homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارت‌هاleftپرداخت هزینه ویزای نیوزیلند

پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند

نیوزیلند به‌عنوان یکی از کشورهایی در نظر گرفته می‌شود که بالاترین کیفیت زندگی را ارائه می‌دهد. این کشور از دو جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک تشکیل شده که همگی در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده‌اند. جمعیت آن نیز تقریبا ۵ میلیون نفر و مساحت کشور بیش از ۲۶۵ هزار کیلومتر مربع است. اگر قصد سفر یا مهاجرت به نیوزیلند را دارید، یکی از مراحلی که لازم است طی کنید، اخذ ویزای نیوزیلند است. به همین دلیل، در ادامه شما را با نحوه دریافت و پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند آشنا می‌کنیم.

مهاجرت به نیوزلند - اخذ ویزای نیوزیلند - ویزای توریستی نیوزلند برای ایرانیان
پرداخت آسان و سریع هزینه ویزای نیوزیلند از طریق تهران پیمنت

انواع ویزای نیوزیلند

ویزای نیوزیلند به چندین دسته اصلی تقسیم می‌شود که می‌توانید از میان آن‌ها ویزای مناسب را انتخاب کنید. این دسته‌بندی‌ها هر کدام شامل انواع ویزای فرعی نیز می‌شوند. بنابراین، پیش از پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند مهم است انواع ویزاهای این کشور را بشناسید و سپس، متناسب با هدف خود از سفر به نیوزلند، نوع ویزا را انتخاب کنید. در ادامه با انواع ویزای نیوزلند بر اساس هدف سفر به این کشور آشنا می‌شوید.

ویزای بازدیدکننده نیوزیلند

ویزای بازدیدکننده یا ویزیتور (Visitor) برای گردشگران و بازدیدکنندگانی است که می‌خواهند حداکثر تا ۹ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. این ویزا دارای انواع مختلفی است که نوع ویزای انتخابی به هدف سفر، ملیت شما و مدت‌زمانی که تصمیم به اقامت دارید بستگی دارد. ویزای بازدیدکننده نیوزیلند می‌تواند برای اهداف توریستی، کاری، دیدار خانواده یا ترانزیت (Transit) اخذ شود.

ویزای دانشجویی نیوزیلند

نیوزیلند یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت تحصیلی است و به همین دلیل، انواع ویزای تحصیلی کوتاه‌مدت و بلندمدت را ارائه می‌کند. نوع ویزای دانشجویی که انتخاب می‌کنید به مدت‌زمان تحصیل، مقطع تحصیلی و سایر عوامل بستگی دارد. به یاد داشته باشید که ویزای بازدیدکننده به شما اجازه می‌دهد که تنها سه ماه در نیوزیلند تحصیل کنید. بنابراین، برای مدت‌زمان بیشتر لازم است ویزای دانشجویی نیوزلند را انتخاب کنید.

ویزای کاری نیوزیلند

کسانی که به‌دنبال کار در شرکت‌های نیوزیلندی هستند یا به آن‌ها پیشنهاد کار در این کشور داده شده است می‌توانند برای اخذ ویزای کاری نیوزیلند اقدام کنند. برای انتخاب ویزای کاری مناسب و سپس پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند در ابتدا لازم است شغل خود، مهارت‌ها و مدت اقامت خود را در نظر بگیرید.

ویزای خانوادگی نیوزلند

ویزای خانوادگی نیوزیلند برای کسانی است که قصد پیوستن به اعضای خانواده خود مانند همسر یا فرزندان در این کشور دارند. انواع ویزای خانوادگی نیوزیلند بسته به اینکه به چه کسی می‌پیوندید و دلیل سفرتان چیست متفاوت است. ملیت و مدت اقامت شما نیز در نوع ویزای انتخابی موثر است.

ویزای تجاری

ویزای تجاری یا بیزینس (Business) نیوزیلند برای کسانی مناسب است که قصد دارند در این کشور تجارت یا سرمایه‌گذاری انجام دهند. نوع ویزایی که انتخاب می‌کنید بسته به ملیت، مدت اقامت و هدف شما از تجارت در نیوزیلند متفاوت است. بسیاری از انواع ویزای تجاری با انواع ویزای کاری نیوزلند همپوشانی دارد.

هزینه ویزای نیوزیلند

قبل از اینکه بخواهید پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند را انجام دهید، لازم است بدانید که میزان این هزینه به عوامل مختلفی از جمله ملیت شما، نوع ویزا و همچنین، نحوه پرداخت هزینه بستگی دارد. در حال حاضر، شما می‌توانید پرداخت هزینه ویزای نیوزلند را به دو صورت آنلاین یا نقدی انجام دهید. روش نقدی که در سفارت نیوزلند انجام می‌گردد هزینه بسیار بیشتری دارد و زمان‌بر است. در جدول زیر هزینه پرداخت آنلاین انواع ویزای نیوزیلند را ارائه کرده‌ایم.

