homeتهران پیمنتleftخدماتleftاپلایleftپرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا

 

کنکوردیا یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان در قلب مونترال کانادا است. این دانشگاه که در سال ۱۹۷۴ با ادغام کالج لویولا و دانشگاه سر جورج ویلیامز تاسیس شد، اکنون نزدیک به ۴۸ هزار دانشجو دارد و بر اساس شناخته‌شده‌ترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های بین‌المللی در میان ۱۰۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. اپلای برای این دانشگاه مانند بسیاری از دانشگاه‌ها شامل پرداخت مبلغی به‌ عنوان اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا می‌شود که برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ‌های کانادا می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. اگر می‌خواهید با نحوه پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا – پرداخت هزینه دانشگاه کنکوردیا

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا کانادا با کارمزد کم توسط تهران پیمنت

 

اپلیکیشن فی چیست؟

فرایند درخواست پذیرش تحصیلی شامل مراحل متعددی می‌شود که یکی از این مراحل، پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه است. در ابتدای پروسه اپلای و ارسال مدارک و درخواست خود، دانشگاه‌ها معمولا از شما مبلغی را به‌ عنوان اپلیکیشن فی دریافت می‌کنند تا درخواست پذیرش تحصیلی و همچنین مدارک ارسالی شما را بررسی کنند. بنابراین اگر بخواهید در دانشگاه کنکوردیا تحصیل کنید، هنگام ارسال اسناد و مدارک خود موظف به پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا هستید.

یکی از سوالات متداولی که در مورد اپلیکیشن فی وجود دارد این است که علت دریافت آن توسط دانشگاه‌ها چیست. مهم‌ترین دلیلی که برای تعیین هزینه‌ای به عنوان اپلیکیشن فی و الزام پرداخت آن وجود دارد این است که بررسی مدارک و درخواست‌های متقضیان پذیرش تحصیلی می‌تواند امری هزینه‌بر باشد و نیاز به بهبود مداوم سیستم‌های ارزیابی و سنجش درخواست‌ها و مدارک دارد. به همین دلیل، دانشگاه های بدون اپلیکیشن فی بسیار کم هستند و دانشگاه‌های مختلف از جمله دانشگاه کنکوردیا برای تامین هزینه‌های لازم، نیاز به دریافت اپلیکیشن فی دارند.

از سوی دیگر، اگرچه پرداخت اپلیکیشن فی برای شما هزینه‌بر است و ممکن است غیرمنطقی به نظر برسد اما این امر مزیت‌هایی نیز دارد. وقتی قصد اپلای برای دانشگاهی را دارید و می‌خواهید اپلیکیشن فی پرداخت کنید، مطمئنا برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود لازم است برای انتخاب دانشگاه مطلوب، بررسی بیشتری داشته باشید و این امر درنهایت، موجب می‌شود که فرایند دریافت پذیرش تحصیلی را با دقت بیشتری طی کنید و دانشگاهی را انتخاب کنید که واقعا به تحصیل در آن علاقه‌مند هستید. این مسئله می‌تواند ابهامات و نگرانی‌های شما را بسیار کمتر کند.

 

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا چقدر است؟

دانشگاه‌های مختلف بر اساس تعداد متقاضیان خود، میزان اپلیکیشن فی را تعیین می‌کنند؛ بنابراین مقدار هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه‌های کانادا و سایر دانشگاه‌ها، ارتباطی با رتبه آن‌ها در جهان ندارد. علاوه بر این، مهم است که هنگام اپلای برای دانشگاه کنکوردیا به مهلت پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا توجه داشته باشید و قبل از تمام شدن این مهلت، مدارک خود را آماده کنید و اپلیکیشن فی را از طریق وبسایت دانشگاه کنکوردیا پرداخت کنید.

چه بخواهید برای مقطع کارشناسی و چه برای تحصیلات تکمیلی، درخواست پذیرش تحصیلی را به دانشگاه کنکوردیا ارسال کنید، لازم است ۱۰۰ دلار کانادا به‌ عنوان اپلیکیشن فی به این دانشگاه بپردازید. از سوی دیگر، اگر بخواهید به‌ صورت پاره‌وقت در این دانشگاه تحصیل کنید و تنها ۹ واحد در هر ترم بردارید، لازم است ۱۷ دلار کانادا برای اپلیکیشن فی پرداخت کنید. در پایان این دوره‌ها که مطالعات مستقل نام دارند، مدرک یا گواهی‌ای دریافت نمی‌کنید. در هنگام بارگذاری مدارک خود در وبسایت دانشگاه، شماره‌ای ۸ رقمی را با عنوان Application NBR دریافت می‌کنید که یک شماره منحصربه‌فرد برای هر درخواست است.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا غیرقابل‌استرداد است و همچنین، از قابلیت ویو کردن نیز برخوردار نیست. این بدین معنی است که همه افراد لازم است برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی این دانشگاه اقدام کنند و هیچ استثنایی در این زمینه وجود ندارد. علاوه بر این، مهم است که قبل از پرداخت Application Fee از انتخاب خود و همچنین، توان پرداخت شهریه دانشگاه کنکوردیا کاملا مطمئن باشید زیرا پس از پرداخت اپلیکیشن فی و حتی پس از دریافت پذیرش تحصیلی از این دانشگاه، امکان پس گرفتن این مبلغ وجود ندارد.

