راهنمای احراز هویت در تهران پیمنت

pen سحر مجاب
calendar تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۹/۱
eye 332 بازدید

در هنگام ثبت بعضی از سفارش‌ها در تهران پیمنت، به احراز هویت نیاز است. در این مقاله سعی کرده‌ایم انواع احراز هویت در تهران پیمنت را برای شما شرح دهیم تا با خیال راحت و بدون دردسر سفارش خود را ثبت کنید؛ با ما همراه باشید.

احراز هویت با کارت بانکی

برای این نوع از احراز هویت، باید شماره کارت بانکی و شماره شبای خود را وارد کنید. توجه کنید که شماره کارت بانکی و شماره شبای شما باید مطابق با اسم و فامیلی که با آن در سایت ثبت‌نام کرده‌اید باشد. در غیر این‌ صورت، درخواست احراز هویت شما تایید نمی‌شود.

احراز هویت با تصویر

در برخی از سفارش‌ها، نیاز است علاوه‌بر تایید شماره کارت بانکی و شماره شبای آن، تصویر خود را هم ارسال کنید. برای تایید هویت با استفاده از تصویر، لازم است یکی از مدارک شناسایی (مانند کارت ملی جدید یا قدیم، شناسنامه جدید یا پاسپورت دارای انقضا) و کارت بانکی خود را در دست گرفته و از خود یک عکس واضح بگیرید.

نکته: با وجود کادر شماره ثابت در عکس زیر، در هنگام احراز هویت با تصویر، احتیاجی نیست که شماره ثابت خود را وارد کنید.

صفحه‌‌ی احراز هویتی که به تصویر احتیاج دارد:

نحوه گرفتن عکس:

نکته: حتما ابتدا ۵ قوانین پایین عکس را مطالعه کرده و بعد اقدام به عکس گرفتن کنید؛ همچنین، عکس شما باید وضوح کامل داشته باشد تا مورد تایید کارشناسان ما قرار گیرد.

احراز هویت با تلفن ثابت

برای برخی از سفارشات نیز، لازم است علاوه‌بر تایید شماره کارت بانکی، شماره شبای آن و ارسال عکس سلفی، شماره تلفن ثابت منزل خود را هم در وب‌سایت ثبت کنید. پس از آن که شماره ثابت خود را ثبت کردید، به همان شماره تماس گرفته شده و کدی خوانده می‌شود. در این مرحله باید کد را وارد کنید تا شماره شما تایید شود.

دلیل تایید نشدن کارت بانکی

عواملی مختلفی وجود دارد که سبب تایید نشدن کارت بانکی شما در تهران پیمنت می‌شود که عبارت‌اند از:

  • اگر نام و نام خانوادگی که با آن در سایت تهران پیمنت ثبت‌نام کرده‌اید با کارت بانکی‌تان متفاوت باشد، تایید نمی‌شود.
  • اگر کارت بانکی شما از سوی بانک برگشت خورده باشد مورد تایید قرار نمی‌گیرد.
  • اطلاعات کارت بانکی، مانند CVV یا تاریخ انقضای آن نادرست باشد.
۲/۵ - (۲۰ امتیاز)

سوالات متداول

به دلیل اطلاعیه پلیس فتا، کاربران برای خرید و فروش رمز ارزها در پلتفرم‌هایی مانند تهران پیمنت، باید ابتدا احراز هویت شوند.

نظر شما چیست؟

IRV