homeتهران پیمنتleftخدماتleftاپلایleftپرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو کانادا

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو کانادا

 

دانشگاه‌های استان اونتاریوی کانادا به دلیل کیفیت سطح آموزش، تحقیقات علمی و همچنین، شهرت درخشان خود در جهان شناخته‌شده هستند. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ های اونتاریو کانادا همانند دانشگاه‌های دیگر، لازم است که در هنگام ارسال مدارک تحصیلی، مبلغی را برای هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو در نظر بگیرید. با این‌حال، اگر در مورد نحوه پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های کانادا سوال یا ابهاماتی برای شما وجود دارد، در ادامه با ما همراه باشید تا با موضوع پرداخت هزینه اپلیکیشن فی بیشتر آشنا شوید.

هزینه اپلیکیشن فی کانادا – دانشگاه های انتاریو – پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه انتاریو

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های استان انتاریو کانادا در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

 

اپلیکیشن فی چیست و چرا دریافت می‌شود؟

اپلیکیشن فی (Application Fee) یکی از واژگان و اصطلاحات فرآیند اپلای و به معنای مبلغی است که وقتی می‌خواهید مدارک خود را برای دریافت پذیرش تحصیلی ارسال کنید، لازم است به دانشگاه بپردازید. هر دانشگاه می‌تواند انتخاب کند که هزینه اپلیکیشن فی چقدر باشد یا حتی این هزینه را از افراد دریافت کند یا خیر. درواقع، اگرچه بیشتر دانشگاه‌ های کانادا اپلیکیشن فی دریافت می‌کنند، اما در برخی موارد تعدادی از دانشگاه‌ها از دریافت این مبلغ چشم‌پوشی می‌کنند. بسیاری از دانشگاه‌ های استان اونتاریوی کانادا نیز اپلیکیشن فی را دریافت می‌کنند. بنابراین، اگر قصد دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های این استان را دارید مهم است بدانید پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو چگونه است.

قبل از پرداختن به موضوع هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو در ابتدا لازم است بدانید که چرا دانشگاه‌ها این مبلغ را دریافت می‌کنند. اگر قصد ارسال مدارک به چند دانشگاه را داشته باشید، ممکن است پرداخت اپلیکیشن فی برای شما هزینه‌بر باشد اما دانشگاه‌ها دلایلی منطقی برای دریافت این مبلغ دارند. آن‌ها اپلیکیشن فی را به‌منظور پوشش هزینه‌های بررسی مدارک دانشجویان دریافت می‌کنند و از سوی دیگر، می‌خواهند مانع از ارسال مدارک توسط افرادی شوند که برای گرفتن پذیرش تحصیلی جدی نیستند و ممکن است پس از دریافت پذیرش، از تحصیل در این دانشگاه‌ها منصرف شوند.

 

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های استان اونتاریوی کانادا چقدر است؟

استان اونتاریوی کانادا، خانه برخی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های این کشور و همچنین، برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان است. هزینه اپلیکیشن فی برای هر یک از دانشگاه‌ های انتاریو متفاوت است و با آگاهی از این مبالغ می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری به‌منظور اپلای برای دانشگاه‌ها داشته باشید. به همین دلیل، ما در ادامه شما را با هزینه اپلیکیشن فی بعضی از معروف‌ترین دانشگاه‌های موجود در لیست دانشگاه های انتاریو کانادا آشنا می‌کنیم.

نام دانشگاه

هزینه اپلیکیشن فی (دلار کانادا)

دانشگاه تورنتو

90

دانشگاه واترلو

125

دانشگاه مک مستر

110-150

دانشگاه وسترن

64

دانشگاه اتاوا

50-75

دانشگاه یورک

130

دانشگاه کویینز

100-110

دانشگاه کارلتون

100-160

دانشگاه گوئلف

40-120

دانشگاه رایرسون

90-110

جدول بالا خلاصه‌ای از لیست دانشگاه های انتاریو و فهرست اپلیکیشن فی برترین دانشگاه‌های استان اونتاریوی کاناداست. اگر دانشگاه دیگری در این استان مد نظر شماست و برای مثال می‌خواهید هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا را بدانید، کافیست به وبسایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید تا از مبلغ اپلیکیشن فی آن دانشگاه آگاه شوید.

