homeتهران پیمنتleftخدماتleftاپلایleftپرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان

دانشگاه پلی تکنیک میلان (Polytechnic University of Milan) که در سال ۱۸۶۳ تاسیس شد، یکی از دانشگاه‌های فنی مطرح در اروپا و همچنین، بزرگترین دانشگاه ایتالیایی در رشته‌های مهندسی، معماری و طراحی به شمار می‌رود. به همین دلیل، افراد بسیار زیادی علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه هستند. بااین‌حال، فرایند اپلای برای این دانشگاه نیز مانند سایر دانشگاه‌ها شامل پرداخت اپلیکیشن فی است. بنابراین، اگر قصد تحصیل در این دانشگاه را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا با موضوع هزینه و نحوه پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان آشنا شوید.

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه میلان – هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان با کارمزد کم توسط تهران پیمنت

اپلیکیشن فی چیست و چرا پرداخت آن الزامی است؟

اپلیکیشن فی هزینه‌ای است که دانشگاه‌ها به‌ازای بررسی مدارک و درخواستتان برای گرفتن پذیرش تحصیلی، از شما دریافت می‌کنند. وقتی فرایند اپلای برای دانشگاه پلی تکنیک میلان را بررسی می‌کنید، ممکن است تعجب کنید که چرا برای ارسال درخواست پذیرش تحصیلی باید مبلغی را به‌عنوان اپلیکیشن فی در نظر بگیرید. این موضوع می‌تواند با توجه به هزینه‌های بسیار زیاد اپلای برای دانشگاه، ناراحت‌کننده باشد. بااین‌حال، پرداخت اپلیکیشن فی، به دانشگاه پلی تکنیک میلان محدود نمی‌شود و بسیاری از دانشگاه‌ها در سراسر جهان، این هزینه را دریافت می‌کنند و البته دلایلی منطقی نیز برای این موضوع دارند.

شاید رایج‌ترین دلیل برای دریافت اپلیکیشن فی توسط دانشگاه‌ها این موضوع باشد که دانشگاه‌ها هزینه‌های مختص به خودشان را دارند. آن‌ها نیاز به بررسی دقیق همه مدارک و درخواست‌ها دارند و این موضوع می‌تواند زمان‌بر و هزینه‌بر باشد. به همین دلیل، برای جبران این هزینه‌ها و از سوی دیگر، بهبود سیستم‌های ارزیابی درخواست‌ها نیاز به دریافت اپلیکیشن فی دارند. دانشگاه پلی تکنیک میلان مانند سایر دانشگاه‌های معتبر دنیا، هر ساله درخواست‌های زیادی را برای پذیرش تحصیلی دریافت می‌کند و بنابراین، ناچار به تامین هزینه‌های خود است.

علاوه بر این، وجود اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا باعث می‌شود که در مورد انتخاب دانشگاه خود بیشتر دقت کنید و از جدیت خود برای تحصیل در این دانشگاه اطمینان حاصل کنید. درواقع، لزوم پرداخت اپلیکیشن فی باعث می‌شود که گزینه‌های خود را محدودتر کنید و بنابراین، تنها برای دانشگاه‌هایی اپلای کنید که به تحصیل در آن‌ها علاقه دارید. این موضوع نه‌تنها می‌تواند اضطراب شما را کاهش دهد، بلکه موجب می‌شود به هدف واقعی خود از تحصیل در دانشگاه فکر کنید و درنتیجه، بتوانید اپلای موفقی داشته باشید. اگر در مورد اپلیکیشن فی دانشگاه‌ها با ابهام و سوالات زیادی روبرو هستید، خواندن مقاله همه چیز درباره اپلیکیشن فی دانشگاه برای شما کمک‌کننده خواهد بود.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان چقدر است؟

برای ارسال درخواست پذیرش تحصیلی به دانشگاه پلی تکنیک میلان، همه متقاضیان ملزم به پرداخت ۵۰ یورو هستند. اپلیکیشن فی پلی تکنیک میلان مانند اپلیکیشن فی سایر دانشگاه‌ها، غیرقابل‌استرداد است و از قابلیت ویو (Application Fee Waiver) برخوردار نیست. درخواست‌های ارسالی برای دریافت پذیرش تحصیلی از این دانشگاه، تنها پس از پرداخت اپلیکیشن فی بررسی می‌شوند و بنابراین، در این زمینه استثنایی وجود ندارد.

همچنین، پس از اینکه درخواست و مدارک خود را از طریق سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان ارسال کردید و پرداخت هزینه اپلیکیشن فی را انجام دادید، دیگر امکان ایجاد تغییر در درخواست خود را ندارید. بنابراین، حتما قبل از از ارسال مدارک، از تصمیم خود، کامل بودن مدارک مورد نیاز برای اپلای و همچنین، توانایی خود در پرداخت شهریه دانشگاه پلی تکنیک میلان مطمئن شوید. این دانشگاه درخواست‌های ناقص ازجمله درخواست افرادی که از پرداخت اپلیکیشن فی اجتناب کرده‌اند را بررسی نمی‌کند.

اپلیکیشن فی پلی تکنیک میلان – پرداخت هزینه اپلیکیشن فی پلی تکنیک میلان

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان در سریع‌ترین زمان ممکن توسط تهران پیمنت

نحوه پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان چگونه است؟

یکی از چالش‌هایی که در زمان پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان اتفاق می‌افتد، نحوه انجام آن است. با توجه به محدودیت‌های موجود، امکان پرداخت ارزی مستقیم برای تمام متقاضیان تحصیل در این دانشگاه وجود ندارد و به همین دلیل، لازم است از روش‌های جایگزین برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی استفاده شود.