مهلت پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا - پرداخت هزینه دانشگاه کنکوردیا کانادا - پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا کانادا در سریع‌ترین زمان ممکن توسط تهران پیمنت

 

نحوه پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا چگونه است؟

روش‌های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید پرداخت ارزی را به‌ سرعت و آسان انجام دهید. بنابراین، اگر قصد پرداخت اپلیکیشن فی را دارید لازم است بدانید نحوه پرداخت هزینه دانشگاه کنکوردیا یا هر دانشگاه دیگری جای نگرانی ندارد و به‌راحتی قابل‌انجام است. در ادامه روش‌های پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا و همچنین، بهترین روش از میان این موارد را به شما معرفی می‌کنیم.

  • پرداخت اپلیکیشن فی از طریق صرافی: یکی از روش‌هایی که برای پرداخت Application Fee دانشگاه وجود دارد این است که به صرافی مراجعه کنید تا صرافی پرداخت ارزی را برای شما انجام دهد. با این‌ حال، اگرچه ممکن است این روش، اولین راهی باشد که به ذهنتان می‌رسد اما روش‌های آسان‌تر و سریع‌تری نیز برای پرداخت این مبلغ وجود دارد.
  • پرداخت اپلیکیشن فی با استفاده از روش‌های پرداخت بین‌المللی: این روش شامل استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند مستر کارت، ویزا کارت، پرداخت با کردیت کارت و پرداخت با پی پال می‌شود.
  • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه با استفاده از خدمات تهران پیمنت: می‌توان گفت که سریع‌ترین و آسان‌ترین راه پرداخت این مبلغ، استفاده از خدمات پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا تهران پیمنت است. این مجموعه، اپلیکیشن فی دانشگاه مورد نظر شما را طی یک تا سه ساعت و با کارمزد کم پرداخت می‌کند و به شما کمک می‌کند که قبل از به اتمام رسیدن مهلت پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا، از این مرحله گذر کنید.

درنهایت، دانشگاه کنکوردیا کانادا یک دانشگاه دولتی انگلیسی‌ زبان و یکی از برترین دانشگاه‌های دنیاست که هر سال افراد زیادی متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستند. یکی از موارد هزینه تحصیل در کانادا و تحصیل در این دانشگاه، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا است که معمولا شامل پرداخت ۱۰۰ دلار کانادا می‌شود. اگر قصد پرداخت Application Fee دانشگاه کنکوردیا را دارید می‌توانید از خدمات تهران پیمنت استفاده کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با کارمزد کم این مبلغ را به دانشگاه پرداخت کنید. از طریق خدمات این مجموعه می‌توانید پرداخت دپوزیت و هزینه سفارت کانادا را نیز به‌ راحتی انجام دهید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

5/5 - (2 امتیاز)

سوالات متداول

تهران پیمنت، اپلیکیشن فی دانشگاه‌ های کانادا، ایتالیا، آمریکا، انگلیس، سوئد و بسیاری دیگر از کشورهای اروپا را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کارمزد کم پرداخت می‌کند و به شما امکان می‌دهد در هزینه‌ها و وقت خود صرفه‌جویی کنید.

خیر. پس از پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا دیگر امکان پس گرفتن آن را حتی پس از دریافت پذیرش تحصیلی ندارید.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه کنکوردیا معمولا برای همه مقاطع تحصیلی ۱۰۰ دلار کاناداست اما اگر بخواهید دوره‌های مطالعات مستقل را بگذرانید، لازم است ۱۷ دلار کانادا به‌عنوان اپلیکیشن فی پرداخت کنید.

اپلیکیشن فی دانشگاه ‌های کانادا را می‌توانید با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی بپردازید. چنانچه به مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی ندارید، از خدمات تهران پیمنت برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ‌های کانادا استفاده کنید.

جهت درخواست پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه، شما باید فرم اپلیکیشن آنلاین آن دانشگاه را پر کرده و پس از آن مبلغی را تحت عنوان اپلیکیشن فی، برای بررسی مدارک و درخواست خود بپردازید.