پرداخت هزینه و ثبت نام ویزای آذربایجان (الکترونیکی e-visa)

در گذشته اخذ ویزای آذربایجان فرایندی کاملا پیچیده و پرهزینه بود اما سیستم ویزای الکترونیکی (e-visa) آذربایجان، روند دریافت ویزای این کشور را بسیار ساده کرده است. در حال حاضر، شهروندان 100 کشور در سراسر جهان می‌توانند ویزای الکترونیکی آذربایجان را درخواست دهند و ظرف سه روز کاری آن را دریافت کنند. در ادامه راهنمای دقیقی را برای ثبت نام ویزای آذربایجان برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید این فرایند را راحت‌تر و سریع‌تر طی کنید.

سفر به آذربایجان - اخذ ویزای آذربایجان - نحوه گرفتن ویزای آذربایجان

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

ویزای الکترونیکی آذربایجان یک سند رسمی است که به شما اجازه می‌دهد به این کشور سفر کنید و به‌صورت الکترونیک به پاسپورت شما پیوند داده می‌شود. در واقع، ویزای الکترونیکی آذربایجان یک مجوز پیش از ورود برای ورود به این کشور است. ویزای الکترونیکی آذربایجان به شما امکان می‌دهد که با هداف مختلف از جمله ردشگری، تبادل فرهنگی، تجارت، کار، درمان پزشکی، رویدادهای آموزشی/ ورزشی/ علمی و فعالیت‌های بشردوستانه وارد این کشور شوید.

به این سیستم، آسان ویزا (ASAN Visa) نیز گفته می‌شود که با استفاده از آن می‌توان یک ویزای 30 روزه آذربایجان را دریافت کرد و در این مدت تنها یک بار اجازه ورود به کشور داده خواهد شد. علاوه بر این، همانطور که از نام آن مشخص است با ثبت نام ویزای آذربایجان از این طریق، برچسب یا ویزای کاغذی دریافت نخواهید کرد. ویزای الکترونیکی آذربایجان تا 90 روز اعتبار دارد و پس از صدور آن، دارندگان ویزا می‌توانند هر زمان که می‌خواهند طی این 90 روز وارد کشور شوند.

در حال حاضر، شهروندان 100 کشور جهان می‌توانند ثبت نام ویزای آذربایجان (الکترونیکی e-visa) را انجام دهند که ایران نیز در فهرست این کشورها قرار دارد. برخی دیگر از کشورهایی که شهروندان آن‌ها واجد شرایط ثبت نام ویزای الکترونیکی آذربایجان هستند شامل کانادا، فنلاند، ایتالیا، سوئد، ژاپن، چین، آلمان، هلند، نروژ، اسپانیا، هند، مالزی، آمریکا، استرالیا و دانمارک می‌شوند.

مدارک لازم برای ثبت نام و پرداخت هزینه ویزای آذربایجان عبارت‌اند از:

 • پاسپورت: برای ثبت نام ویزای آذربایجان به‌صورت الکترونیکی لازم است پاسپورت خود را اسکن کنید. لازم به ذکر است که پاسپورت شما باید حداقل پس از انقضای اعتبار eVisa آذربایجان تا سه ماه دیگر اعتبار داشته باشد. بنابراین، حتما به تاریخ انقضای پاسپورت توجه کنید.
 • آدرس اقامتگاه: مهم است مشخص کنید که می‌خواهید در آذربایجان در چه اقامتگاهی بمانید. در برخی موارد ممکن است از شما مدرک رزرو اقامتگاه مانند هتل خواسته شود.
 • یک آدرس ایمیل معتبر و فعال: مهم است آدرس ایمیلی را در هنگام درخواست ویزای آذربایجان ثبت کنید که در حال حاضر فعال باشد و به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید. این بدین دلیل است که پس از پذیرش درخواست شما، هرگونه آپدیت، اطلاعیه و نامه صدور eVisa در قالب PDF به ایمیل شما ارسال می‌شود.
 • ابزار پرداخت هزینه: برای پرداخت هزینه ویزای آذربایجان نیاز به یک کارت اعتباری بین‌المللی دارید. با این حال، از آنجایی که دسترسی به این کارت‌ها در کشورمان محدود است، با استفاده از تهران پیمنت می‌توانید به‌راحتی و به‌سرعت هزینه ویزای الکترونیکی آذربایجان را پرداخت کنید.

