homeخانهleftخدماتleftسفارت کاناداleftارزیابی مدارک پرستاری برای مهاجرت به کانادا توسط NNAS

ارزیابی مدارک پرستاری برای مهاجرت به کانادا توسط NNAS

یکی از روش های اخذ اقامت کانادا، اقدام به مهاجرت از طریق رشته پرستاری ( NNAS ) است. با توجه به نیاز کشور کانادا افراد دارای مدرک پرستاری امتیاز بالایی را در برنامه مهاجرتی Skilled Worker (کبک اسکیل ورکر و فدرال اسکیل ورکر) به خاطر داشتن مدرک پرستاری کسب می کنند و شانس زیادی جهت پذیرش پرونده مهاجرتی دارند.

کسانی که بخواهند با مدرک پرستاری به کانادا مهاجرت کنند، مدارک آنها می بایست توسط سازمان پرستاری کانادا (Canadian Nurse Association) بررسی و تائید شود. سازمان NNAS)National Nursing Assessment Service) نیز خدمات مربوط به ارزیابی مدارک پرستاری را ارئه می دهد.

متقاضی مهاجرت از طریق تخصص پرستاری، بایستی در آزمون رجیستری پرستاری شرکت کند که این امتحان به صورت سراسری است، اما متقاضی اگر بخواهد به استان دیگری برای کار برود، ممکن است ناچار باشد مجوز یا رجیستری خود را تبدیل کند. برای تبدیل مجوز در استان کبک، شرکت در آزمون زبان فرانسه الزامی است.

 

ارزیابی مدارک پرستاری برای مهاجرت به کانادا توسط NNAS

 

هزینه های مربوط به ارزیابی مدرک پرستاری توسط NNAS

 

هزینه های مربوط به ارزیابی پرستاری بستگی به نیازهای پروسه اپلیکیشن شما دارد و اعداد متفاوتی خواهد بود. هنگامی که شما در سایت NNAS اکانت می سازید و پروفایل خود را تکمیل می کنید، هزینه ای که بایستی پرداخت کنید را در پنل خود می توانید مشاهده کنید.

به طور مثال ممکن است هزینه هایی معادل ۶۵۰ دلار (برای اپلیکیشن جدید)، ۱۸۰ دلار (برای فعال سازی دوباره اکانت منقضی شده) و اعداد دیگری را بستگی به نوع اپلیکیشن خود مشاهده کنید. شما می توانید اطلاعات مربوط به هزینه ها را در اینجا مشاهده کنید.

هزینه پرداخت شده در سایت NNAS غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) می باشد و در صورت انصراف شما، NNAS پول را به شما برنمی گرداند.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول

هزینه پرداخت شده در سایت NNAS غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) می باشد و در صورت انصراف شما، NNAS پول را به شما برنمی‌گرداند.

هزینه‌های مربوط به ارزیابی پرستاری برای مهاجرت به کانادا، بسته به نیازهای پروسه اپلیکیشن شما متفاوت است. هنگامی که در سایت NNAS اکانت می‌سازید و پروفایل خود را تکمیل می‌کنید، هزینه ای که لازم است پرداخت شود را در پنل خود مشاهده خواهید کرد.