشگاه متفاوت است، حتی مقدار اپلیکیشن فی دانشگاه تورین با مقدار اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین تفاوت دارد. وقتی با پرداخت هزینه Application Fee مواجه می‌شوید، ممکن است این موضوع برایتان عجیب باشد و این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که چرا باید این هزینه را پرداخت کنید. بااین‌حال، وجود اپلیکیشن فی دو دلیل دارد:

  • اولین دلیل این است که دانشگاه می‌خواهد مطمئن شود درخواست‌های جدی پذیرش را دریافت می‌کند و افراد تنها با هدف افزایش احتمال دریافت پذیرش، برای دانشگاه اپلای نمی‌کنند.
  • با توجه به اینکه دانشگاه‌ها هر ساله، هزاران درخواست پذیرش دریافت می‌کنند، برای توسعه سیستم‌های ارزیابی و بررسی این درخواست‌ها نیاز به منابع مالی کافی دارند. در صورت دریافت هزینه اپلیکیشن فی، روند بررسی درخواست‌ها توسط دانشگاه با کیفیت بالاتری انجام می‌شود.

به‌طورکلی، هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین، 20 یورو تعیین شده است اما در برخی موارد مانند اپلای برای مقطع دکترا ممکن است این هزینه به 30 یورو نیز افزایش پیدا کند. همچنین، با پرداخت هزینه اپلیکیشن فی می‌توانید همزمان برای دو رشته تحصیلی اپلای کنید. لازم است بدانید حتی در صورتی که از دانشگاه پلی تکنیک تورین بورسیه تحصیلی نیز گرفته باشید، ملزم به پرداخت هزینه اپلیکیشن فی هستید. به بیان دیگر اگر از پرداخت شهریه دانشگاه پلی تکنیک تورین معاف باشید، همچنان باید اپلیکیشن فی را بپردازید. علاوه بر این، لازم است بدانید که هزینه Application Fee این دانشگاه قابل استرداد نیست. خوشبختانه، هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه‌ های ایتالیا نسبت به دانشگاه‌های بسیاری از کشورها کمتر است و برای ارسال درخواست پذیرش به آن‌ها، به اندازه سایر کشورها متحمل هزینه نخواهید شد. در هر صورت، قبل از تاریخ ددلاین دانشگاه پلی تکنیک تورین و پرداخت اپلیکیشن فی، حتما از آماده بودن مدارک مورد نیاز برای اپلای دانشگاه اطمینان حاصل کنید و همچنین، قبل از تمام شدن مهلت پرداخت اپلیکیشن فی، مطمئن شوید که شرایط تحصیل در این دانشگاه را دارید.هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین – پرداخت هزینه اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک تورین – مهلت پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین

یکی از مسائلی که احتمالا هنگام پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه با آن روبرو خواهید شد، نحوه پرداخت این هزینه است. در زیر، روش‌های پرداخت را بررسی می‌کنیم. بااین‌حال، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه خوب است مقاله نحوه پرداخت اپلیکیشن فی را مطالعه کنید. راه‌های پرداخت Application Fee عبارتند از:

  • مراجعه به صرافی: یکی از اولین روش‌هایی که ممکن است در ابتدا به ذهن شما برسد، مراجعه به صرافی برای انتقال ارز است. این روش می‌تواند وقت‌گیر باشد، زیرا نیاز به مراجعه حضوری به صرافی دارد. بنابراین، برای اینکه مهلت پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین تمام نشود، مهم است که از روش‌های سریع‌تری استفاده کنید.
  • استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی: روش های پرداخت بین المللی مانند کردیت کارت‌ها، پی پال و غیره به شما امکان می‌دهند هرگونه پرداخت ارزی مانند پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه تورین را به‌صورت آنلاین انجام دهید اما استفاده از این امکان، مستلزم این است که در بانک‌های معتبر جهانی، حساب داشته باشید.
  • استفاده از خدمات تهران پیمنت: یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی، استفاده از خدمات تهران پیمنت است. این مجموعه، در کمتر از 3 ساعت و با با کمترین کارمزد، پرداخت را انجام می‌دهد. بنابراین، اگر می‌خواهید پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین فوری صورت بگیرد، استفاده از خدمات تهران پیمنت در این زمینه برای شما کمک‌کننده خواهد بود. در پایان، دانشگاه پلی تکنیک تورین یکی از دانشگاه‌های معتبر در رنکینگ دانشگاه های جهان به شمار می‌رود که اگر قصد تحصیل در این دانشگاه را داشته باشید، به‌ احتمال‌ زیاد با مرحله‌ای به‌عنوان پرداخت اپلیکیشن فی مواجه می‌شوید. یکی از بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین روش‌های پرداخت این هزینه، استفاده از خدمات تهران پیمنت است که به شما امکان می‌دهد در کمترین زمان ممکن و همچنین با پرداخت کمترین کارمزد، این هزینه را بپردازید.

اگر به دنبال راهی مقرون به‌صرفه و سریع برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک تورین هستید، تهران پیمنت این هزینه را با کارمزد کم و در کمتر از 3 ساعت برای شما پرداخت می‌کند.

خیر. به طور معمول هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه قابل استرداد (Refundable) نیست و فارغ از نتیجه درخواست پذیرش، به دانشجو بازگردانده نمی‌شود.

4.3 - 5(789کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

کسب اطلاعات بیشتر