نوع ویزا

هزینه پرداخت آنلاین (دلار نیوزیلند)

ویزای توریستی

246

ویزای اقامت رده مهاجر ماهر

(Skilled Migrant Category Resident Visa)

ارسال Expression of interest (EOI):590

پس از دریافت دعوتنامه: 4،890

ویزای کار پس از تحصیل


700

ویزای کاری اقامت مستقیم

(Straight to Residence Visa)

4،890

ویزای کار کارفرمای معتبر

(Accredited Employer Work Visa)

750

ویزای دانشجویی برای تحصیل با شهریه

(Fee Paying Student Visa)

430

ویزای دانشجویی Pathway

395

ویزای دانشجویی تبادل

(Exchange Student Visa)

430

ویزای دانشجویی با حمایت دولت خارجی

430

مدارک لازم جهت اخذ ویزای نیوزیلند

فرایند اخذ هر نوع ویزای نیوزیلند متفاوت است و مدارک متفاوتی نیز برای انواع ویزاها ضروری است. با این حال، برخی مدارک تقریبا برای همه انواع ویزای نیوزلند مورد نیاز هستند. این مدارک عبارت‌اند از:

 • پاسپورت معتبر: همه متقاضیان لازم است در هنگام درخواست ویزای نیوزیلند، پاسپورت معتبر خود را ارائه دهند. برای مثال، متقاضیان ویزای توریستی نیوزیلند باید اطمینان حاصل کنند که پاسپورت آن‌ها حداقل سه ماه پس از تاریخ خروج مورد نظرشان اعتبار دارد.
 • فرم درخواست: تقریبا تمام ویزاهای نیوزیلند را می‌توان به‌صورت آنلاین درخواست داد که برای این کار لازم است فرم درخواست در وبسایت اداره مهاجرت این کشور تکمیل شود.
 • عکس متقاضی: متقاضیان لازم است همراه با درخواست، تصویری واضح و قابل‌قبول از خود را ارائه دهند.
 • بیمه درمانی: بیشتر متقاضیان باید بیمه درمانی را ارائه دهند که کل مدت اقامت آن‌ها را پوشش دهد.
 • وجوه یا مدارک حمایت مالی: متقاضیان باید اثبات کنند که می‌توانند در طول اقامت در نیوزیلند، حمایت مالی کافی برای خود فراهم کنند. تمکن مالی را می‌توان از طریق مدارک مختلف مانند صورت‌حساب بانکی، چک مسافرتی، فیش حقوقی، قرارداد کار یا هر سند مالی مرتبط دیگر اثبات کرد.
دریافت ویزای نیوزیلند - ویزای کار نیوزیلند - ویزای کار در نیوزلند - ویزای سرمایه گذاری نیوزلند
نحوه پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند از طریق تهران پیمنت

نحوه درخواست ویزای نیوزیلند

مراحل دقیق نحوه درخواست و پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند بسته به عوامل متعددی مانند مدت اقامت و هدف از سفر متفاوت است اما در ادامه مراحلی را مطرح می‌کنیم که بیشتر متقاضیان برای اخذ ویزای نیوزیلند باید انجام دهند.

 1. مشخص کردن برنامه سفر: هر نوع ویزای نیوزیلند، زمان درخواست و پردازش متفاوتی دارد. بنابراین، قبل از درخواست ویزای این کشور لازم است، از جدول زمانی سفر خود مطمئن شوید.
 2. انتخاب دسته‌بندی و نوع ویزا: مراحل اپلای برای ویزای نیوزیلند بسته به دسته‌بندی و نوع ویزای این کشور متفاوت است. بنابراین، مهم است که مشخص کنید هدف شما از سفر به این کشور چیست و قصد دارید چه مدت در این کشور بمانید.
 3. جمع‌آوری مدارک لازم برای درخواست ویزا: مدارک مورد نیاز بسته به نوع ویزا متفاوت است. بنابراین، پس از انتخاب نوع ویزا، مدارک لازم را بررسی و جمع‌آوری کنید.
 4. ارسال درخواست: بیشتر ویزاهای نیوزیلند را می‌توانید به‌صورت آنلاین از طریق وبسایت مهاجرت نیوزیلند درخواست دهید و هزینه آن‌ها را پرداخت کنید. سایر مدارک از جمله فرم کامل درخواست، مدرک هویتی معتبر و سایر مدارک تکمیلی لازم است به‌صورت پستی ارسال شوند.
 5. انتظار برای نتیجه درخواست ویزا: پس از اینکه درخواست ویزا را ارسال کردید، لازم است منتظر پاسخ آن بمانید. زمان پردازش درخواست اخذ ویزای نیوزیلند به عوامل مختلفی مانند ملیت متقاضی و نوع ویزا بستگی دارد. علاوه بر این، در این مدت ممکن است آفیسر مهاجرت، اطلاعات و مدارک تکمیلی را از شما بخواهد.
 6. سفر به نیوزیلند: اگر درخواست ویزای شما موفقیت‌آمیز باشد می‌توانید به نیوزیلند سفر کنید.

