homeخانهleftرمزارزهاleftخرید و فروش ترون (TRX)
خرید و فروش ترون (TRX)

خرید و فروش ترون (TRX)

2,870 تومان $ 0.06
تومان
تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 5,804,354,313 $
درصد تغییرات ۲۴ ساعته -0.31
درصد تغییرات ۷ روزه 2.21
درصد تغییرات 30 روزه 15.59

ترون (Tron) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین و غیرمتمرکز است که در سال ۲۰۱۷ توسط جاستین سان و با هدف میزبانی اپلیکیشن‌های سرگرمی و همچنین کاهش هزینه اشتراک محتوای دیجیتال راه‌اندازی شد. ارز دیجیتال این پلتفرم ترونیکس است که به اختصار TRX نامیده می‌شود. شما با استفاده از خدمات تهران‌ پیمنت می‌توانید به آسانی به خرید و فروش ترون بپردازید.

 

ترون (TRX Tron) چیست؟

شبکه ترون بعد از مدتی به موفقیت بین‌المللی دست یافت و تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۵۰ میلیون اکانت در آن ایجاد شد. ارز دیجیتال TRX نیز در سال ۲۰۱۸ و پس از اضافه شدن ویژگی P2P توسط موسسه ترون که برای اشتراک بدون واسطه محتوا به کار می‌رفت، به موفقیتی قابل توجه دست پیدا کرد.

ترون از ویژگی‌های بلاک چین و فناوری شبکه همتا به همتا (P2P) استفاده می‌کند تا واسطه‌ها را حذف کند و از این طریق به سازندگان محتوا اجازه دهد کارهای خود را مستقیماً و با استفاده از رمزارز مورد استفاده در این شبکه یعنی TRX به کاربران بفروشند یا خرید کنند.

در واقع TRON خود را به عنوان محیطی معرفی کرده است که در آن سازندگان محتوا می‌توانند مستقیماً با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند تا با حذف پلتفرم‌های متمرکز مانند سرویس‌های استریم، فروشگاه‌های اپلیکیشن یا سایت‌های موسیقی و دیگر سامانه های انتشار محتوا، مولفان و تولیدکنندگان محتوا بخش قابل توجهی از درآمد خود را بابت پرداخت کارمزد به واسطه‌ها از دست ندهند که این کار در نهایت می‌تواند به ارزان‌تر شدن محتوا برای مصرف کنندگان بیانجامد.

توکن ترون، TRX، با حداکثر ۱۰۰,۸۵۰,۷۴۳,۸۱۲ کوین ایجاد شد و هم اکنون بیش از ۹۳ میلیارد توکن ترون در گردش وجود دارد.

در زمان نگارش این مقاله و بر اساس رتبه بندی سایت Coinmarketcap، رمزارز TRX با ارزش بازار بیش از ۷.۷ میلیارد دلار و در رتبه سیزدهم در بین رمزارزها قرار دارد. تقریبا تمامی کیف پول‌های سرد و گرم شناخته شده، از ترون (TRX) پشتیبانی می‌کنند و شما می‌توانید با کم‌ترین کارمزد و سرعت بسیار بالا تراکنش‌های ترون خود را از طریق آن‌ها مدیریت کنید.

 

TRX چگونه کار می‌کند؟ 

TRON در حال حاضر رمزارزی با بلاک چین مجزاست؛ اما در ابتدا یک توکن اتریوم-محور ERC-20 بود.

شبکه ترونیکس طبق سه قاعده کار می‌کند:

  1. غیرمتمرکز بودن: تمامی اطلاعات موجود در بلاک چین کاملا رایگان هستند و به وسیله هیچ شخص یا مرکزی کنترل نمی‌شوند. نویسندگان می‌توانند در ازای ارسال محتوای خود در شبکه ترون، ارز دیجیتال TRX پاداش بگیرند.
  2. ایجاد توکن شخصی: نویسندگان می‌توانند توکن خود را در شبکه ترون ایجاد کنند. این توکن‌ها در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) خود کاربر قابل استفاده هستند و بر پایه توکن TRX ایجاد می‌شوند.
  3. بازی‌های غیرمتمرکز: این نوع بازی‌ها در شبکه ترون پوشش داده می‌شوند. در صورتی که کاربران از یک بازی خاص لذت برده باشند، می‌توانند مستقیما به سازنده بازی پاداش دهند.

تراکنش‌ها در شبکه ترون به وسیله ۲۷ نماینده ارشد (Super Representatives) که مسئولیت نگهداری از تاریخچه تراکنش‌ها را عهده دارند مورد تایید قرار می‌گیرند. اگر تمایل دارید در مورد نمایندگان ارشد بیشتر بدانید، می توانید با مطالعه این صفحه با جایگاه، وظایف و نحوه انتخاب آنها در شبکه ترون آشنا شوید.

این نمایندگان هر ۶ ساعت یک بار انتخاب می‌شوند و به دلیل کاری که برای سیستم انجام می‌دهند، توکن TRX پاداش می‌گیرند.

در هر ۳ ثانیه، یک بلوکه به بلوک‌های شبکه ترون اضافه می‌شود و افرادی که این بلوک‌ها را به شبکه اضافه می‌کنند، ۳۲ توکن TRX پاداش می‌گیرند. همچنین لازم به ذکر است که خرید و فروش توکن TRX و تعویض آن با سایر توکن‌ها در شبکه ترون به سرعت انجام می‌شود.

 

خرید و فروش ترون TRX

 

TRX با سایر ارزهای دیجیتال چه تفاوتی دارد؟ 

ترون رمزارزی است که دیدگاه و اهداف جدیدی به مارکت ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. برای مثال، تراکنش‌های TRX، کارمزد بسیار اندکی دارند که این به خودی خود، بسیار مهم است. همچنین شبکه ترون قادر است ۲۰۰۰ تراکنش را در هر ثانیه پوشش دهد.

نگهداری و سرمایه‌گذاری TRX مزایای بسیاری دارد. برای مثال، نویسندگان می‌توانند بدون نگرانی در مورد کارمزد تراکنش، با استفاده از این پلتفرم بابت کار خود پاداش دریافت کنند و هم‌زمان مالکیت روی محصول خود را حفظ نمایند که این ویژگی بسیار ارزشمندی به شمار می‌رود.

 

خرید رمزارز ترون (TRX) از طریق تهران پیمنت چگونه است؟

شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پیمنت، ترون (TRX) خریداری کنید و کیف پول خود را شارژ کنید.

در صورت تمایل برای شارژ کیف پول ترون خود با استفاده از خدمات تهران پیمنت، می‌توانید فرم مربوط به این صفحه را تکمیل کرده و قیمت خرید TRX را از طریق فرم مشاهده کنید تا پرداخت شما ظرف سیکل روز کاری بعدی ساعت ۱۴ انجام شود.

 

فروش ترون (TRX) به تهران پیمنت چگونه انجام می‌شود؟

اگر شما هم دارای کیف پول ترون هستید و درآمدهای ارزی خود را به ترون (TRX) دریافت می‌کنید یا به هر ترتیبی موجودی TRX دارید و می‌خواهید این درآمد را به فروش برسانید و به ریال تبدیل نمایید، می‌توانید با تکمیل فرم موجود در انتهای این صفحه، درخواست فروش خود را ثبت کنید تا هماهنگی‌های لازم جهت دریافت تعداد TRX مورد نظر و واریز معادل ریالی آن به شما صورت پذیرد.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

1/5 - (1059 امتیاز)