ثبت نام ویزای الکترونیکی آذربایجان بسیار آسان و سریع است. نحوه اخذ ویزای آذربایجان شامل مراحل زیر می‌شود:

 • به وبسایت ثبت نام ویزای الکترونیکی آذربایجان مراجعه کنید.
 • در صورت تمایل، زبان وبسایت را به فارسی تغییر دهید و گزینه «درخواست» یا «Application» را انتخاب کنید.
 • ملیت و نوع پاسپورت خود را مشخص کرده و پس از وارد کردن کد تایید به مرحله بعد بروید.
 • پس از مشخص کردن زمان سفر به آذربایجان، اطلاعات شخصی خود را وارد و تصویر پاسپورت خود را آپلود کنید.
 • آدرس ایمیل فعال خود را وارد کنید و پس از بررسی و تایید اطلاعاتی که وارد کرده‌اید به صفحه پرداخت بروید.

پس از اینکه پرداخت هزینه ویزای آذربایجان را انجام دادید، لازم است چند روز صبر کنید تا ویزا به آدرس ایمیل شما ارسال شود. آن را پرینت بگیرید یا تصویر آن را در گوشی خود داشته باشید.

دریافت ویزای آذربایجان - نحوه اخذ ویزای آذربایجان - شرایط اخذ ویزای آذربایجان

ویزای آذربایجان به دو شکل عادی یا فوری صادر می‌شود. صدور ویزای الکترونیکی عادی آذربایجان سه روز طول می‌کشد و هزینه آن 26 دلار است. صدور ویزای الکترونیکی فوری آذربایجان، هشت ساعت کاری طول می‌کشد و هزینه آن 62 دلار است. علاوه بر این، لازم است بدانید که مبلغ ویزای آذربایجان غیرقابل‌استرداد است.

برای پرداخت هزینه ویزای آذربایجان در ابتدا لازم است در وبسایت تهران پیمنت حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری و ورود به آن بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. سپس مراحل زیر را طی کنید.

 • گزینه سفارت‌ها و سپس سایر سفارت‌ها را انتخاب کنید. سپس، بر روی ویزای الکترونیکی (e-Visa) آذربایجان کلیک کنید.
 • لینک صفحه ورود، Reference Number و مبلغ ارز را وارد کنید و پس از قبول قوانین و مقررات به صفحه بعد بروید.
 • در این مرحله لازم است پرداخت ریالی را انجام دهید و به مرحله بعد بروید.
 • در این مرحله می‌توانید سفارش خود را بررسی و تایید کنید.

تهران پیمنت در کمتر از سه ساعت سفارش شما را تکمیل می‌کند. با این حال، در هر زمان می‌توانید از طریق بخش سفارش‌ها در پروفایل، وضعیت سفارش خود را بررسی کنید.

تهران پیمنت سال‌های زیادی است که در زمینه پرداخت ارزی فعال است و در این مدت همواره سعی کرده است که کیفیت، سرعت و تنوع خدمات خود را بهبود ببخشد. با استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانید پرداخت هزینه ویزای آذربایجان را به‌سرعت و به‌راحتی انجام دهید و به این ترتیب، نگرانی‌ای در مورد تاخیر در صدور ویزای این کشور نداشته باشید.

علاوه بر این، اگرچه ثبت سفارش از طریق وبسایت تهران پیمنت بسیار ساده است، تیم پشتیبانی این مجموعه در تمام مراحل سفارش پرداخت هزینه ویزای آذربایجان همراه شما و پاسخگوی همه سوالات شما خواهد بود. تهران پیمنت در 363 روز سال فعال و آماده انجام سفارشات شماست.

در انتها، ویزای الکترونیکی آذربایجان به شما امکان می‌دهد که خیلی سریع مجوز ورود به این کشور را دریافت کنید و پیچیدگی مراحل درخواست ویزای سایر کشورها را تجربه نکنید. ثبت نام ویزای آذربایجان به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پیمنت، پرداخت هزینه ویزای آذربایجان را به‌راحتی پرداخت کنید و نگرانی‌ای در مورد محدودیت‌های پرداخت ارزی در کشور نداشته باشید.

ویزای فوری آذربایجان طی هشت ساعت کاری و ویزای عادی این کشور طی سه روز صادر می‌شود.

ویزای الکترونیکی آذربایجان تا 90 روز معتبر است و به شما اجازه می‌دهد که 30 روز در این کشور بمانید.

اگر قصد سفر به آذربایجان را دارید لازم است برای دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان اقدام کنید.

4.9 - 5(697کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

بیشتر بخوانید