نحوه پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند

از آنجایی که پرداخت ارزی در کشورمان با محدودیت روبروست، می‌توانید برای پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند از تهران پیمنت کمک بگیرید. به این منظور لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 1. یک حساب کاربری در وبسایت تهران پیمنت ایجاد کنید.
 2. وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.
 4. از میان گزینه‌ها، سفارت، سایر سفارت‌ها و سپس، هزینه ویزای نیوزیلند را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.
 5. اطلاعات لازم از جمله مبلغ ارز، لینک صفحه ورود به سایت مقصد، نام پرداخت‌کننده، نام کاربری و رمز عبور در وبسایت مهاجرت نیوزیلند را وارد کنید و در صورت تمایل، دستورالعمل رسیدن به صفحه پرداخت را ثبت کنید.
 6. قوانین و مقررات مربوط به سفارش را بپذیرید و به مرحله بعد بروید.
 7. پرداخت ریالی را انجام دهید تا به صفحه بازبینی و ثبت نهایی هدایت شوید.
 8. در صفحه بازبینی و ثبت نهایی می‌توانید از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید و سپس، انجام سفارش را درخواست دهید.
 9. منتظر تکمیل سفارش بمانید.

تهران پیمنت، پرداخت هزینه ویزای نیوزلند را در کمتر از سه ساعت انجام می‌دهد. با این حال، در هر زمان که بخواهید می‌توانید با مراجعه به قسمت سفارش‌ها در حساب کاربری خود از وضعیت سفارش‌هایی که ثبت کرده‌اید آگاه شوید.

مدت‌زمان بررسی درخواست ویزای نیوزیلند

مدت‌زمان مورد نیاز برای پردازش ویزای نیوزیلند به نوع ویزا و مدت‌زمان سفر بستگی دارد. در صورتی که درخواست خود را به‌صورت آنلاین ارسال کرده باشید یا از شما مدارک بیشتر درخواست نشده باشد، مدت‌زمان پردازش کوتاه‌تر خواهد بود. در هر صورت، برای اینکه بدانید مدت‌زمان تقریبی بررسی درخواست شما چقدر طول می‌کشد می‌توانید به وبسایت مهاجرت نیوزیلند مراجعه کنید و با انتخاب ویزای مورد نظر از این موضوع مطلع شوید.

در نهایت، سفر یا مهاجرت به نیوزلند مانند سفر یا مهاجرت به بیشتر کشورهای دیگر نیاز به اخذ ویزا دارد. نیوزیلند با فراهم کردن شرایط پرداخت آنلاین هزینه ویزا این امکان را برای شما فراهم کرده است که درخواست ویزا را سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر ارسال کنید. هزینه ویزای نیوزیلند بسته به عوامل مختلف مانند ملیت متقاضی، نوع ویزا و مدت اقامت متفاوت است و طیف گسترده‌ای دارد. در هر صورت، اگر قصد اخذ ویزای این کشور را دارید، برای پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند به‌صورت امن، سریع و آسان می‌توانید از تهران پیمنت کمک بگیرید.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

4.7/5 - (14 امتیاز)

سوالات متداول

مدت‌زمان پردازش ویزای نیوزیلند بسته به نوع ویزا و همچنین، مدارک تکمیلی که ممکن است از شما خواسته شود متفاوت است.

اگرچه مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای نیوزیلند بسته به نوع ویزا متفاوت است، مدارکی مانند پاسپورت معتبر، فرم تکمیل‌شده درخواست، عکس متقاضی، بیمه درمانی و تمکن مالی تقریبا همیشه الزامی هستند.

برای پرداخت هزینه ویزای نیوزیلند می‌توانید به وبسایت تهران پیمنت مراجعه کنید و پس از ایجاد حساب کاربری، سفارش خود را ثبت کنید. تهران پیمنت طی کمتر از سه ساعت سفارش شما را تکمیل می‌کند.

اعتبار ویزای نیوزلند به نوع آن و سایر عوامل بستگی دارد. برخی از ویزاها تنها سه ماه اعتبار دارند اما برخی دیگر می‌توانند تا چند سال تمدید شوند.

هزینه ویزای نیوزیلند بر اساس نوع ویزا متفاوت است. برای کسب اطلاع از این موضوع می‌توانید به وبسایت مهاجرت نیوزیلند مراجعه کنید.