خوشبختانه، روش‌های مختلفی برای پرداخت اپلیکیشن فی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد قبل از ددلاین دانشگاه این هزینه را بپردازید و نگرانی‌ای در مورد از دست دادن فرصت اپلای نداشته باشید. طبیعتا برخی از این راه‌ها می‌توانند مزایای بیشتری نسبت به روش‌های دیگر داشته باشند. در ادامه شما را با راه‌های پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه میلان بیشتر آشنا می‌کنیم.

  • مراجعه به صرافی: ممکن است اولین راهی که برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های ایتالیا به ذهن شما برسد، مراجعه به صرافی باشد. بااین‌حال، این روش می‌تواند وقت‌گیر باشد و نیاز به مراجعه حضوری به صرافی دارد. به همین دلیل، معمولا روش‌های آنلاین پرداخت ارزی محبوب‌تر هستند.
  • استفاده از روش‌های پرداخت مستقیم بین‌المللی: کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت یا پرداخت با پی پال به شما امکان می‌دهند که به‌صورت مستقیم، اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان را بپردازید. بااین‌حال، داشتن این کارت‌ها یا امکان پرداخت با پی پال برای تمام متقاضیان امکان‌پذیر نیست.
  • استفاده از خدمات تهران پیمنت (Tehran Payment): خدمات پرداخت ارزی تهران پیمنت به شما این امکان را می‌دهد که با کارمزد کم و همچنین، در کمتر از سه ساعت، هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان را پرداخت کنید. بنابراین، اگر به دنبال روشی مقرون‌به‌صرفه و سریع برای پرداخت ارزی هستید، استفاده از خدمات تهران پیمنت می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

دانشگاه پلی تکنیک میلان یکی از دانشگاه‌های محبوب در سراسر جهان است که افراد زیادی علاقه به گرفتن پذیرش تحصیلی از آن را دارند. این دانشگاه نیز مانند بسیار از دانشگاه‌های جهان برای بررسی درخواست‌های پذیرش متقاضیان، پرداخت اپلیکیشن فی را الزامی کرده است که مبلغ آن ۵۰ یورو است. اگر قصد پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان را دارید، خدمات تهران پیمنت می‌تواند به شما کمک کند که قبل از به پایان رسیدن مهلت اپلای برای دانشگاه، این مبلغ را بپردازید. تهران پیمنت اپلیکیشن فی و دیپازیت فی را با کارمزد کم و در کمتر از سه ساعت پرداخت می‌کند.

دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (polimi) یکی از دانشگاه‌های معتبر در جهان محسوب می‌شود که بیش از ۴۷ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. چه بخواهید با بورسیه در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید چه بدون بورسیه، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان برای شما الزامی است. این مبلغ که برای بهبود سیستم‌های ارزیابی درخواست‌های متقاضیان به تحصیل در این دانشگاه صرف می‌شود، در همان مراحل ابتدایی اپلای برای دانشگاه دریافت می‌شود و غیرقابل‌استرداد یا ویو است.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان برابر با ۵۰ یورو است. این دانشگاه تنها زمانی مدارک و درخواست افراد را بررسی می‌کند که اپلیکیشن فی را پرداخته باشند. بنابراین، اگر به‌طورجدی، قصد تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک میلان را دارید، لازم است این مبلغ را در هنگام ارسال درخواست خود به دانشگاه پرداخت کنید. با مراجعه به سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان می‌توانید از شرایط تحصیل در این دانشگاه و همچنین، نحوه پرداخت اپلیکیشن فی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در مورد تصمیم به تحصیل در این دانشگاه مطمئن هستید و می‌خواهید برای پرداخت اپلیکیشن فی اقدام کنید، لازم است بدانید که خوشبختانه روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به صرافی، اپلیکیشن فی پلی تکنیک میلان را پرداخت کنید اما این روش، زمان‌بر است. اگر نگران به اتمام رسیدن ددلاین دانشگاه هستید یا می‌خواهید این مرحله را بدون دردسر پشت سر بگذارید، استفاده از روش‌های آنلاین برای شما مناسب‌تر است.

اگرچه امکان پرداخت هزینه اپلیکیشن فی از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت وجود دارد اما با توجه به محدودیت‌ها، بسیاری از ایرانیان امکان پرداخت با چنین روشی را ندارند و لازم است از سایر روش های پرداخت اپلیکیشن فی استفاده کنند. یکی از سریع‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین راه‌ها، استفاده از خدمات تهران پیمنت در این زمینه است. این مجموعه، اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا را طی یک تا سه ساعت و با کمترین کارمزد برای شما انجام می‌دهد و به شما امکان می‌دهد که هزینه و وقت خود را برای انجام سایر مراحل اپلای برای دانشگاه ذخیره کنید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

از میان روش‌های موجود می‌توان به مراجعه به صرافی، استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی و استفاده از خدمات پرداخت ارزی تهران پیمنت برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی اشاره کرد.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه پلی تکنیک میلان برای تمام متقاضیان تحصیل در این دانشگاه برابر با ۵۰ یورو است.

تهران پیمنت، اپلیکیشن فی دانشگاه‌ های کانادا، ایتالیا، آمریکا، انگلیس، سوئد و بسیاری دیگر از کشورهای اروپا را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کارمزد کم پرداخت می‌کند و به شما امکان می‌دهد در هزینه‌ها و وقت خود صرفه‌جویی کنید.

خیر. به طور معمول هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه قابل استرداد (Refundable) نیست و فارغ از نتیجه درخواست پذیرش، به دانشجو بازگردانده نمی‌شود.

جهت درخواست پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه، شما باید فرم اپلیکیشن آنلاین آن دانشگاه را پر کرده و پس از آن مبلغی را تحت عنوان اپلیکیشن فی، برای بررسی مدارک و درخواست خود بپردازید.