همچنین، یک نکته دیگر در مورد اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو کانادا این است که بعضی از دانشگاه‌ها مانند دانشگاه مک مستر کانادا، مبلغ اپلیکیشن فی را برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به‌صورت متفاوتی تعیین می‌کنند. این دانشگاه مبلغ اپلیکیشن فی برای تحصیل در مقطع کارشناسی را ۱۱۰ دلار کانادا و برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۱۶۰ دلار کانادا تعیین کرده است. بنابراین، مبلغ لازم برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو نه‌تنها بسته به دانشگاه متفاوت است، بلکه می‌تواند بسته به مقطع تحصیلی نیز متفاوت باشد.

 

پرداخت اپلیکیشن فی کانادا – هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو – پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه انتاریو

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های استان اونتاریوی کانادا در کمتر از ۳ ساعت توسط تهران پیمنت

 

روش های پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های استان اونتاریوی کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی و پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های استان انتاریو را دارید ممکن است با این مسئله مواجه شده باشید که چگونه می‌توانید این هزینه را بپردازید. با توجه به اینکه کارت‌های بانکی کشورمان از امکان پرداخت ارزی برخوردار نیستند، برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو کانادا استفاده از روش‌های دیگری لازم است. شما می‌توانید به این منظور از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

  • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو به‌صورت آفلاین: برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه می‌توانید از این روش استفاده کنید که البته کمی وقت‌گیرتر از روش آنلاین است زیرا لازم است به منظور انجام آن به صرافی مراجعه کنید تا صرافی برای شما پرداخت ارزی را انجام ‌دهد.
  • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو به‌صورت آنلاین: اگر کارت اعتباری بین‌المللی مانند مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشید، می‌توانید پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو را در وبسایت دانشگاه‌ها انجام دهید. بااین‌حال، به دلیل وجود محدودیت‌ها، این کارت‌ها معمولا در دسترس همه افراد نیستند. اگر امکان خرید ویزا کارت مجازی یا خرید مستر کارت قابل شارژ را ندارید، لازم است از روش‌های آنلاین دیگری برای پرداخت اپلیکیشن فی استفاده کنید.

یکی از بهترین روش‌ها که هم راحت و هم سریع انجام می‌شود، استفاده از خدمات تهران پیمنت در زمینه پرداخت ارزی است. این مجموعه، اپلیکیشن فی دانشگاه های کانادا را با کمترین کارمزد و در کمتر از سه ساعت پرداخت می‌کند و بنابراین، می‌تواند به شما در تسریع روند اپلای برای دانشگاه کمک کند.

دانشگاه‌ های استان اونتاریوی کانادا از دانشگاه‌های پرمتقاضی در دنیا هستند که تحصیل در آن‌ها می‌تواند پربار و البته ارزان‌تر از تحصیل در دانشگاه‌ های کشورهای آمریکا و انگلیس باشد. یکی از مراحل اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه‌ها، پرداخت اپلیکیشن فی کانادا است. تهران پیمنت با خدمات سریع و مقرون‌به‌صرفه‌ای که ارائه می‌دهد به شما کمک می‌کند بدون دغدغه، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های انتاریو را انجام دهید و وقت و پول خود را برای سایر مراحل دریافت پذیرش تحصیلی مانند گرفتن وقت از سفارت کانادا و هزینه سفارت کانادا صرف کنید. درصورتی‌که در این مورد هرگونه سوال یا پیشنهادی دارید، می‌توانید در قسمت نظرات، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

Rate this service

سوالات متداول

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های استان اونتاریوی کانادا معمولا در طیف ۴۰ تا ۱۶۰ دلار کانادا قرار دارد.

تهران پیمنت، اپلیکیشن فی دانشگاه‌ های کانادا، ایتالیا، آمریکا، انگلیس، سوئد و بسیاری دیگر از کشورهای اروپا را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کارمزد کم پرداخت می‌کند و به شما امکان می‌دهد در هزینه‌ها و وقت خود صرفه‌جویی کنید.

اپلیکیشن فی دانشگاه ‌های کانادا را می‌توانید با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی بپردازید. چنانچه به مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی ندارید، از خدمات تهران پیمنت برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ‌های کانادا استفاده کنید.

خیر. به طور معمول هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه قابل استرداد (Refundable) نیست و فارغ از نتیجه درخواست پذیرش، به دانشجو بازگردانده نمی‌شود.

جهت درخواست پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه، شما باید فرم اپلیکیشن آنلاین آن دانشگاه را پر کرده و پس از آن مبلغی را تحت عنوان اپلیکیشن فی، برای بررسی مدارک و درخواست خود بپردازید.